Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 25-03-08, 22:44   #1
raduch

Stage 1
 
raduch's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 22
Default femeile din romania vs femeile de afara

edit: am mutat aici posturile o-t de pe un alt topic, pentru a dezbate problema in liniste.
va invit sa va exprimati, cu calm daca s-ar putea, punctul de vedere.

Pot fi mai frumoase ale noastre daca au atatea fumuri in cap si se cred buricul pamantului,parca ele au inventat mersul pe jos.Mai multe figuri in cap ca la noi nu sunt nicaieri

Last edited by aleks; 27-03-08 at 13:23.
raduch is offline   Reply With Quote
Old 26-03-08, 08:15   #2
marcelcrisan

Stage 5
 
marcelcrisan's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 301
Member of:
[Fiat]
Default Re: Fetele de la Hot Import Nights - San Mateo 2008

sunt frumoase mie mi-au placut latinele dintotdeauna,parerea mea este ca sunt bune rau parca au un zambet placut si pielea mai catifelata decat la ale noastre...fiind patriot si eu zic ca fetele noastre sunt frumoase dar din pacate multe sunt frumoase numai cand sunt pustioaice in rest nu prea se intretin
marcelcrisan is offline   Reply With Quote
Old 26-03-08, 08:21   #3
Coss_min

Stage 4
 
Coss_min's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 221
Default Re: Fetele de la Hot Import Nights - San Mateo 2008

Sunt frumoase si astea, si la noi ziceti ca sunt mai frumoase sau nus ce. La noi toate fetele se "tuneaza" cu farduri si mai stiu eu ce smacuri de la 14-15 ani de aia arata ca niste "mici papusi". Luati o femeie de afara pe la 25-30 de ani si una din Romania, nemachiate si vedeti care arata mai bine. Ca astea de la noi daca nu isi fac "spoilerul" arata de parca au celulita pe fata. Sunt si exceptii dar destul de putine.
Coss_min is offline   Reply With Quote
Old 26-03-08, 10:56   #4
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Fetele de la Hot Import Nights - San Mateo 2008

pe naiba...
o femeie "de afara" de unde?
de exemplu sa luam franta: neingrijite, nedepilate, nu miros bine, nu se imbraca bine...
sa luam spania: latine intr-adevar, aranjate spre deosebire de altele, dar greutatea minima e de 3 cifre...
germania: buhaite, trecute, si neingrijite comparativ cu romancele
italia: singurele femei frumoase sunt prezentatoare la televiziune, ca altele n-am vazut...
o romanca de 25-30 de ani arata ca o doamna, in 60% din cazuri, o europeanca sau o americanca arata ca o gospodina precupeata in 80% din cazuri...
pe vazute spun, nu pe auzite de pe la altii...

Last edited by aleks; 26-03-08 at 11:00.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 26-03-08, 13:10   #5
danibavarezu

Stage 3
 
danibavarezu's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 110
Default Re: Fetele de la Hot Import Nights - San Mateo 2008

bine zis cele mai frumoase sunt romancele
danibavarezu is offline   Reply With Quote
Old 26-03-08, 18:16   #6
shumyfi

Stage 4
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 258
Default Re: Fetele de la Hot Import Nights - San Mateo 2008

da si cele mai curve
shumyfi is offline   Reply With Quote
Old 26-03-08, 19:32   #7
DaLaS

Stage 2
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 60
Default Re: Fetele de la Hot Import Nights - San Mateo 2008

Parca este vb in acest topic de fete nu de travestitii.. Una am vazut mai rasarita ca restu' vai de ele.
DaLaS is offline   Reply With Quote
Old 27-03-08, 00:37   #8
Coss_min

Stage 4
 
Coss_min's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 221
Default Re: Fetele de la Hot Import Nights - San Mateo 2008

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
pe naiba...
o femeie "de afara" de unde?
de exemplu sa luam franta: neingrijite, nedepilate, nu miros bine, nu se imbraca bine...
sa luam spania: latine intr-adevar, aranjate spre deosebire de altele, dar greutatea minima e de 3 cifre...
germania: buhaite, trecute, si neingrijite comparativ cu romancele
italia: singurele femei frumoase sunt prezentatoare la televiziune, ca altele n-am vazut...
o romanca de 25-30 de ani arata ca o doamna, in 60% din cazuri, o europeanca sau o americanca arata ca o gospodina precupeata in 80% din cazuri...
pe vazute spun, nu pe auzite de pe la altii...

Iti zic eu ca in franta si in italia vezi niste femei de nu stii p unde sa te mai uiti. Si in portugalia la fel. Si in Romania sunt nespalate, si vai de steaua lor care se cred mari gagici dar daca le intrebi ce culoare are 100 de lei ( un milion) stau si se gandesc mama de cand nu am mai vazut asa ceva , de la meciul cu Scotia. E parerea mea personala.
Coss_min is offline   Reply With Quote
Old 27-03-08, 13:14   #9
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Fetele de la Hot Import Nights - San Mateo 2008

eu am impresia ca ai o problema cu femeile din romania...
fetele pe care le stiu eu sunt in 90% din cazuri chiar foarte spalate, iar din ce am vazut afara nu m-a impresionat mai nimic, desi am stat multe luni departe de tara...
ca sa fim intelesi, aici discutam despre situatia generala, adica despre procentul majoritar, nu despre exceptii...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 27-03-08, 14:07   #10
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: femeile din romania vs femeile de afara

eu cred ca ar trebui sa facem diferenta intre femeile super-aranjate,si genul de femeie care e frumoasa si dimineata care se trezeste....asta una la mana
acum sa luam categoria de "spoilerite".in afara de tara noastra si fostele tari din uniunea sovietica,preturile interventiilor chirurgicale,si toate serviciile de "tunarit" (inclusiv manichiura,solar..bla bla) sunt unele exorbitante,comparativ cu salariul femeii,care poate fi zarita la un abc sau pe strada.evident,ele exista si pe acolo..dar slabe sanse sa le vezi pe strada!si sa vedeti voi fitze la alea
in schimb la noi,efectiv oricine este in stare sa isi puna silicoane sau sa aiba o manichiura mai pretentioasa,si mai trece si pe la abc...so,in gen pe la noi sunt muuuult mai multe....ca urmare,da,fitze sunt..dar cum la fiecare colt de strada sunt 2-3 concurente,loc nu prea mai e...
si acum sa luam grupa aialalta.nici nu cred ca are rost sa mai vorbim despre asta.orice barbat care a fost in olanda,sau uk stie foarte bine ca femeile asa mai de camp,sunt extraordinar de urite.au pielea alba,curu' cit china,alea din vest...alea din sud iara,cum s-a mai mentionat,deosebit de paroase,si cu niste trasaturi de zici ca e barbat de fapt!
de ce credeti ca au navalit italienii pe la noi?foamea e mare,fete multe si frumoase!de ce credeti ca e in floare sex-turismul in taiwan?si oare de ce sunt englezi,olandezi clientii???(sa nu imi ziceti ca romanii nu au bani ca ma tai pe loc!)
inca o data zic,sa nu luam grupul femeilor obsedate de sala si de masaj de cur!
Bea69 is offline   Reply With Quote
Old 27-03-08, 18:32   #11
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: femeile din romania vs femeile de afara

Romancele arata bine, dar nu putem spune ca arata cel mai bine. Daca era vorba sa fie cele mai frumoase, atunci erau campioane la Miss World in fiecare an.

Personal prefer romancele si japonezoaicele "corcite". Intelegeti la ce ma refer: papusele la fata cu un corp demential.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 28-03-08, 04:32   #12
Stuey

Stage 5
 
Stuey's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 647
Default Re: femeile din romania vs femeile de afara

Zici ca vorbim de masini din romania, de afara...second hand, in garantie.. .In primul rand conteaza aspectul fizic (la inceput)...cel putin pentru mine...daca sunt altii care se limiteaza..problema lor.(aici punct romania )in al doilea rand trebuie sa fie si capabila, isteata ...etc (daca vrei ceva serios) si celelalte puncte de vedere sunt in functie de preferinte.Si care e faza cu femeile de afara?????????? Sunt mai "fiabile" sau ce? Cat despre atitudinea lor (a romancelor)... mai depinde si de persoana (baiat).Na...daca incepi sa ai multe esecuri in viatza...te gandesti ca poate capra vecinului e mai frumoasa
Stuey is offline   Reply With Quote
Old 28-03-08, 09:00   #13
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Fetele de la Hot Import Nights - San Mateo 2008

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
pe naiba...
o femeie "de afara" de unde?
de exemplu sa luam franta: neingrijite, nedepilate, nu miros bine, nu se imbraca bine...
sa luam spania: latine intr-adevar, aranjate spre deosebire de altele, dar greutatea minima e de 3 cifre...
germania: buhaite, trecute, si neingrijite comparativ cu romancele
italia: singurele femei frumoase sunt prezentatoare la televiziune, ca altele n-am vazut...
o romanca de 25-30 de ani arata ca o doamna, in 60% din cazuri, o europeanca sau o americanca arata ca o gospodina precupeata in 80% din cazuri...
pe vazute spun, nu pe auzite de pe la altii...

da da .... franta sucs .. italia la fel ...


in general pustoaicele care al noi sunt super aranjate la ei sunt praf ... si femeile de peste 35 40 de aici ( si in general de la ei ) sunt numai bune sa rupi patu cu ele afara ...
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 28-03-08, 09:22   #14
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: femeile din romania vs femeile de afara

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Romancele arata bine, dar nu putem spune ca arata cel mai bine. Daca era vorba sa fie cele mai frumoase, atunci erau campioane la Miss World in fiecare an.

Personal prefer romancele si japonezoaicele "corcite". Intelegeti la ce ma refer: papusele la fata cu un corp demential.
partea cu miss world, ma abtin din 2 motive: 1- politica stabileste tara castigatoare si nu calitatile uneia din concurente(de cate ori n-ati vazut castigand o tipa nu tocmai ok, in detrimentul altora cu tinuta mai buna, cu aspect mai placut, sau cu raspunsuri mai inteligente?[exceptand clasicul "vreau pace in lume si vreau sa nu mai existe foamete, razboaie, sa ne iubim cu totii"] si 2- fetele care pleaca drept miss romania la miss world chiar sunt cele mai frumoase? sau si aici apar clasicele interese dambovitene, in detrimentul calitatii fetelor?
oricum, pe topic discutam despre femei in majoritatea lor, pentru ca in orice tara te-ai duce ai sa gasesti si femei absolut superbe, si femei de ultim rang, pe care nu le-ai putea numi oameni decat cu greu, deci sa discutam despre subiect tinand cont de cum sunt ele in general in fiecare tara...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 28-03-08, 09:29   #15
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: femeile din romania vs femeile de afara

Mi-e imi plac Braziliencele....epilate doar pana la genunchi...)
ERY is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 04:02.


- Copyright 2024 4Tuning