Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Brasov

View Poll Results: Sticky sau nu la cluburi?
Da 28 44.44%
NU 35 55.56%
Voters: 63. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 19-11-09, 20:32   #76
Flow

Stage 5
 
Flow's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,895
Thumbs up Re: Stick sau nu la Cluburi?

ma su u2 rile, sa ti fie de bine.
Flow is offline  
Old 19-11-09, 20:40   #77
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Cool Re: Stick sau nu la Cluburi?

nu mie ca am votat pentru, celor ce se simt bine acum , enjoy pe o sectiune ce arata ca dupa razboi,fara ordine fara nimik, cu subiecte abundente si pline de noutati extravagande, enjoy, democratia a invins! bucurati va din plin....apropos,pacat ca ai renuntat la functia de moderator iti faceai treaba f bine, nu am stiut ca te au mancat pe la spate, esti un prieten de nadejde al forumului si avem nevoie de oameni ca tine! voi propune sa revii mai ales ca unul din moderatori lipseste cu desavarsire din tot peisajul...pina atunci cinstea si marea corectitudine sa ne ocroteasca...Pace Voua!
__________________
I like the Power.
Catalyn is offline  
Old 20-11-09, 07:15   #78
Flow

Stage 5
 
Flow's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,895
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

"enjoy pe o sectiune ce arata ca dupa razboi" - Pe toate restul sectiunilor de forumul 4tuning este exact la fel: orase, masini, versus, sectiuni tehnice etc.
Inseamna atunci ca pentru tine intregul forum 4tuning national arata ca dupa razboi.
Nu am nevoie de functii pe un forum unde oricum nu se tine cont de parera mea si nici de mistouri de 2 lei de la oameni frustrati si paranoici.
__________________
PREA MULT TIMP LIBER DAUNEAZA MINTII SI ASA ODIHNITE
Flow is offline  
Old 20-11-09, 10:08   #79
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Exclamation Atentie, nu e un misto e un drept la replica

Quote:
Originally Posted by Flow View Post
"enjoy pe o sectiune ce arata ca dupa razboi" - Pe toate restul sectiunilor de forumul 4tuning este exact la fel: orase, masini, versus, sectiuni tehnice etc.
Inseamna atunci ca pentru tine intregul forum 4tuning national arata ca dupa razboi.
Nu am nevoie de functii pe un forum unde oricum nu se tine cont de parera mea si nici de mistouri de 2 lei de la oameni frustrati si paranoici.
sincer? sectiunile altor orase nu ma intereseaza,ma doare sa fie ok aici, functia de moderator nu inseamna ca toata lumea asculta de tine iar daca ti se pare ca nu te asculta nimeni, atunci e doar problema ta;nu am facut misto de tine,ma repet, problema cu renuntatul la funtia de moderator am aflat-o din gura lumi,ma jignesti doar pentru faptul ca nu intelegi natura mesajului....faptul ca stai mai mult in fata calculatorului si stai mai mult pe forum..etc etc a dus la o idee in care am propus; as vrea sa intelegi ca nu am nimic de impartit cu tine; frustat nu sunt, nici paranoic, deci as vrea sa iti ceri scuze pentru faptul ca iti permiti sa ma jignesti gratuit,nici macar nu ma cunosti, dar totusi iti permiti sa afirmi; probabil a avut o unda de ironie mesajul dar pina la misto era cale lunga...de la cea a plecat observatia? de la faptul ca ai devenit brusc in ultima vreme foarte corect si foarte vigilent...nu e un misto...de la a discuta la a jignii iarasi e cale lunga...

Last edited by Catalyn; 20-11-09 at 10:16.
Catalyn is offline  
Old 20-11-09, 17:20   #80
Flow

Stage 5
 
Flow's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,895
Exclamation Respecta si vei fi respectat!!!

Povestea e veche, ironii, mistouri sau mai stiu eu sa le faci cu lingaii tai sau cu cine iti permite, nu cu mine.
Nu te mai simtii atata jignit, ofesant sau alte cele si nu mai visa la scuze ca nu e cazul, pt ca asa cum tu nu ai nimic cu mine nici eu nu am cu tine.
Nu te cunosc dar stiu suficient despre tine cat sa nu dau doi bani ce zici.
Propun sa o lasam asa, nu trebuie neaparat sa ma asculte cineva, eu mai semnalizez cate ceva - daca cineva crede ca e ok si se iau niste masuri in urma sezizari mele bine, daca nu iara bine, nu dau cu paru si nici nu e nevoie sa se faca atata tam tam pe marginea a ce zic eu chiar mereu.
Flow is offline  
Old 20-11-09, 17:52   #81
Fi@tz3l
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
Fi@tz3l's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 355
Member of:
[Fiat]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

Quote:
Originally Posted by Flow View Post
"enjoy pe o sectiune ce arata ca dupa razboi" - Pe toate restul sectiunilor de forumul 4tuning este exact la fel: orase, masini, versus, sectiuni tehnice etc.
Inseamna atunci ca pentru tine intregul forum 4tuning national arata ca dupa razboi.
Nu am nevoie de functii pe un forum unde oricum nu se tine cont de parera mea si nici de mistouri de 2 lei de la oameni frustrati si paranoici.
Nu prea cred!
Fi@tz3l is offline  
Old 20-11-09, 21:03   #82
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Post Re: Respecta si vei fi respectat!!!

Quote:
Originally Posted by Flow View Post
Povestea e veche, ironii, mistouri sau mai stiu eu sa le faci cu lingaii tai sau cu cine iti permite, nu cu mine.
Nu te mai simtii atata jignit, ofesant sau alte cele si nu mai visa la scuze ca nu e cazul, pt ca asa cum tu nu ai nimic cu mine nici eu nu am cu tine.
Nu te cunosc dar stiu suficient despre tine cat sa nu dau doi bani ce zici.
Propun sa o lasam asa, nu trebuie neaparat sa ma asculte cineva, eu mai semnalizez cate ceva - daca cineva crede ca e ok si se iau niste masuri in urma sezizari mele bine, daca nu iara bine, nu dau cu paru si nici nu e nevoie sa se faca atata tam tam pe marginea a ce zic eu chiar mereu.
nu e nici o poveste veche, eu nu traiesc din amintiri sau cu amintiri, te am considerat ok intr un fapt de drept, de ce zgandari problema cand nu se cere zgandarita?
Catalyn is offline  
Old 20-11-09, 21:31   #83
Flow

Stage 5
 
Flow's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,895
Post Re: Stick sau nu la Cluburi?

Quote:
Originally Posted by Flow View Post
asa cum tu nu ai nimic cu mine nici eu nu am cu tine.
Vorbesc foarte serios, restul e can can.
Ce am avut de spus am spus.
Cine vrea sa inteleaga sau sa tina cont bine cine nu nu, nu i nici cea mai mica problema.
Mai mult nu mai imi dau cu parerea pt ca nu sunt avizat si nici nu are rost, sa nu mai spun ca fiecare intelege numai ce vrea in loc sa inteleaga ce trebuie.(in general, nu acum in particular)
Flow is offline  
Old 21-11-09, 18:38   #84
Hellix

Stage 2
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 37
Member of:
[Accelarate Club]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

istoria se repeta!!
Hellix is offline  
Old 25-11-09, 03:42   #85
gabitza121

Stage 5
 
gabitza121's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 501
Member of:
[AUDI]
[RENAULT]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

auziti ma da voua cine va da cartonase si alte idiotenii ce mai exista pe aicea pe forumul nebunilor,ca vad ca ati bagat off topic si jigniri de nici nu le stiati pe toate v-ati mai si documentat sa puteti scrie atatea
__________________
eu sunt genul de om parazitul tu deschizi usa eu darm zidul

CU ASTA NE VOM LAUDA IN CURAND
POSESOR DE BICICLETA CU TOATE PIESELE SHIMANO
gabitza121 is offline  
Old 26-11-09, 15:15   #86
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Post Discutii si bla bla-uri

off topic:Propun sa ne mutam pe topicul cu discutii netarmurite,nu alimenta si tu acea parte si gen de discutii care se fac din motive si alte cele, ti-am dat un cartonas nu ti-am facut altceva, iar cartonase si avertismente pot primii si eu,da ai dreptate la aceea "discutie " cu cai verzi pe pereti maro,o sa rog sa primesc sanctiunea de riguoare, ok? dar te rog sa nu mai faci off topic si caz pentru un cartonas
Catalyn is offline  
Old 26-11-09, 15:19   #87
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Post Stick sau nu la Cluburi?

Subiectul "stick sau nu" este inchis si "rezolvat" pentru a nu ajunge la alte discutii inutile topicul se inchide!
Catalyn is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -