Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 25-08-05, 03:08   #1
DaciaMustang

Stage 4
 
DaciaMustang's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 227
Default caut vopsitorie ieftina

salutare
mi-am facut si eu o bara din fibra si trebuie chituita si vopsita. am cautat zilele astea prin oras si am gasit 2 vopsitorii unde se putea rezolva (ceilalti au zis \"nah...prea greu\"); la prima vopsitorie ma costa manopera 2,5 milioane fara chit, fara vopsea, iar la a doua ma costa 3 milioane cu sau fara materialele mele ( )
am o mare rugaminte: stie cineva un vopsitor care lucreaza mai ieftin, dar bine? o fi multa munca, dar pentru banii astia unii lucreaza o luna de zile in alte ramuri; manopera pentru tinichigerie medie este 4 milioane per auto, iar pentru vopsitorie integrala 4 milioane...da-o dreq, 3 milioane pt. o bara? mai ieftin ma costa sa fac cursurile de specializare in meseria asta
va rog nu stergeti topicul pana cand imi raspunde cineva pe privat. merci mult
__________________
small guy, small ride...
DaciaMustang is offline   Reply With Quote
Old 25-08-05, 11:19   #2
DaciaMustang

Stage 4
 
DaciaMustang's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 227
Default

hai va rog mult ajutati-ma cu un vopsitor, am nevoie urgent sa-mi termin bara aia pana sambata la intalnire...
DaciaMustang is offline   Reply With Quote
Old 30-08-05, 22:42   #3
leonard

Stage 5
 
leonard's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,059
Default

potzi sami spui unde ai gasit u vopsitorie unde cu 4 mil itzi face toata masina?.
leonard is offline   Reply With Quote
Old 31-08-05, 14:04   #4
Naspersan

Stage 2
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 73
Default

Du-te la OVIDIU !!!! E belea vopsitoria aia.
Naspersan is offline   Reply With Quote
Old 01-09-05, 11:48   #5
DaciaMustang

Stage 4
 
DaciaMustang's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 227
Default

naspersan, merci am gasit un tip de la ratc...lucreaza bine din cate stiu
leonard...in ce cartier vrei vopsitor cu 4 milioane? sunt pe toate strazile vopsitorii la pretul asta, dar nici unul nu se baga la o amarata de bara pentru ca e foarte mult de munca si nu pot sa ceara nici prea mult din cauza carcotasilor ca mine...deh, pe de o parte ii inteleg, dar pe de alta parte e vorba de buzunarul meu...
DaciaMustang is offline   Reply With Quote
Old 01-09-05, 18:25   #6
Insanity

Stage 5
 
Insanity's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default

Adu masina la mine ti-o fac cu 2 milioane, si o sa te tina atata timp cat nu ploua pe ea, daca o tii in garaj o sa te tina o viata, imi pare rau de inconvenient dar tempera dupa cum stii nu tine la apa, dar ti-am zis pt 2 mil iti vopsesc toata bara!!! gandeste-te si da-mi un pm
PS Oferta valabila cu ocazia sarbatorilor de craciun...
PS2 Asta nu e vrajeala!
PS3 Chiar nu glumesc, fac lucru de calitate la bani putini fara garantie acordata
PS4
__________________
My signature!
Insanity is offline   Reply With Quote
Old 01-09-05, 23:38   #7
DaciaMustang

Stage 4
 
DaciaMustang's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 227
Default

hai mai insanity ce naiba...nu vopsitu' e problema, ci datu' cu chit si finisatu intelegi? ca pot sa-mi iau 2 spray-uri albe si unul de lac si iese la fel ca masina...oricum am rezolvat-o, bara e data cu chit armat cu fibra (2 maini) si sambata mai da omu o mana de chit de finisaj si un plastic primmer si gataaaa! nu o vopsesc acum pt ca o sa schimb culoarea masinii si oricum mai am de facut praguri si bara spate si capota si pasaje aripi (dupa ce iau flanshe+jante)
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	imag0025bright_129.jpg
Views:	215
Size:	276.8 KB
ID:	39839  
DaciaMustang is offline   Reply With Quote
Old 27-06-18, 11:49   #8
AlexandruPopescu

Stage 1
 
AlexandruPopescu's Avatar
 
Join Date: Nov 2016
Posts: 10
Default Re: caut vopsitorie ieftina

Pentru cei care modul in care arata masina vopsita este foarte important, va recomand acest topic: https://forum.4tuning.ro/102-bursa-s...utoturism.html Mult succes tuturor
AlexandruPopescu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -