Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Reply
 
Thread Tools
Old 26-05-05, 01:33   #1
ZoliaT_2
Super Moderator

Stage 5
 
ZoliaT_2's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 324
Member of:
[Super Moderators]
Default

rog moderatoru sa stearga de acum incolo orice mesaj care nu are 4 randuri de scris coerent (sa faca masuratoarea fara iconite).

acest topic vrea sa dezvolte imaginatia umana .. nu sa o inhibe .. asa ca lasati oamenii care scriu mai mult de 4 randuri sa viseze si sa expuna si la altii visele lor .. iar pe ceilalti .. care nu leaga 4 randuri intre ele lasati-i sa citeasca

regula valabila din acest moment
ZoliaT_2 is offline   Reply With Quote
Old 26-05-05, 21:13   #2
Trainer

Stage 3
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 156
Default

Vand pachet ICE \"Gutza&Sorinel Pustiu&Cornelia Catanga\" pentru partea audio-video a masinii.Pachetul include pick-up marca \"Mioara Murarescu\", 6 boxe Zgomotec,amplificator pe unde scurte Thilips,amplificator pe unde semi-scurte Ponyponik,sub-woofer marca Talpine de 453 W semi-reali,monitor 19' marca Diamant si 2 TFT de 10' pentru cotiere marca Snagov.Pachetul include sji discuri de vinil,cu Adi de Vito,Florin Salam.Liviu Duta,Taraful 8 prajituri si toata colectia Cornelia Catanga&Co. In accelasi pachet intra 10 m sarma otelita pentru legarea partii audio de borna pozitiva a bateriei,plus un incarcator-descarcator auto marca Tokia \"Disconnecting people\".Rog seriozitate.
Trainer is offline   Reply With Quote
Old 27-05-05, 04:24   #3
ZoliaT_2
Super Moderator

Stage 5
 
ZoliaT_2's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 324
Member of:
[Super Moderators]
Default

numai din cauza voastra s-a ajuns aici.

eu unu am incercat sa mai tolerez si ideii neinspirate dar deja lumea imi sare in cap

luati ca exemplu mesajul de mai sus

sunteti in stare sa aberati ceva coerent faceti-o, nu sunteti in stare scrieti in continuare aici si o sa vedeti ce surprize v-am rezervat

apropos ... durata surprizei e de 1 luna
ZoliaT_2 is offline   Reply With Quote
Old 27-05-05, 20:42   #4
madfish

Stage 5
 
madfish's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 554
Default

Acum cāteva zile aflam de la stiri ca īn Bucuresti se desfasoara īntr-o veselie curse ilegale de masini. Politia īnsa doar a amendat soferii \"underground\", acestia urmānd sa-si continue cursele noaptea urmatoare. Fenomenul de curse ilegale de masini nu este nou. Īn Bucuresti se desfasoara astfel de curse de vreo doi-trei ani, īnsa nu ajungeau la cotele atinse īn zilele de astazi. Soferii īsi risca viata pentru distractie, dorinta de a fi cel mai bun, dar si pentru bani, cāstigatorii fiind recompensati destul pentru a-si duce traiul.
vrajeala ...
__________________
madfish is offline   Reply With Quote
Old 28-05-05, 16:29   #5
ZoliaT_2
Super Moderator

Stage 5
 
ZoliaT_2's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 324
Member of:
[Super Moderators]
Default

poate nu am fost destul de clar ...

nu vreau un post in care sa reuniti cele cinci posturi cu ideii de trei cuvinte.

ideaa aiurea inutila si care nu poate fi incadrata trebuie sa fie una singura pe durata intregului post.

eu zic ca e o provocare pentru voi. daca credeti ca nu e .. uitati de topicu asta.

si vedeti ca am deschis un topic in care se voteaza daca sa sterg sau nu topicurile vechi (1 si 2) .. sa vedem cum raman unii useri fara posturi
ZoliaT_2 is offline   Reply With Quote
Old 30-05-05, 23:57   #6
alex_102

Stage 5
 
alex_102's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 483
Default

Vand cei doi stalpi pe care i-am daramat cu masina! se poate asigura si transportul!

ZoliaT: si restul de 3 randuri ?
alex_102 is offline   Reply With Quote
Old 31-05-05, 07:48   #7
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

De ce ... lumea vede topicul asta ca pe un bazar haios version ? In fine ..
ce sa ceri,am si eu o mare problema, chiar nu vrea nimeni din Bucuresti sa vina la Iasi de pe 4 iunie pana pe 5 seara ? Curse , fun cu forumistii din Iasi si tot asa ... chiar mi-e greu sa cred ca nu vrea chiar NIMENI sa vina , anyway , mai sunt 3 locuri libere`n masini , daca vrea vreunu ... anuntati
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 31-05-05, 07:52   #8
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default

Azi m`am trezit la ora 8 ca imi era foarte cald deoarece Razele soarelui intrau printre jaluzelele ferestrelor ma scol din pat si ma duc sa beau o cana cu apa , apoi brusc realizez ca E ZIUA MEA asha ca ziua asta o sa fie mishto [ am aberat atat pentru a scrie cele 4 randuri impuse de ZoLiaT ]





hapi barsdey tu you

ZoliaT: 4 randuri ... 4 randuri .. ce pana mea chiar nu intelegeti ideea ?
__________________
1989 BMW E30 Alpine Weiß 4doors II
https://forum.4tuning.ro/signaturepics/sigpic1528_2.gif
GolfuletzS is offline   Reply With Quote
Old 31-05-05, 17:56   #9
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

bah s`a incalzit apa la mare .. am facut baie .. femei ... mashini .. motoare .. e nebunie fratzilor in cosntantza ... io unu zic , ca merita sa venitzi .. sambata si duminica e full in mamaia .. terase pline .. nu poti sa arunci un ac .. e cald .. e soare .. e apa calda .. hai la mare BAAAAAAAAAAAAAA ... cine e ultimu` e cel mai fraier :P

Last edit .. nu mai venitzi k azi a plouat si e rece apa .. am incercat sa fac baie noaptea si am inghetzat de frig :P
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 05-06-05, 21:35   #10
alex_maxx

Stage 5
 
alex_maxx's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,201
Member of:
[4 Speed Squad]
[FORD]
Default

Quote:
Originally Posted by \"lowrider\"
Iar ramanem acasa..banuiesc ca stiti cat s-a terminat meciul,acum e 2-0 ptr Olanda si nu cred ca mai intorc romanii scorul cum a facut liverpool asa ca in semn de protest nu mai beau Bergenbier(nici nu beam ca e naspa dar asa ca faza)ue mutu &co


...puteai sa il scrii aici ....cred k suntem destul de suparati ....nu trebuie sa ne mai aduci si tu aminte !! Multumim!! ..eu ti-am sters tiopicul!!
..si ca sa fac 4 randuri (lol) ...sa nu munciti niciodata intr-o spalatorie ...pt k va facesti sange rau cate masini va intra pe mana ...doar pt 15-20 minute !! ...exista si o satisfactie totusi ...cred k am condus mai multe masini decat multi de pe acest forum :P:P:P (sa ma dau si eu mare)...trebuia sa fac niste poze la volan
__________________
I figured...If i study high!!...Take the test high !!...I get high scores!!

F.Focus II Sea Grey 1,4 16v 80HP:

Folie Llumar 50%F 80%S
Jante aliaj R16 model ST

alex_maxx is offline   Reply With Quote
Old 07-06-05, 21:30   #11
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

vreau sa va povestesc despre un super weekend pe care l`am avut saptamana trecuta la bucureshti cu ocazia sab .. un weekend dupa care voi plange multa vreme de acum inainte ... A inceput .. totul cand am aflat de SAB 2005 .. stateam si ma gandeam .. bah sa merg sa nu merg .. in fine .. s`a ivit ocazia sa merg ... si asa incepe o noua poveste ...



alex_maxx: si cele 4 randuri unde sunt....:P...nu ne-ai povestit nimik decat k ai fost la sab!! atat
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 07-06-05, 21:37   #12
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

ne`am intalnit seara ... am hotarar .. sa plecam la bucureshti .. Ceres - X ray - iulica .. , si ery ... si in final si eu ... abea asteptam sa vina ziua aia .. de vineri .. si sa aud telefonul sunand .. sa plec la bucureshti ... ashteptam cu nerabdare sa ma intalnesc cu .. TYE .. cu Lucian .. cu micutzu ... cu speeder .. si nu in ultimu` rand cu nebunu de JKV` .... .. a sosit si ziua aia ... s`a facut vineri .. si ne`am pus pe drum ... au fost ceva neintelegeri cu data intoarcerii care s`a clarificat pana la urma ... si am plecat la drum ...
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 07-06-05, 21:38   #13
blowwind
Observator 4tuning

Stage 5
 
blowwind's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,034
Member of:
[Observator 4tuning]
[VW]
[Honda]
[Street Zone]
Default

la fel pot sa zic si yo..un week`end de milioane..mai ales sambata petrecuta la SAB..din pacat s`a intamplat si ceva rau...m`am indragostit de blonda de la standul Maniac...i`m going crazy ( eh...ce sa`i faci..noi sa fim sanatosi...cat despre mare ...fratzilor daca nu ma trece la mate(am un prof handi) s`a cam dus marea pe anul asta...mai rau e ca imi iau adio si de la carnet (
__________________
pround member of Street Zone
Honda Civic TypeS - VW Polo 1.2 - Subaru Forester 2.5XT - Infiniti FX37S

VAND PEUGEOT 307 CC

VAND SAAB 9-3 1.8t
blowwind is offline   Reply With Quote
Old 07-06-05, 21:43   #14
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

drumul a fost bestial .. incepand cu show`ul facut in slobozia cu mashtile .. si terminand cu cel de pe autostrada ... cu bubuiturile lui Ceres .. care au speriat pe rand ... un tip intr`un opel zafira mi se pare .. o tipa dintr`un cielo ... o dacie .. si multe alte mashini ... .. in fine .. ajungem noi la bucureshti .. intram la sab ... cu cine ne intalmin .. cu un chel .. care acum cateva zile era la sala sporturilor .. dar cu par in cap .. cu Bogdan .. ... ne plimbam printre mashini .. alea alea .. ne minunam .. admiram k de obicei mashinile celor de la insomnia :P ... admiram fetele ... ... incep sa curga baietzii .. vine ZXZ`ul .. nos`ul ... si apare si micutzu .. salut salut bla bla multa vorbaraie .. incep baietzii show`ul ... incep BMW`urile cerculetzele .. ma urc cu nos`u `n mashina .. si incepe si ma invarte ... tremuram .. ma simteam extraordinar .. nu aveam timps a gandesk nimik ... ma uitam cum intr`un moment se vad mashinile expuse .. in urmatoarea secunda ... se vedeau ushile de la hangar .. clipeam si vedeam nishte avioane ... imi arunc privirea .. la picioarele lui .. cum draq face ... cerculetze .. burn .. cu frana .. in fine omu` e maestru ... apoi ... vine ora inchiderii ... plecarii ... mergem toti ... in OMV pipera unde ... se vorbeshte ... k se va pregatii ceva ... si unde am inteles k se strang baietzii ... cand se duc sa faca , galagie prin orash .. si pe alte stradutze :P ...
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 07-06-05, 21:49   #15
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

era ora 10 si 45 .. si au inceput sa se auda frane .. dristuri in sensul giratoriu .. si au inceput sa se adune cateva mashini ... ehh .. cateva .. pana la ora stabilita ... mai era putin ... am terminat de mancat ... si ... ne`am ridicat de la masa ... nu va pot explica ce am simtzit cand am vazut k in OMV nu mai incapeau mashini .. o multime de oameni o multime de mashini .. si mi`am zis .. intradevar .. cei din bucureshti shtiu sa o comita rau de tot ... in fine s`a dat plecarea .. ne`am urcat in mashini .. am mai vazut eu pe unu doi acolo ... de pe net .. d`ale hondar`u .. pe dop`u .. pe speeder ... oricum .. erau o GRAMADAAA .. si s`a dat plecarea cum ziceam ... s`a ajuns la locul respectiv ... si binenteles k s`a spart repede gashlka deoarece cineva a strigat .. : 6 Gardaaaa .. si a inceput nebunia ... mashini cu farurile stinse ruland cu 180 .. 160 km / h .. fugind de politie .. kilometrii intregi .. in fine .. am ajuns in bucureshti .. safe ... si am taiat`o la JKV`u .. unde s`a lasat cu beute .. si cu dat stingerea la 7 - 8 dimineatza ... o sa va povestesc si ce s`a intamplat acolo altadata ...
Psycho is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -