Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Craiova

Reply
 
Thread Tools
Old 03-02-07, 02:36   #46
gotty_inc

Stage 2
 
gotty_inc's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 39
Default Re: Hai sa facem ceva, impreuna !

cred k fiecare poate mai bine de atat..dar totusi sa nu ne fortazm asa de acum)si totusi k asta il intrebam si pe vialy pe prv??care celelalte cluburi???
gotty_inc is offline   Reply With Quote
Old 03-02-07, 02:37   #47
Vialy

Vicepresedinte Insane Racers

Stage 5
 
Vialy's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 814
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[INSANE RACERS]
Default Re: Hai sa facem ceva, impreuna !

Quote:
Originally Posted by Vialy View Post
DACA un club se respecta si vrea sa respecte si restul cluburilor .. din bun simt , "parerea mea" consider ca ar tre sa vina minim 5 oameni !
cu cat suntem mai multi cu atat facem mai repede !
AM UITAT SA PRECIZEZ .... pe aeroport la plombat cimentul sa vina 5 membrii de club ! .... e bine sa vina si la intalnire .. dar mai ales la prima actiune pe care o s-o punem in practica la COMUN
__________________
NU MAI ESTE VALABIL
Vialy is offline   Reply With Quote
Old 03-02-07, 02:45   #48
frozzen
BMW Driver

Stage 5
 
frozzen's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 409
Default Re: Hai sa facem ceva, impreuna !

sper sa fie anuntate toate cluburile din craiova fara nici o exceptie si insistat sa se prezinte.
frozzen is offline   Reply With Quote
Old 03-02-07, 08:23   #49
dj16xxs

Vicepresedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
dj16xxs's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[FORD]
Default Re: Hai sa facem ceva, impreuna !

Quote:
Originally Posted by frozzen View Post
sper sa fie anuntate toate cluburile din craiova fara nici o exceptie si insistat sa se prezinte.
am discutat altceva....fara cluburi....
dj16xxs is offline   Reply With Quote
Old 03-02-07, 09:21   #50
Toto - BOD

Presedinte Insane Racers

Stage 5
 
Toto - BOD's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 843
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Hai sa facem ceva, impreuna !

count me in!
Toto - BOD is offline   Reply With Quote
Old 03-02-07, 12:15   #51
Vialy

Vicepresedinte Insane Racers

Stage 5
 
Vialy's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 814
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[INSANE RACERS]
Default Re: Hai sa facem ceva, impreuna !

Quote:
Originally Posted by dj16xxs View Post
am discutat altceva....fara cluburi....
Sa nu se inteleaga gresit !
1.Trebuie ca sambata sa vina reprezentanti din toate cluburile pt a exista o colaborare mai buna intre acestea ! ... " avem 8 cluburi in craiova - suntem cel mai tare oras " cred ca anul asta o sa fie 10 cluburi!
2.Daca mergem pe aeroport la actiunea " PLOMBA" - oricum o s-o facem cand o sa fie mai cald afara ! - e bine sa mearga din toate cluburile ... din respectul fatza de ceilalti
3.Daca organizam un eventual eveniment impreuna , atunci nu o sa se auda nimic de cluburi .. ci numai de Craiova !
Vialy is offline   Reply With Quote
Old 03-02-07, 12:59   #52
Peter4ever

Stage 3
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 154
Default Re: Hai sa facem ceva, impreuna !

momentant ninge , operatiunea "plomba" se opreste cateva zile zic eu , asa ca aveti timp sa planificati mai bine
Peter4ever is offline   Reply With Quote
Old 03-02-07, 18:27   #53
Vialy

Vicepresedinte Insane Racers

Stage 5
 
Vialy's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 814
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[INSANE RACERS]
Default Re: Hai sa facem ceva, impreuna !

Quote:
Originally Posted by Peter4ever View Post
momentant ninge , operatiunea "plomba" se opreste cateva zile zic eu , asa ca aveti timp sa planificati mai bine
ba nene , oricum actiunea asta o s-o facem cand se va mai incalzi afara .... in nici un caz pe frigu asta !
Vialy is offline   Reply With Quote
Old 03-02-07, 18:42   #54
frozzen
BMW Driver

Stage 5
 
frozzen's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 409
Default Re: Hai sa facem ceva, impreuna !

Quote:
Originally Posted by Vialy View Post
ba nene , oricum actiunea asta o s-o facem cand se va mai incalzi afara .... in nici un caz pe frigu asta !
operatiunea asta va fi necesara inainte cu 1-2 saptamani inainte de prima cursa...nu e necesara acu..nici maine si inainte de o cursa. acu e necesar sa ne intalnim sa vedem daca noi cei de la conducere suntem in stare sa colaboram sa facem un eveniment in craiova.
__________________
frozzen is offline   Reply With Quote
Old 03-02-07, 18:43   #55
dj16xxs

Vicepresedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
dj16xxs's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[FORD]
Default Re: Hai sa facem ceva, impreuna !

o ardeti cu cluburi si cu reprezentanti....sa fie cat mai multi de la cate un club si sa fim multi si mult CLUBURI.....ei bine strangeti-va...am spus-o si in celalalt topic si o spun si aici...eu NU vin sau CLUBUL extreme....asa ca BAFTA!....I'AM OUT FOR GOOD!
__________________
FORD MONDEO MK3-2006
MINI COOPER R56-2008
HYUNDAI I30-2013
dj16xxs is offline   Reply With Quote
Old 03-02-07, 18:55   #56
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Hai sa facem ceva, impreuna !

) ce s-a suparat Piticu ! )

P.S. pe mine ma amuza treaba cu conducatori, regi, imparati si bulibasi ai cluburilor )))
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 03-02-07, 18:57   #57
frozzen
BMW Driver

Stage 5
 
frozzen's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 409
Default Re: Hai sa facem ceva, impreuna !

Quote:
Originally Posted by dj16xxs View Post
o ardeti cu cluburi si cu reprezentanti....sa fie cat mai multi de la cate un club si sa fim multi si mult CLUBURI.....ei bine strangeti-va...am spus-o si in celalalt topic si o spun si aici...eu NU vin sau CLUBUL extreme....asa ca BAFTA!....I'AM OUT FOR GOOD!
nu tre sa te superi mai e pana pe 10 februarie...zi cum vrei sa se desfasoare acea intrunire si cine consideri ca ar trebui sa vina. ca deaia e threadu asta sa ne spunem fiecare parerea.nici eu nu am chef sa ma car cu "N" membri care poate oricum isi vad de treaba lor si mai mult fac aglomeratie si incurca.

Last edited by Gabi; 03-02-07 at 19:18.
frozzen is offline   Reply With Quote
Old 03-02-07, 19:00   #58
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Hai sa facem ceva, impreuna !

Pitic, macar sa spuneti ce si cand vreti sa organizati anul asta ca sa nu ne incurcam ...

Last edited by Gabi; 03-02-07 at 19:18.
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 03-02-07, 19:16   #59
gotty_inc

Stage 2
 
gotty_inc's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 39
Default Re: Hai sa facem ceva, impreuna !

plombarea aeroportului nu cred k are rost sa vbim de pe acuma si sa ne ducem sa facem munca ampwulea fara sa avem ceva stabilit cu cei responsabili de pista..ptr k asta ar insemna sa ne insusim un domeniu public/privat fara nici un drept...cnd o fi sa oraganizam ceva at s eva anunta si vom vedea cine vrea intr-adevar sa puna osu

Last edited by Gabi; 03-02-07 at 20:11.
gotty_inc is offline   Reply With Quote
Old 03-02-07, 19:44   #60
Vialy

Vicepresedinte Insane Racers

Stage 5
 
Vialy's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 814
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[INSANE RACERS]
Default Re: Hai sa facem ceva, impreuna !

Quote:
Originally Posted by dj16xxs View Post
o ardeti cu cluburi si cu reprezentanti....sa fie cat mai multi de la cate un club si sa fim multi si mult CLUBURI.....ei bine strangeti-va...am spus-o si in celalalt topic si o spun si aici...eu NU vin sau CLUBUL extreme....asa ca BAFTA!....I'AM OUT FOR GOOD!
Pitic pierzi ideea acestei intalniri ..... si nu-mi dau seama ce gandesti in momentul de fatza si ce anume nu-ti convine pt a incerca sa lamurim situatia!
altfel .. nu o sa facem nimic ! Daca tu nu vi , daca Alex nu vine , Dorin, Doru si alte persoane ... nu o sa facem nimic !

Am zis sa vina reprezentanti de la cluburile auto din Craiova ... nu de la grupuri de oi sau de gipsy sau mai stiu eu ce !

Cu cine vrei sa vb ? Cu cine vrei sa stabilesti un caledar competitional in Craiova pe anul 2007 ? De ce esti suparat ca in Craiova nu se face nimic ?
pai in primul rand exista o lipsa MARE DE COMUNICARE ! asta e problema !

Vad ca ma zbat singur si ma zbat de=am polea .... pt ce ? nu stiu ...

Cine vrei sa vina la intalnirea asta ?? spune si mie ?
ZICEM CA LA INTALNIREA ASTA SE VOR DISCUTA 2 MARI PROBLEME !

1.PLOMBAREA PISTEI DE LA AVIOANE ! " care e cu dus si intors " .. unde acolo asteptam mai multi membrii din cluburile auto din craiova !


2.ORGANIZAREA UNUI EVENIMENT in comun !

Cu cine vrei sa organizezi cu "pustanii " care nu au nici o treaba cu cursele si organizarea unei curse sau unui eveniment ???? cu craiovaforum ?

Bun ai zis ca nu vrei sa auzi de cluburi ..... " acest lucru mi se pare bun daca il vezi dintr-un unghi .... adica sa existe colaborare intre cluburi si sa fim uniti " dar mi se pare ca nu vrei sa accepti situatia ca, " cu membrii cluburilor facem un eveniment " repet nu cu " craiovaforum !

Nu a zis nimeni ca SAMBATA sa vina 100 de membrii din cluburi ! !!!!!

Ideea e sa vina de la fiecare club cate 2 membrii ! PT A DISCUTA VIITORUL " RACING"ului" in craiova ! nu ma intereseaza daca de la Downtown sau de la Ghost vine doar Al3xius care poate vorbi foarte usor in numele clubului sau ! SAu de la Extreme ca vi numai tu si cuvantul tau e si al Extremului !
De la insane o sa vin eu cu toto .... atat !

Intelegi ce vreau sa zic ?

Nu ma mai chinui sa explic nimic !

Eu sambata pe 10 o sa ma duc la STADION la ora 9 seara !
DIN DORINTA DE A FACE CEVA FRUMOS IN CRAIOVA ..... mi-as dori sa vina acele persoane cu un cuvant de spus in craiova! " se stiu ei care "
Vialy is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -