Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Arcuri, Amortizoare si Frane

Reply
 
Thread Tools
Old 16-11-10, 20:44   #1
Frunza

Stage 4
 
Frunza's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 191
Member of:
[VW]
Default Vand suspensie sport KW Golf 3

dupa cum spune si titlul vand suspensie sport KW golf 3,sa va spun istoria ei.
Suspensia provine de pe un Vento 1.8 benzina adus din germania si am luato eu de la domn,la mine pe masina nu e de mult,se poate urmarii data postarii pozelor de pe topicul meu,

Suspensia o vand pt. ca din primavara o sa incep constructia unei mici cabane si o sa folosesc golful pt. a mai duce una alta, se mai adauga in dicutie si drumul rau pe care no sa am nicio sansa sa folosesc masina cu garda la sol pe care o are,

Suspesia e intro stare perfecta de funtionare,se potriveste perfect pe vechiile flanse ale masinii,dupa montarea acesteia in comparatie cu cea stok e o diferenta de la cer la pamant in ceea ce priveste stabilitatea in schimb si scutura,asta vo spun eu care n-am stiut ce inseamna suspensie sport ,cunoscatorii stiu,am uitat sa mentionez ca telescoapele spate sunt reglabile .


http://fotoimagehost.ro/vezi-imagine-8203/imag007.jpg


Cei care sunt interesati pot oferii mai multe poze,
Suspensia se vinde cu 200 e ,pt cei interesati sunt dispus sa ne intelegem la un pret reciproc,numa bine
__________________
Cu respect,Daniel
Frunza is offline   Reply With Quote
Old 20-11-10, 00:04   #2
Frunza

Stage 4
 
Frunza's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 191
Member of:
[VW]
Default Re: Vand suspensie sport KW Golf 3

750 ron
Frunza is offline   Reply With Quote
Old 01-02-11, 17:51   #3
macoveiciuc gabriel

Stage 5
 
macoveiciuc gabriel's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 443
Member of:
[VW]
Default Re: Vand suspensie sport KW Golf 3

as fi interesat pune nistepoze daca ai reale mar interesa doar spatele in mod special dar vb si vedem
macoveiciuc gabriel is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -