Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Unitati de bord si surse

Unitati de bord si surse HU, iPOD, MP3, etc

Reply
 
Thread Tools
Old 06-11-05, 09:11   #16
saxo

Stage 5
 
saxo's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 2,302
Member of:
[Moderators]
Default

Cel mai intzelept lucru e sa vada pe VIU un astfel de sistem,sa vada clar ce si cum.
Daca are cineva un sistem TV instalat pe masina,se pot intilni sa-l vada.
__________________
Quality first !
saxo is offline   Reply With Quote
Old 08-11-05, 07:52   #17
falconeti

Stage 2
 
falconeti's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 40
Default

Eu unul nu inteleg o chestiee forum isi da lumea cu parerea despre una despre alta,fiecare isi spune punctul de vedere:insa ceea ce nu pot eu sa pricep este ca sunt unii care nu se uita la informatia pe care omul o transmite prin cele citeva rinduri pe care le scrie ci analizeaza semantica frazei cautind mereu saminta de scandal. Aideti,toti cei care scriem pe acest forum ,sa fim mai putin irascibili si sa cautam sa ne orientam catre latura pozitiva a acestor discutii(CUNOASTEREA) si nu pe cea negativa(cearta). VA MULTUMESC!
falconeti is offline   Reply With Quote
Old 11-11-05, 09:49   #18
Alex-Rahova

Stage 5
 
Alex-Rahova's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 874
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

nu am fost atent la ce s-a scris pe aici decat la topic.deci tv tuner nu cred ca ai sa gasesti separat.poti cu vreo 10-11 milioane sa-ti iei un ecran motorizat(ala care iese din bord ) ,care are in el tuner tv,fm etc ...cu tot cu antena cu amplificare - (1 500 000 e una).si ecranul ala dragutz pe care il ai tu leaga-l in alta parte a masinii.in spate in plafon etc. configuratia asta o are in prieten in masina dar nici lui nu-i prinde mare chestie in mers (la majoritatea e cam aiurea in mers) pe loc prinde tvr 1 tvr 2 si inca cateva dar le prinde cam nasol. mai legi si o magazie de DVD si ti-ai facut cinematograf in masina:P sallll allll
__________________
2011 Bayerische Motoren Werke AG E92
Alex-Rahova is offline   Reply With Quote
Old 13-11-05, 07:11   #19
vip96

Stage 2
 
Join Date: May 2005
Posts: 61
Default Re:

asa e ..nu se renteaza la noi..inca ..tuner tv ca nu prinzi mai nimik cu el
mai bine pui un dvd player si ai ce vedea
vip96 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -