Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 26-08-11, 00:10   #16
Bogdy_DK

Stage 3
 
Bogdy_DK's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 88
Member of:
[DACIA]
[SKODA]
Default Re: Obligatiile unei scoli de soferi Baia Mare

Quote:
Originally Posted by ballack View Post
Intai de toate, cred ca instructorul trebuie sa fie interesat sa invete pe altii. Apoi sa vorbeasca frumos cu elevul (fara injuraturi si apelative de animale de pe langa casa omului), sa aiba rabdare, sa fie un om calm, sa nu-l agreseze fizic/verbal. Ora de conducere sa fie ora, nu 15 minute; sa faca orarul pt ora in functie de cum poate elevul, etc. Si sa fie la un pret rezonabil (desi unii prefera sa dea un ban in plus unui instructor care se arata interesat sa-l invete sa sofeze decat unuia caruia i se "rupe"). Si nu in ultimul rand, sa aiba o masina buna, nu o masina de pe vremea lui Fred Flinstone la care prinde frana la 13 apasare a pedalei

Cu un astfel de instructor am facut eu scoala de soferi. Nu-l laud ca mi-e tata, il laud pt profesionalismul lui si dedicarea cu care isi face meseria.
ON: Foarte bine tintit .aici ai perfecta dreptate ca pana la urma sunt de exemplu unii care zici ca in scarba te invata
OFF:Va rog fara alte reclame de scoala de soferi vreau opinii despre cum vedeti voi o scoala nu relcame...
Bogdy_DK is offline   Reply With Quote
Old 12-11-14, 10:59   #17
andreyi

Stage 1
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 22
Default Re: Obligatiile unei scoli de soferi Baia Mare

e un topic mai vechi,dar...imipoate recomanda cineva un instructor auto pentru categoriile C,CE din baia mare? Sau celputin de cine sa ma feresc.
andreyi is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -