Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi

Reply
 
Thread Tools
Old 01-03-10, 01:25   #391
30-GYU

Stage 2
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 28
Default Re: Agressive Racing Team

sincer daca tot t intrebi tu asa multe mai uitata si tu la cate un film si sa te intrebi catzi bani am bagat eu in masina si imi permit sa imi fac masina asa cum este dar eu pot sa ma plimb seara de seara pana ametzesc daca intzelegi iluzia si mai multe chesti presupun ca nu imi trebe latzime mai mare de 205 50 15 poate ai tu pe a ta bafta si NICI PAREREA ALTORA NU MA INTERESEAZA PT CA ACEI CINEVA NU MIAU DAT BANI DE BENZINA SAU SA IMI FAC CEVA LA MASINA!!!!!!
30-GYU is offline   Reply With Quote
Old 01-03-10, 19:12   #392
Agressive YST

Stage 3
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 123
Default Re: Agressive Racing Team

Strigati// Agressive Racin Team// daca sunteti cu mine/// Dusmani/// mor ca ne descurcam mai bine
Agressive YST is offline   Reply With Quote
Old 01-03-10, 19:16   #393
Doctoru'

Stage 4
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 176
Default Re: Agressive Racing Team

E cineva prin Zalau care se ocupa de tuning, adica sa lucreze ei, styling, paint?
Doctoru' is offline   Reply With Quote
Old 01-03-10, 19:25   #394
Agressive YST

Stage 3
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 123
Default Re: Agressive Racing Team

Quote:
Originally Posted by Doctoru' View Post
E cineva prin Zalau care se ocupa de tuning, adica sa lucreze ei, styling, paint?
Nu este nimenea sa faca asa ceva in Zalau ,numai in Cluj sau Oradea cu ei colaboram si noi,la noi nu o facut nimeni investitia asta// cine stie pe vitor poate vom colabora cu cineva si va fi si la noi,sper
Agressive YST is offline   Reply With Quote
Old 01-03-10, 19:28   #395
Doctoru'

Stage 4
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 176
Default Re: Agressive Racing Team

Mersi mult de informatii. Daca se poate as mai pune o intrebare, doua. La 4tuning avem si membrii A.R.T? Dar la Cluj in 15-16 mai?
Doctoru' is offline   Reply With Quote
Old 01-03-10, 19:39   #396
GallDann

Stage 5
 
GallDann's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 439
Default Re: Agressive Racing Team

imi deschid io ..atelier...dar o sa fac doar body kit-uri..
GallDann is offline   Reply With Quote
Old 02-03-10, 10:09   #397
Erros20

Stage 5
 
Erros20's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 315
Default Re: Agressive Racing Team

Bun baiete , nici nu ma asteptam la mai mult din partea ta.Cand zic jenti late , ma refer la jenti borbet ...sau model de ala, adica sa aiba buza ... in fine .
Observ ca te lauzi tare mult cu banii tai sau nu inteleg care e faza ...ca repeti intruna banii tai banii tai.
Stai sa socotim . Din cate vad eu , investitia nu e mai mare de 300 e ...
Cat despre ture pana ametesti , eu cand iti vad masina , mereu e parcata , de parca ar fi la expozitie .
Si inca ceva , e un forum public si fiecare poate sa isi dea cu parerea . Daca consideri ca te deranjeaza asta , poti sa il parasesti .
O zi faina .
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	masinata.JPG
Views:	165
Size:	1.19 MB
ID:	1341401  
__________________
Tuning nu inseamna brad de craciun, insa nici o masina
stoc cu folii.
Erros20 is offline   Reply With Quote
Old 02-03-10, 15:09   #398
30-GYU

Stage 2
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 28
Default Re: Agressive Racing Team

daca zici ca vezi asa multe uitate ca is de iarna si cauciucurile uitatate la celalalte poze farurile au fost 10 mil capota custom 150 ron stergatoarele 45 ron lacarile si dungile 200 ron folia 400 ron ii omologata nu ca si la tine nazaretu ii in putere eleronu 75 ron sincer nu is ca tine fac doua tute de bul ca dupa aia nu am benzina ca nu am dupa ce trage apa si nici eu nu ma astept la mai multe din partea ta si vopsestetzi pragurile calumea nu cu pensula in culoare alba si nu ai cum sa ma vezi tu pe mine tare mult pe bul ca nu am sa ma plimb prin fatza blocului pe la tine ca sa ma vezi tu ca numa pe balcon stai asa ca te rog scutestema am aflat eu ce esti.si oricand la orice ora te bag in buzunarul mic de la camasa cu investitzie in masina si cu bani imi permit nu ca altzi SALUT CE FACI DAMI O TZIGARA SI ASA MAI DEPARTE !!!!NUMAI BINE..
30-GYU is offline   Reply With Quote
Old 02-03-10, 15:31   #399
croux4u

Stage 2
 
Join Date: May 2009
Posts: 69
Member of:
[VW]
Default Re: Agressive Racing Team

mai fratilor voi sunteti la gradinita? care i treaba cu investitille?...hai sa nu ne apucam de insirat investitii...si gyu... un stergator nu e investitie ci se incadreaza la consumabile....zic eu
croux4u is offline   Reply With Quote
Old 02-03-10, 16:05   #400
GallDann

Stage 5
 
GallDann's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 439
Default Re: Agressive Racing Team

)))..luptati-va ...)))
GallDann is offline   Reply With Quote
Old 02-03-10, 16:57   #401
30-GYU

Stage 2
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 28
Default Re: Agressive Racing Team

Quote:
Originally Posted by croux4u View Post
mai fratilor voi sunteti la gradinita? care i treaba cu investitille?...hai sa nu ne apucam de insirat investitii...si gyu... un stergator nu e investitie ci se incadreaza la consumabile....zic eu
ai dreptate dar daca te uitzi la poza care a afisato el calcula si stregatoarele zic eu
30-GYU is offline   Reply With Quote
Old 02-03-10, 18:04   #402
croux4u

Stage 2
 
Join Date: May 2009
Posts: 69
Member of:
[VW]
Default Re: Agressive Racing Team

Quote:
Originally Posted by 30-GYU View Post
ai dreptate dar daca te uitzi la poza care a afisato el calcula si stregatoarele zic eu
da ai dreptate la poza nu mam uitat marit ... dar nu are importanta asta...ci faptul ca va comportati ca nishte copii la care ia furat cine bomboana
croux4u is offline   Reply With Quote
Old 02-03-10, 18:43   #403
Agressive YST

Stage 3
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 123
Default Re: Agressive Racing Team

[QUOTE=Erros20;3138424]Bun baiete , nici nu ma asteptam la mai mult din partea ta.Cand zic jenti late , ma refer la jenti borbet ...sau model de ala, adica sa aiba buza ... in fine .
Observ ca te lauzi tare mult cu banii tai sau nu inteleg care e faza ...ca repeti intruna banii tai banii tai.
Stai sa socotim . Din cate vad eu , investitia nu e mai mare de 300 e ...
Cat despre ture pana ametesti , eu cand iti vad masina , mereu e parcata , de parca ar fi la expozitie .
Si inca ceva , e un forum public si fiecare poate sa isi dea cu parerea . Daca consideri ca te deranjeaza asta , poti sa il parasesti .
O zi faina .[ Am si eu de adaugat ceva jantele cu talon lat is de moda veche
nu se mai poarta asa ceva daca va intere,le-a trecut moda si eu am tot cautat jenti si mam consultat cu mai multi
Agressive YST is offline   Reply With Quote
Old 02-03-10, 18:48   #404
Agressive YST

Stage 3
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 123
Default Re: Agressive Racing Team

Am pus si eu niste Jenti trebuie sa il intreb pe domnul Erros daca imi da aprobare sa ies pin oras cu ele sau daca nu au talon lat imi fac masina de rusine ,astept niste comentari de la el
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	02032010002.jpg
Views:	60
Size:	435.0 KB
ID:	1341951   Click image for larger version

Name:	Cali.jpg
Views:	60
Size:	401.3 KB
ID:	1341953  
Agressive YST is offline   Reply With Quote
Old 02-03-10, 18:56   #405
Agressive YST

Stage 3
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 123
Default Re: Agressive Racing Team

As vrea sas posteze Erros Bijuteria si sas enumere citeva modificar facute la Bolidu ala,ce fel de Jenti are si multe altele numa sa nu inceapa ca are neoane si de alea ca de alea suntem satui,sa vedem daca are ceva omologat pe masina eu cred ca nimica nici Foli Nici Jenti,ce mai are in dotere Bolidu ala N.O.S sau poate cine stie
Agressive YST is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -