Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Alte discutii Dacia

Reply
 
Thread Tools
Old 09-02-08, 16:25   #1
andrei_hrz

Stage 4
 
andrei_hrz's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 288
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Intalnire Dacia Ploiesti

doresc sa se continue discutile dupa topicu aceeasi denumire de pe comunitatea locala Ploiesti deoare subiectu a fost tratat la misto atat de alte persoane cat si de unu dintre moderatori nostri, si sa deviat ajungand sa devina un Thread numai de mistori si reposuri.

https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/63708-intalnire-dacia-duminica-27-ianuarie.html
andrei_hrz is offline   Reply With Quote
Old 10-02-08, 13:18   #2
marian_S_petre

Stage 2
 
marian_S_petre's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 51
Default Re: Intalnire Dacia PLOIESTI

Salutare tuturor ! Nu trebuie sa ne certam s-au sa dramatizam k avem dacii si k facem intalniri in cerc inchis ... Asta o fc si cei cu BMW-urile si cu Kia si cu Lancia .....etc .....Fiecare are gandurile lui si viitorul lui .. Poate unii au acasa un bolid in barcare si prefera sa fc o dacie putin mai aspectuasa fata decat este cea STOCK ... Referitor la Mesaje si tot felu de genu pe forum ....Toti stim sa fc misto ! E SI USOR ! dar o mana de ajutor nu iti intinde nimeni cand ai nevoie .....PTR MINE UNU toti imi sunteti de ajutor ... Asta nu denota k trebe sa va tachinati voi intre voi .... La sala spoturilor oricum ne intalnim cu totii ... am vrut cei cu DACIA CLUB sa fc si noi ceva mai retras fata de restul lumii de vazul lumii ...am cautat locatia ...etc etc .. CEI CARE STIU si sunt la un nivel mai inalt decat noi isi da seama prin cate trecem si ce fc ptr a tine acest ...''MIC CLUB'' as spun unii ! Si acum hai sa fim seriosi ....Ptr ce ar veni cineva cu o masina straina la o intalnire DACIA ???? SERIOS! pentru umilinta s-au ce ? K asta nu am inteles .... Scuze celor care nu au inteles bine ce am vrut sa zic si operatorului ptr prescurtari . IL-03-JRA
marian_S_petre is offline   Reply With Quote
Old 10-02-08, 14:00   #3
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Intalnire Dacia PLOIESTI

Proprietari de DACII, nu va mai credetzi marginalizatzi frate ca n-are nimeni nimic cu voi... Facetzi intalniri cu ushile inkise..., facetzi ce vretzi frate, e problema voastra.
Tot 4 rotzi si un volan avetzi si voi...
__________________

If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: donu_vr6@yahoo.com

Last edited by aleks; 27-09-09 at 22:32.
DONU' is offline   Reply With Quote
Old 10-02-08, 15:23   #4
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Intalnire Dacia PLOIESTI

cum a zis si donu,am trecut doar sa va salutam si nu cred ca am facut misto de vreo masina aflata acolo sau de vreun propietar....eram prin zona si am zis sa trecem o fuga...si dupa cum ati vazut am stat putin..
__________________



contact 0766-671407
jakal is offline   Reply With Quote
Old 10-02-08, 16:17   #5
andrei_hrz

Stage 4
 
andrei_hrz's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 288
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Intalnire Dacia PLOIESTI

jakal nu am zis ca ati facut misto de noi atunci discutia a inceput vineri seara in rompetrol cand a zis shantzu ca vine acolo si el si i-am zis eu ca nu are rost ca nu are dacie si de ce vine. de la asta a plecat toata povestea.
andrei_hrz is offline   Reply With Quote
Old 10-02-08, 17:01   #6
CristiRS
Dacia Driver

Stage 5
 
CristiRS's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 943
Member of:
[DACIA]
Default Re: Intalnire Dacia PLOIESTI

Quote:
Originally Posted by andrei_hrz View Post
doresc sa se continue discutile dupa topicu aceeasi denumire de pe comunitatea locala Ploiesti deoare subiectu a fost tratat la misto atat de alte persoane cat si de unu dintre moderatori nostri, si sa deviat ajungand sa devina un Thread numai de mistori si reposuri.

https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=63708
omule astfel de intalniri dacia se tin in ploiesti de ceva vreme....

http://www.daciaclub.ro/index.php?sh...1246802&st=550&#
CristiRS is offline   Reply With Quote
Old 10-02-08, 18:02   #7
andrei_hrz

Stage 4
 
andrei_hrz's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 288
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Intalnire Dacia PLOIESTI

stiu nu te supara si bolo_bcd ajuta la bunul decurs al intalnirilor, si eu sunt prezent in filmulet si stiu de cand se fac intalniri in Ploiesti.
andrei_hrz is offline   Reply With Quote
Old 10-02-08, 18:09   #8
CristiRS
Dacia Driver

Stage 5
 
CristiRS's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 943
Member of:
[DACIA]
Default Re: Intalnire Dacia PLOIESTI

man chestia sta in felul urmator lumea prefera sa tasteze toata ziua la caldura decat sa vina la intalniri, eu unul sunt prezent la intalnirile din bucuresti chiar vineri cand a fost frigul ala de inghetau rotile pe asfalt... dar sa incalzit cu un mic burn-out si cu o liniuta la caterinca cand da caldura o sa vi se alature inca vreo 10 dacii din bucuresti in ploiesti
__________________
Custom Garage Crew
CristiRS is offline   Reply With Quote
Old 10-02-08, 18:19   #9
andrei_hrz

Stage 4
 
andrei_hrz's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 288
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Intalnire Dacia PLOIESTI

va asteptam cu cea mai mare placere, si crede-ma ca si eu ma asteptam sa fim putini sambata din cauza frigului dar se pare ca m-am inselat.
andrei_hrz is offline   Reply With Quote
Old 10-02-08, 18:43   #10
tomita

Stage 5
 
tomita's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 563
Default Re: Intalnire Dacia PLOIESTI

poze........?
tomita is offline   Reply With Quote
Old 10-02-08, 21:53   #11
Bobytzul

Stage 4
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 178
Default Re: Intalnire Dacia PLOIESTI

Fratilor felicitari,am vazut si eu filmele si pozele ,nu numai o data ba chair de mai multe ori ,dar lipseste ceva din peisaj si ma intrebam ce anume Din cite stiu prima masina iesita pe poarta UAP a fost Dacia 1100 si nici macar una nu am vazut sa fie prezenta .Vad ca baietii cu 1100 au un forum al lor ,postez masina unchiului sam ,ca o parere personala era frumos daca erau si citeva sutici pe acolo .http://renault8.3xforum.ro/post/278/...XIG_Uncle-Sam/ .sper ca nu se supara unchiu ca am pus poza cu masina lui lui .Poate pe viitor cind se vor intilni toate surorile sa fie si cea mai mare (Dacia 1100) si cred ca beietii cu 1100 sunt receptivi.
Bobytzul is offline   Reply With Quote
Old 10-02-08, 23:53   #12
andrei_hrz

Stage 4
 
andrei_hrz's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 288
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Intalnire Dacia PLOIESTI

Quote:
Originally Posted by Bobytzul View Post
Fratilor felicitari,am vazut si eu filmele si pozele ,nu numai o data ba chair de mai multe ori ,dar lipseste ceva din peisaj si ma intrebam ce anume Din cite stiu prima masina iesita pe poarta UAP a fost Dacia 1100 si nici macar una nu am vazut sa fie prezenta .
din pacate nu am gasit pe un doritor sa vina la intalniri si sa aiba si Dacie 1100, si eu am un var are asa ceva dar nu are timp sa vina la intalniri plus ca mai are o problema la ea numai stiu ce sincer dar stiu ca era disperat dupa un strungar.oricum dupa cum au zis toti abia a inceput distractia, si asteptam caldura si pe voi(cei din Bucuresti si nunumai) sa fiti prezenti alaturi de noi la una sau mai multe intalniri.
andrei_hrz is offline   Reply With Quote
Old 11-02-08, 21:35   #13
marian_S_petre

Stage 2
 
marian_S_petre's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 51
Default Re: Intalnire Dacia PLOIESTI

B-68-STI asa sa fie ! Cum spui u . Vine ea caldurik .... dupa vechea zicala Andrei ...''UNDE E FUM E SI CALDURA '' asa k mai trebuiesc ceva cauciucuri tocite ) Bafta si numa bine tuturor !
marian_S_petre is offline   Reply With Quote
Old 12-02-08, 09:14   #14
Bolo_BCD

Stage 5
 
Bolo_BCD's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 459
Member of:
[Dacia Rally Team]
Default Re: Intalnire Dacia PLOIESTI

terminati in **** mea cu cacaturile astea
ce tot va certati
sunteti prieteni, ce dracu aveti.


poate iau si ban...?

no sa iei ban, stai fara grija .. in schimb cer mai putin off topic .. scurt si la obiect... multumesc - By Ja_Rule
__________________

"Suntem atât de răi incât si nouă ne e frică de noi"

Last edited by Ja_Rule; 12-02-08 at 21:32.
Bolo_BCD is offline   Reply With Quote
Old 13-02-08, 19:55   #15
marian_S_petre

Stage 2
 
marian_S_petre's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 51
Default Re: Intalnire Dacia PLOIESTI

Bolo da-mi si mie Yd-ul tau man . TE ROG . IL-03-JRA
BAFTA TUTUROR
marian_S_petre is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -