Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Tulcea > Zona comerciala Tulcea- Bazar - Servicii - Talcioc

Reply
 
Thread Tools
Old 02-08-10, 12:56   #1
Dennis_TL

Stage 5
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 389
Exclamation vand In Phase XTB12R subwoofer

Salut. Vand XTB12R, adica asta http://www.***********/produse/Subwo..._Phase/XTB12R/ .
stare tehnica-impecabil .
motivul - upgrade

se poate proba pe masina mea , eu folosesc un amplificator In Phase IPA1001 doar pentru bass . se poate proba si pe masina voastra direct,chiar si cu un amplif mai slabut tot scoate foarte,foarte bine.

am facturile si garantia doar ca nu am cutia , era imensa si am lasat-o la Bucuresti dupa instalare . http://www.***********/forum/configu...008-t9676.html
oricum baietii de acolo m-au asigurat ca nu vor exista probleme la garantie in caz de ceva.

la pret sa zicem ca il las la 500ron . oferta este valabila pana la data de 23-24 august. De maine sunt pe Transfagarasan si ma intorc vineri ,6 august. dc il vrea cineva si nu are banii acum dar ii are in cel mult 1 luna si il cunosc ca persoana de incredere (exclus Maus ) poate sa vina si astazi la mine si il dau.
tel. 0743.784.386 sau toneaeduarddenis@yahoo.com
__________________
MERGEM INAINTE, CA INAINTE ERA MAI BINE!!!
Dennis_TL is offline   Reply With Quote
Old 12-08-10, 17:03   #2
Dennis_TL

Stage 5
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 389
Default Re: vand In Phase XTB12R subwoofer

cred ca ma duc la metalu cu el in brate sa ii dau foc ca n-am nici un cumparator si nici loc de 2 subwoofere in masina.
il mai las aici la vanzare ceva timp si dc nu se da il pun pe mcv, nu stiu cum dracu ca dc era mai stiu eu ce tampenie la 2-3mil se vindea cred.
deci 5mil , el a costat 10 si atat costa si acum. imi trebuie 5mil ca sa fac 1 incinta din fibra pe masura portbagajului in care sa integrez si amplifurile si ce mai am acolo.
Dennis_TL is offline   Reply With Quote
Old 25-08-10, 10:27   #3
Dennis_TL

Stage 5
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 389
Default Re: vand In Phase XTB12R subwoofer

valabil
Dennis_TL is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -