Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Discutii generale

Reply
 
Thread Tools
Old 24-08-09, 11:46   #1
kippy90

Stage 4
 
kippy90's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 277
Default cd player jvc

imi cer scuze in fata moderatorilor dar am postat aici pt ca nu am cautat rubrica....am o problema ....am si eu un cd player auto jvc si din neatentie am scapat fata jos si nu mai merge......am incercat sa o repar dar omul la care am fost a zis ca nu prea mai are ce sa ii faca....dispay-ul bulit si mai multe.....ma intreb daca stiti si daca puteti sa imi spuneti cam cat ar costa o fata facuta pe comanda.....sau daca se potriveste de la alt cd player acelasi model eventual poate are cineva asa cv.....precizez ca este un jvc model no. KD-G161 iar serial no. este 091X5891...va rog daca puteti sa ma ajutati sa postati sau sa imi trimite-ti un mail la kippy_radu90@yahoo.com
va multumesc mult de tot!
fata este ca aceasta...:
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	saa.jpg
Views:	89
Size:	23.7 KB
ID:	1056802  
kippy90 is offline   Reply With Quote
Old 31-01-10, 19:32   #2
koss_x_treeme

Stage 3
 
koss_x_treeme's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 76
Default Re: cd player jvc

Fetele de la modele diferite din aceeasi gama chiar daca au aceeasi conectori slabe sanse sa se potriveasca. Se potrivesc fetele de la aceleasi modele(daca producatorul nu are in specificatii si altceva, dar in general fetele dupa exact aceleasi modele se potrivesc). Nu se merita sa cumperi fata noua fiindca costa 70 % sau 100% din cat costa playerul, asta daca nu are vreo valoare sentimentala.
koss_x_treeme is offline   Reply With Quote
Old 14-10-10, 18:20   #3
para06

Stage 3
 
para06's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 96
Default Re: cd player jvc

Arata la fel ca al meu si nu este kd g3
para06 is offline   Reply With Quote
Old 15-10-10, 08:28   #4
razvy_zeus

Stage 4
 
razvy_zeus's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 175
Default Re: cd player jvc

incearca sa iei legatura cu importatorul de JVC .... www.adv.com.ro
razvy_zeus is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -