Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > ALFA ROMEO > Anunturi Auto Alfa Romeo

Anunturi Auto Alfa Romeo Masini Alfa Romeo de vanzare si piese pentru Alfa Romeo

Reply
 
Thread Tools
Old 11-01-12, 23:15   #1
tud28

Stage 2
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 28
Default cumpar amortizoare spate complete

cumpar amortizoare spate complete pentru alfa 156 sportwagon
tud28 is offline   Reply With Quote
Old 16-01-12, 20:02   #2
juliooVip

Stage 5
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 336
Default Re: cumpar amortizoare spate complete

iti dau eu /100 ron bucata complete cu arcuri cu tot 0761 41 77 71
juliooVip is offline   Reply With Quote
Old 25-01-12, 21:55   #3
juliooVip

Stage 5
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 336
Default Re: cumpar amortizoare spate complete

decat o intrebare pe messenger ...si atat dupa ai fugit ) frumos ..
juliooVip is offline   Reply With Quote
Old 12-03-12, 08:13   #4
tud28

Stage 2
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 28
Default Re: cumpar amortizoare spate complete

Quote:
Originally Posted by juliooVip View Post
decat o intrebare pe messenger ...si atat dupa ai fugit ) frumos ..
tu ai o reclama negativa pe alfaclub facuta de cineva si de asta nu sunt curios de marfa ta
tud28 is offline   Reply With Quote
Old 12-03-12, 17:53   #5
juliooVip

Stage 5
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 336
Default Re: cumpar amortizoare spate complete

tu daca te uitai atent draga domnule, vedeai ca flacaul ala a revenit asupra subiectului , si a specificat ca nu a vazut mesajele si apelurile , si ca eu am dorit sa-i inapoiez banii si el a zis ca nu se trambaleaza . Din sute de piese vandute , ai vazut tu negativul ala ..esti istet frate bvo . cumpara de la altii de incredere , ca nah ...eu nus de incredere
juliooVip is offline   Reply With Quote
Old 12-03-12, 18:29   #6
tud28

Stage 2
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 28
Default Re: cumpar amortizoare spate complete

Quote:
Originally Posted by juliooVip View Post
tu daca te uitai atent draga domnule, vedeai ca flacaul ala a revenit asupra subiectului , si a specificat ca nu a vazut mesajele si apelurile , si ca eu am dorit sa-i inapoiez banii si el a zis ca nu se trambaleaza . Din sute de piese vandute , ai vazut tu negativul ala ..esti istet frate bvo . cumpara de la altii de incredere , ca nah ...eu nus de incredere
hai ca deviem de la subiect
tud28 is offline   Reply With Quote
Old 12-03-12, 18:30   #7
juliooVip

Stage 5
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 336
Default Re: cumpar amortizoare spate complete

eu zic ca nu , doar ca tu te arunci sa faci niste afirmatii aiurea asa.. doar pt faptul ca eu am zis ca nu ai cuvat ceea ce este si adevarat , dat prin faptul ca ...ai promis ca faci ceva , si n`ai avut bunul simt sa dai un mesaj , sa spui ca numai doresti
juliooVip is offline   Reply With Quote
Old 13-03-12, 15:17   #8
Tudy46

Stage 3
 
Tudy46's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 163
Default Re: cumpar amortizoare spate complete

Te pot ajuta eu in caz ca nu ai gasit la alcineva deja......sunt in stare impecabila.
Tudy46 is offline   Reply With Quote
Old 13-03-12, 21:51   #9
tud28

Stage 2
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 28
Default Re: cumpar amortizoare spate complete

Quote:
Originally Posted by Tudy46 View Post
Te pot ajuta eu in caz ca nu ai gasit la alcineva deja......sunt in stare impecabila.
te-am contactat pe mess dar nu ai raspuns
?
tud28 is offline   Reply With Quote
Old 13-03-12, 21:55   #10
tud28

Stage 2
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 28
Default Re: cumpar amortizoare spate complete

Quote:
Originally Posted by juliooVip View Post
tu daca te uitai atent draga domnule, vedeai ca flacaul ala a revenit asupra subiectului , si a specificat ca nu a vazut mesajele si apelurile , si ca eu am dorit sa-i inapoiez banii si el a zis ca nu se trambaleaza . Din sute de piese vandute , ai vazut tu negativul ala ..esti istet frate bvo . cumpara de la altii de incredere , ca nah ...eu nus de incredere
nu a revenit baiatul asupra subiectului ci altcineva de la craiova si probabil sub amenintari i-ai dat baiatului banii inapoi pe turbina
tud28 is offline   Reply With Quote
Old 14-03-12, 12:06   #11
juliooVip

Stage 5
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 336
Default Re: cumpar amortizoare spate complete

sub amenintari ? ba baiatule tu nu esti sanatos ..era vorba de niste jante de alfa romeo 155 , nicidecum de vreo turbina , nu am avut eu nici o legatura cu turbina , dar tu daca esti analfabet si nu stii sa citesti ...iti pot face eu ceva ? nu ...doar sa te las in prostia ta si sa-ti sugerez sa mai citesti odata acel topic , pt a vedea ca nu te duce mintea , si ca cel cu turbina e unu , eu .. cu jante sunt altu , si asupra jantelor a revenit omul si a zis ca e prea mare deranjul sa le trimita inapoi si ca se descurca el , si eu l-am rugat in repetate randuri daca nus ok , in ce sens...ca 2 erau de 14 , 2 de 15 , asa le trimisese mecanicul , nu cu rea vointa sau cu vina cuiva . Din pricina unor parveniti ca tine , se pateaza onoarea unor oameni cat se poate de onorabili tinere..
juliooVip is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -