Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

Reply
 
Thread Tools
Old 07-04-11, 21:59   #751
sessioN

Stage 1
 
sessioN's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 22
Default Re: Counter Strike 1.6

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Dacă nu ştii de ce ai primit ban faci cerere de unban şi o să apară acolo motivul banului ( în cazul în care nu ai dovezi ) , mă repet ...nu reclamaţie ci cerere de unban . Afacerile se fac în birou nu în intersecţii ( sau poate aşa ai fost tu învăţat ) dar la 17 anişori cuvântul ( afacere , este unul mare pentru tine ) aşa că nu mai continui cu această conversaţie ..

Dacă consideri conducerea serverului eronată , proastă şi mai ştiu eu cum , de ce pana mea mai vii aici şi te plângi ca o mironosiţă că domne nu te ajută nimeni dacă tu îmi spui mie acum că nu îţi pasă , sincer ...crezi că mă interesează să ajut persoanele care nu au absolut niciun interes şi nu ştiu decât să se plângă ? Nu prietene , n-am interes pentru astfel de persoane gen tu , tocmai de aceea nu-mi pierd timpul cu porcării/aberaţii de acest gen

Ţi-am spus foarte clar , îţi faci cont , faci cerere de unban şi se rezolvă în funcţie de motivul banului primit . Mai mult de 5 minute nu durează toată treaba asta . Ce nu înţeleg eu este că ...tu vii aici pe forum să te plângi când forum are şi serverul meu unde ai luat ban , crezi că primeşti unban că ai cont pe 4Tuning ? Nu înţeleg unde " baţi " şi chiar mă faci să-mi pierd timpul cu tine , ţi-am explicat foarte frumos şi diplomat ...unban primeşti dacă ai cont şi faci cerere de unban , nu faci ....du-te frate pe alt server că sinceră să fiu nu duc lipsa la 1000 de playeri da păi unuia singur ? Şi gata cu offtopic-ul că e destul ...mai vrei ceva , dă mesaj privat că pentru aia există !
Public Pwnz ... nu pot intelege .. ia ban pt. o nimica . Si inca dai lecti =)) dute tare.
sessioN is offline   Reply With Quote
Old 08-04-11, 18:17   #752
andreye30

Stage 1
 
andreye30's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 24
Default Re: Counter Strike 1.6

Adresa: panica.idle.ro
Sloturi: 20
Tip: Non-Stop
Mod: Deathrun cu Knife-Mode
Tara: RO
Altele:Radio [ZU+OneFM]
__________________________________

Dam admine pe playeri GoGoGo
andreye30 is offline   Reply With Quote
Old 08-04-11, 20:50   #753
r3sp3cT

Stage 3
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 154
Default Re: Counter Strike 1.6

Incercati comunitatea gamers : cs.gamers.ro - clasic
gg.gamers.ro - gungame
dm.gamers.ro - deathmach
war.gamers.ro - war3ft

Pentru alte detalii => www.gamers.ro
r3sp3cT is offline   Reply With Quote
Old 11-04-11, 21:57   #754
sony_cristi
Peugeot Driver

Stage 5
 
sony_cristi's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 315
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Counter Strike 1.6

Cs 1.6 clasic: royal.tni.ro
Gun Game: gg.tni.ro



__________________

Last edited by sony_cristi; 11-04-11 at 22:02.
sony_cristi is offline   Reply With Quote
Old 17-04-11, 20:01   #755
RDss

Stage 3
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 120
Default Re: Counter Strike 1.6

Quote:
Originally Posted by sony_cristi View Post
Cs 1.6 clasic: royal.tni.ro
Gun Game: gg.tni.ro



Slabe
RDss is offline   Reply With Quote
Old 26-04-11, 15:46   #756
roberTDH

Stage 3
 
roberTDH's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 75
Default Re: Counter Strike 1.6

PCP-u mi-a lasat un gust amar, am 3 bannuri primu parca (auto-ban sau la fel ca al 3 lea), al doilea ca mancam un iaurt si nu puteam sa joc am fost afk maxim 1 runda am primit bann( in fine aici a fost vina mea nu comentez, dar nu bann 3h sau cat am avut) si acuma a 3-a oara, mi-a facut poze, mi-a dat gag, dupaia mia cerut idu, GENIAL nu ? cum sa dau id-u cu gag? si dupaia bann(destroy sa se simta bine adminu, nu ?) acum fa din nou cerere, stai si freaca timpu in loc sa joci. Parere personala foarte proasta.


Ziceti si voi niste servere pe care merita sa joci, nu abureli.
roberTDH is offline   Reply With Quote
Old 26-04-11, 16:27   #757
Andreynyo

Stage 5
 
Andreynyo's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 592
Default Re: Counter Strike 1.6

Quote:
Originally Posted by roberTDH View Post
PCP-u mi-a lasat un gust amar, am 3 bannuri primu parca (auto-ban sau la fel ca al 3 lea), al doilea ca mancam un iaurt si nu puteam sa joc am fost afk maxim 1 runda am primit bann( in fine aici a fost vina mea nu comentez, dar nu bann 3h sau cat am avut) si acuma a 3-a oara, mi-a facut poze, mi-a dat gag, dupaia mia cerut idu, GENIAL nu ? cum sa dau id-u cu gag? si dupaia bann(destroy sa se simta bine adminu, nu ?) acum fa din nou cerere, stai si freaca timpu in loc sa joci. Parere personala foarte proasta.


Ziceti si voi niste servere pe care merita sa joci, nu abureli.
Stai linistit, nu numai tu ai o parere proasta...
Incearca cs.mnx.ro sau respawn.mnx.ro... sau intra pe forum si vezi: ww.mnx.ro/forum
Andreynyo is offline   Reply With Quote
Old 26-04-11, 17:42   #758
_Cox_
Shine Club Member

Stage 5
 
_Cox_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,349
Member of:
[Virtual Tuning]
[4Rally]
[2 Roti]
[Street 4 Cars]
[Shine Club]
[Street Vision]
Default Re: Counter Strike 1.6

Quote:
Originally Posted by roberTDH View Post
PCP-u mi-a lasat un gust amar, am 3 bannuri primu parca (auto-ban sau la fel ca al 3 lea), al doilea ca mancam un iaurt si nu puteam sa joc am fost afk maxim 1 runda am primit bann( in fine aici a fost vina mea nu comentez, dar nu bann 3h sau cat am avut) si acuma a 3-a oara, mi-a facut poze, mi-a dat gag, dupaia mia cerut idu, GENIAL nu ? cum sa dau id-u cu gag? si dupaia bann(destroy sa se simta bine adminu, nu ?) acum fa din nou cerere, stai si freaca timpu in loc sa joci. Parere personala foarte proasta.


Ziceti si voi niste servere pe care merita sa joci, nu abureli.
Chiar trebuia sa specifici ca mancai iaurt?
_Cox_ is offline   Reply With Quote
Old 26-04-11, 18:17   #759
roberTDH

Stage 3
 
roberTDH's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 75
Default Re: Counter Strike 1.6

E vina mea ca nu aveam altceva in frigider, sau nu mancam alteva in momentu ala? Nu inteleg ce importanta are intrebarea ta. Nu am zis-o sa ma dau mare(stai linistit) am zis-o sa se inteleaga ca aveam ocupate ambele meini deci nu aveam cum sa joc, ca altfel cand manc un senvis il tin intr-o mana si misc din sageti. Oricum simt ca vrei sa imi dai cu ceva peste nas deci te ascult.

PS. La 16 ani parca aveam mai mult respect fata de oameni mai mari decat mine(mai ales pe forum, persoane pe care nu le cunosti).

L.E. Raspunde pe privat sa nu fim offtopic, cum suntem deja. Si inca o intrebare , asa ai facut tu 870 posturi ?(total offtopic?)

Last edited by roberTDH; 26-04-11 at 18:24.
roberTDH is offline   Reply With Quote
Old 28-04-11, 01:26   #760
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Counter Strike 1.6

Poate ai luat gag de la server , are mici scăpări că lucrăm la el şi chiar dacă nu înjuri/jigneşti etc ....îţi poţi lua gag de la alte cuvinte ...iar dacă ţi-au fost făcute poze ( 5 minute cât durează ) nu este o aşa mare pierdere de timp , sau chiar m-ai puţin poţi face o cerere de unban

Când eşti afk şi iei ban , ban-ul durează 10 minute ( aşa ca fapt divers ) nu 3 ore cât ai băgat tu acolo

Nu este comandă de " destroy " ci doar de ban sau codat Hf pe alte servere dacă ţi-e lene , eu una nu-ţi duc lipsa
__________________
STEAM - KLawxith
YOUTUBE - ELITE INC.
INSTAGRAM - klawxith666

PHOTOGRAPHY SITE - http://klawxith.wixsite.com/elite-inc

US/RO
DTH is offline   Reply With Quote
Old 29-04-11, 15:09   #761
Gutuie
Daewoo Driver

Stage 5
 
Gutuie's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 915
Member of:
[VW]
[DAEWOO]
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Talking Re: Counter Strike 1.6

Pe baza cunostintelor acumulate timp de 6 luni in domeniul gaming-ului,echipa noastra a pus bazele unui nou proiect, numit gLand. Fondata in Decembrie 2009,comunitatea gLand, isi propune promovarea gaming-ului si a spiritului sporturilor electronice intr-un mod profesionist.

gLand Va pune la dispozitie urmatoarele servere:

Counter-Strike 1.6:

1. AGL.gLand.Ro
IP: 89.44.246.179:27015 | Mod: Normal | Tip: Non.Stop

2. CSDM2.gland.Ro
IP: 77.36.66.66:27015 | Mod: CSDM+FFA+Pistol Only | Tip: Non.Stop

3. Dr.gLand.Ro
IP: 80.96.216.93:27015 | Mod: Deathrun | Tip: Non.Stop

4. Pub.gLand.Ro
IP: 93.119.26.149:27015 | Mod: Normal | Tip: Non.Stop

5. War.gLand.Ro
IP: 193.84.64.237:27015 | Mod: War | Tip: Non.Stop


GTA Servers:

SA:MP RolePlay
IP: 89.35.18.11:7777 | Mod: RolePlay | Tip: Non.Stop


TeamSpeak:
TeamSpeak.gLand.Ro:9987


Daca vrei sa fi mai aproape de noi inregistreazate pe forumul nostru:
www.gLand.Ro
__________________
Gutuie is offline   Reply With Quote
Old 29-04-11, 22:07   #762
_Cox_
Shine Club Member

Stage 5
 
_Cox_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,349
Member of:
[Virtual Tuning]
[4Rally]
[2 Roti]
[Street 4 Cars]
[Shine Club]
[Street Vision]
Default Re: Counter Strike 1.6

Stie cineva vre-un counter cu o rezolutie foarte mare gen 1300x.... la 840 nu mi se vede pe tot ecranul...
_Cox_ is offline   Reply With Quote
Old 30-04-11, 12:38   #763
Gutuie
Daewoo Driver

Stage 5
 
Gutuie's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 915
Member of:
[VW]
[DAEWOO]
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Talking Re: Counter Strike 1.6

Cea mai buna alegere e sa iti cumperi un steam , nu exista counter strike mai bun ca acela ) ... si dupa ce iti achizitionezi steam`ul ma anunti si te tin pe langa mine la mixuri si cu ocazia asta nu mai joci pe publice si ai sa vezi si frumusetea cs`ului
Gutuie is offline   Reply With Quote
Old 04-05-11, 07:30   #764
sergiulik90

Stage 5
 
sergiulik90's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 316
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
[Hyundai]
Default Re: Counter Strike 1.6

Salut. Intampin o problema in joc: sunt dat la o parte de ceilalti playeri in sensul ca ei parca au greutate, iar eu nu. Daca, de exemplu, merg umar la umar cu un alt player, eu fiind pe partea stanga, cu aceeasi viteza si acesta doreste sa treaca spre stanga, sunt dat la o parte, impins, blocat. Nu pot opune rezistenta absolut deloc. Sunt impins dintr-o parte in alta. Sau ma indrept catre o scara si merg umar la umar cu un alt player. Intotdeauna acel player imi ia fata prin a ma impinge din fata scarii. Exista vreo setare care sa rezolve chestia asta ? Eu ma joc ZM de fel, dar tin minte ca mi se intampla si in modul normal de joc.
sergiulik90 is offline   Reply With Quote
Old 04-05-11, 15:09   #765
_Cox_
Shine Club Member

Stage 5
 
_Cox_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,349
Member of:
[Virtual Tuning]
[4Rally]
[2 Roti]
[Street 4 Cars]
[Shine Club]
[Street Vision]
Default Re: Counter Strike 1.6

Quote:
Originally Posted by Gutuie View Post
Cea mai buna alegere e sa iti cumperi un steam , nu exista counter strike mai bun ca acela ) ... si dupa ce iti achizitionezi steam`ul ma anunti si te tin pe langa mine la mixuri si cu ocazia asta nu mai joci pe publice si ai sa vezi si frumusetea cs`ului

Si unde gasesc steam?)
_Cox_ is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -