Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Coltul incepatorului

Coltul incepatorului Intreaba si afla ce vrei sa stii

Reply
 
Thread Tools
Old 19-03-12, 08:14   #1
figo_jr2008

Stage 4
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 235
Default Insonorizare Peugeot 206

Salutari.De mult timp tot am vrut sa ma ocup de partea cu insonorizarea iar acum am gasit o oferta buna la Silent Coat pachetul de 41 care acopera 4m patrati. Ideea e ca as vrea sa ma ocup eu de toata treaba asta ca sa nu mai dau bani de manopera.Pentru inceput ma gandeam sa ma ocup de usile fata si de portbagaj. Oare imi ajunge? Si niste indicii de urmat ,ca sa nu stric folia? Va multumesc.
figo_jr2008 is offline   Reply With Quote
Old 19-03-12, 08:24   #2
AlexBanu
VW Driver

Stage 5
 
AlexBanu's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,777
Member of:
[VW]
[PARTICIPANT CURSE]
Exclamation Re: Insonorizare Peugeot 206

Daca vrei o insonorizare buna a usilor nu-ti ajunge si pentru usi si pentru portbagaj. Mai ai nevoie de inca un bulk.
AlexBanu is offline   Reply With Quote
Old 19-03-12, 08:28   #3
figo_jr2008

Stage 4
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 235
Default Re: Insonorizare Peugeot 206

Quote:
Originally Posted by AlexBanu View Post
Daca vrei o insonorizare buna a usilor nu-ti ajunge si pentru usi si pentru portbagaj. Mai ai nevoie de inca un bulk.
Stiu ca ideal e sa pun pe partea interioara a usii ,dar si pe partea unde sunt toate gaurile alea ( cred ca stii la ce ma refer ) mai inspre exterior.Pentru inceput ma gandeam sa pun doar pe partea interioara a usii ,apoi dupa buget sa mai iau un pachet. Deocamdata incerc sa ma descurc cu asta
figo_jr2008 is offline   Reply With Quote
Old 19-03-12, 08:37   #4
AlexBanu
VW Driver

Stage 5
 
AlexBanu's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,777
Member of:
[VW]
[PARTICIPANT CURSE]
Exclamation Re: Insonorizare Peugeot 206

Tu ai intrebat eu ti-am raspuns! Mai departe faci cum crezi!
AlexBanu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -