Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Craiova

Reply
 
Thread Tools
Old 25-01-07, 09:38   #46
dj16xxs

Vicepresedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
dj16xxs's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[FORD]
Default Re: Evenimente auto in Craiova - idei practice

Quote:
Originally Posted by Al3xius View Post
Si iti convine sa vii la cursa sa pleci cu masina facuta cacat pt. niste "smecheri" ?

Pitic, eu ma gandeam la un tuning show in aer liber .. cu wet t-shorts si toate cele ...dar e greu la noi . La ultima cursa fetele de la Royal Models au fost injurate si s-a aruncat cu hartii in ele ca deh...nu au raspuns "complimentelor" din public....oricum taxa de intrare trebuie sa fie MARE DE TOT !
Legat de Porschele lui Ono sau ursu lui TXA ai vazut la cursa noastra cum a sarit lumea peste santul ala cand au vazut Evo 9 vs. Mustang la start ....cam asa s-ar intampla si in cazul porschelui. Sincer a iesit de 10 ori mai bine cum a fost acum 2 saptamani decat daca ar fi fost o legala !
noi nu vb de liniute....iar masinile mega tunate au un loc special amenajat cu ceva paza...si restul masinilor trebuie sa aibe loc ingradit (ceva gen cora)...stii ce zic....eu ii cunosc pe cei de la cox si pe gratzian asa ca o revita tot ne va sprijini....ehe...stii cate am in cap...mai bine vb face 2 face ca deja dezvalui prea multe public!!!....cine e interesat PM!!!
__________________
FORD MONDEO MK3-2006
MINI COOPER R56-2008
HYUNDAI I30-2013
dj16xxs is offline   Reply With Quote
Old 25-01-07, 10:12   #47
sherbanel

Stage 2
 
sherbanel's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 26
Default Re: Evenimente auto in Craiova - idei practice

Quote:
Originally Posted by sherbanel View Post
Nu am abandonat topicul, cel putin eu nu. Locatii, bine inteles daca vorbesti de curse legale, ar putea fi la Daewoo, in parcarea din targ, ca nu degeaba e ea asa de mare (da aici sar putea sa fie probleme), la aeroport, altceva nu stiu, nu imi mai trece nimic prin cap... Dar daca imi aduc bine aminte, zicea piticu ceva ca a gasit el o locatie...
Stati, nu sariti, stiu ca nu are nici o legatura acest post cu ce vorbeati voi, dar ma uitam la pagina anterioara cand lam postat... scuze...
sherbanel is offline   Reply With Quote
Old 25-01-07, 12:15   #48
Toto - BOD

Presedinte Insane Racers

Stage 5
 
Toto - BOD's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 843
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Evenimente auto in Craiova - idei practice

am citit si eu ce scrie pe aici si, daca imi permiteti, eu chiar as vrea un astfel de eveniment si as ajuta in mod direct la organizarea lui (plecand de la cautare de sponsori, pana la tiparire formulare de inscriere).

in ceea ce priveste spectatorii din craiova... se poate rezolva cu o taxa de 30-35 de roni, poate chiar mai mult! Astfel nu ar mai veni oricine, ci numai cei care chiar vor sa vada ceva frumos!
__________________
Proud driver of Renault Clio and Mazda Mx5

www.rensit.ro
www.clubclio.ro
Toto - BOD is offline   Reply With Quote
Old 25-01-07, 12:20   #49
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Evenimente auto in Craiova - idei practice

Quote:
Originally Posted by EVOLUTION8 View Post
PAi acum 2 sapt. nu s-a stiut pt. ca nu am vrut noi !
Si a fost foarte misto, asa cum a fost !

@Pitic, si eu am idei gramada doar ca e nevoie de ceva fonduri ca sa le pun in practica...insa ar iesi un mega eveniment. Si eu am vb cu Gratzian si ne sprijina dar...ce facem? Iar stam la mana Bucurestiului sa vina cu masinile sa ne faca show ? Cate masini din Craiova ar fi de expus ? A ta, a lu` Pushtiu , a lu` Gabu` , a lu` WSM-u cand e gata, Seatul lu` Virgil , Seatul Galben de la Car Zone, Golf 5 MTM , a lu` Mikey , oltciturile, loganul ala cu Kos , evo-urile si subaru` negru ca rally cars , a lui Mihaita cand o fi gata, a lui Covei la fel , megane RS negru , ursul lui Garfield si inca 2-3 masini cu muzica si cam atat imi vine mie in minte la ora asta ... asta-i nasol ca la noi e orasul mic.
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 25-01-07, 12:22   #50
timber

Stage 1
 
timber's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 17
Default Re: Evenimente auto in Craiova - idei practice

Quote:
Originally Posted by Toto - BOD View Post
am citit si eu ce scrie pe aici si, daca imi permiteti, eu chiar as vrea un astfel de eveniment si as ajuta in mod direct la organizarea lui (plecand de la cautare de sponsori, pana la tiparire formulare de inscriere).

in ceea ce priveste spectatorii din craiova... se poate rezolva cu o taxa de 30-35 de roni, poate chiar mai mult! Astfel nu ar mai veni oricine, ci numai cei care chiar vor sa vada ceva frumos!
si eu sunt dispus sa ajut doar sa iasa ceva frumos pentru cei care stiu sa aprecieze munca altora, cum zice si toto sa fie o taxa prin care sa reusim sa "filtram" oameni pasionati de tuning de mistocarii care in afar sa dea cu gura altceva nu sunt in stare sa faca.
Pt. XXS: daca ai nevoie de oameni sa faci ca iti propui, sunt disponibil sa ajut cum pot. Astept un PM din partea ta

Last edited by timber; 25-01-07 at 12:26.
timber is offline   Reply With Quote
Old 25-01-07, 13:05   #51
dj16xxs

Vicepresedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
dj16xxs's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[FORD]
Default Re: Evenimente auto in Craiova - idei practice

Quote:
Originally Posted by Al3xius View Post
Si a fost foarte misto, asa cum a fost !

@Pitic, si eu am idei gramada doar ca e nevoie de ceva fonduri ca sa le pun in practica...insa ar iesi un mega eveniment. Si eu am vb cu Gratzian si ne sprijina dar...ce facem? Iar stam la mana Bucurestiului sa vina cu masinile sa ne faca show ? Cate masini din Craiova ar fi de expus ? A ta, a lu` Pushtiu , a lu` Gabu` , a lu` WSM-u cand e gata, Seatul lu` Virgil , Seatul Galben de la Car Zone, Golf 5 MTM , a lu` Mikey , oltciturile, loganul ala cu Kos , evo-urile si subaru` negru ca rally cars , a lui Mihaita cand o fi gata, a lui Covei la fel , megane RS negru , ursul lui Garfield si inca 2-3 masini cu muzica si cam atat imi vine mie in minte la ora asta ... asta-i nasol ca la noi e orasul mic.
Ai omis multe masini.....si sa stii ca nu bucurestiul e baza....toata tara...oradea ai uitat? cluj ai uitat?constanta ai uitat? si sunt multe alte orase + masini din oras multe care merita sa intre...dar si bucurestiul are...acum trebuie sa dai si tu ceva ca omu vine cu masina....nu???

daca esti dispus sa facem vb si facem...timpul meu e limitat in timpul saptamanii....mie doar week-endul imi ramane la dispozitie sa fac....in timpul saptamanii de la 9-19 sunt la work si nu prea pot sa plec...mai deloc!!!

35-40 ron e mult....20 ron e just + o revista sau sapca sau mai stiu eu ce!!!

eu zic sa facem o cursa NOI....nu clubul x si clubul y.....daca aud club in treaba asta las totul balta....daca se va face eventul va fi piticu cu toto cu alexius cu gabu cu x cu y cu z.....nu extreme cu ghost si mai stiu eu!!! ma enerveaza din ce in ce mai mult ideea de club....

Last edited by dj16xxs; 25-01-07 at 13:07.
dj16xxs is offline   Reply With Quote
Old 25-01-07, 13:38   #52
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Evenimente auto in Craiova - idei practice

Quote:
Originally Posted by dj16xxs View Post
eu zic sa facem o cursa NOI....nu clubul x si clubul y.....daca aud club in treaba asta las totul balta....daca se va face eventul va fi piticu cu toto cu alexius cu gabu cu x cu y cu z.....nu extreme cu ghost si mai stiu eu!!! ma enerveaza din ce in ce mai mult ideea de club....
Ai imbatranit ! ) Glumeam .

Suna bine ideea cu tuning Show-ul si nu am uitat celelalte orase dar...sa nu uitam ca toti se pregatesc pt. 1 aprilie si daca faci tuning show la craiova si vrei sa-ti vina lume tre sa-l faci la o distanta destul de mare de acel eveniment(2 luni..). Ar fi o treaba buna...sa vedem ce zice si Gratzian.
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 25-01-07, 15:05   #53
dj16xxs

Vicepresedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
dj16xxs's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[FORD]
Default Re: Evenimente auto in Craiova - idei practice

Quote:
Originally Posted by Al3xius View Post
Ai imbatranit ! ) Glumeam .

Suna bine ideea cu tuning Show-ul si nu am uitat celelalte orase dar...sa nu uitam ca toti se pregatesc pt. 1 aprilie si daca faci tuning show la craiova si vrei sa-ti vina lume tre sa-l faci la o distanta destul de mare de acel eveniment(2 luni..). Ar fi o treaba buna...sa vedem ce zice si Gratzian.
am sa-l sun pe gratian in seara asta si am sa vb cu el...si apoi vedem cum stam?
ce e pe 1 aprilie???
dj16xxs is offline   Reply With Quote
Old 25-01-07, 15:06   #54
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Evenimente auto in Craiova - idei practice

Quote:
Originally Posted by dj16xxs View Post
am sa-l sun pe gratian in seara asta si am sa vb cu el...si apoi vedem cum stam?
ce e pe 1 aprilie???
4TuningDAY 2007
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 25-01-07, 15:36   #55
dj16xxs

Vicepresedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
dj16xxs's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[FORD]
Default Re: Evenimente auto in Craiova - idei practice

Quote:
Originally Posted by Gabi View Post
4TuningDAY 2007
la bucuresti???...da si tu detalii sau un link ca nu am vazut nimic unde sa se fi anuntat...
dj16xxs is offline   Reply With Quote
Old 25-01-07, 15:37   #56
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Evenimente auto in Craiova - idei practice

Quote:
Originally Posted by dj16xxs View Post
la bucuresti???...da si tu detalii sau un link ca nu am vazut nimic unde sa se fi anuntat...
Eeh, de anuntat nu s-a anuntat, da'... e la urechea cocosului
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 25-01-07, 18:02   #57
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Evenimente auto in Craiova - idei practice

Vezi Pitic...ti-am spus ca ai imbatranit )) !
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 25-01-07, 20:12   #58
sherbanel

Stage 2
 
sherbanel's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 26
Default Re: Evenimente auto in Craiova - idei practice

Ma bag si eu la asta, ajut cu ce pot, caut sponsori, fac rost de sepci si tricouri, orice e nevoie si imi sta in putinta o sa fac. Dar, la fel ca Piticu, nu pot sa fac nimic decat in weekend, in rest sunt la scoala si nu pot sa plec.
sherbanel is offline   Reply With Quote
Old 25-01-07, 21:53   #59
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Evenimente auto in Craiova - idei practice

Quote:
Originally Posted by Gabi View Post
Eeh, de anuntat nu s-a anuntat, da'... e la urechea cocosului
dap... se stia de ceva vreme..


a si Al3xius
mai sunt masini... care pot veni.. si au ce arata...
mai vb me mess...
si este mult.. 40 de roni.. totusi.. o sa ai masini .. iar vizitatori.. putini.. mai ales.. care vin de la distanta mai mare... sa vada..
care.. dau deja sute de mii sa ajunga in craiova.. sa mai dea.. intrarea 40 de roni..mai bine sa fie max 20 si ceva pe langa biletul de intrare.. <ceva custom... cu evenimentul >..
__________________
carDesign
Magazin CarDesign 4Tuning
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 30-01-07, 10:50   #60
sherbanel

Stage 2
 
sherbanel's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 26
Default Re: Evenimente auto in Craiova - idei practice

Haideti fratilor, ce faceti? Nu mai ziceti nimic? Ati abandonat?
sherbanel is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -