Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 20-07-04, 20:26   #46
Kitana

Stage 4
 
Kitana's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 324
Default

hahhahaha nesanatoas`o )
Kitana is offline  
Old 20-07-04, 20:29   #47
sonnya

Stage 3
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 199
Default

pai asa si e .. acum inteleg de ce ramai blocata 3-4 in fatza monitorului )
forumul asta .. :P
sonnya is offline  
Old 20-07-04, 21:38   #48
BogdanCMS
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by \"sonnya\"
si`n plus parerea mea este ca un baiat care are ceva minte.. stie sa se descurce si sa`si faca si banii lui deci... BogdanCMS nu prea ai dreptate(legat de discutia dintre tine si kitana)
Pai eu de ce tot imi tocesc degetutele p-aici? Tocmai asta zic si eu...De aia si va ghidati dupa unu' mai instarit, ca denota o anumita abilitate de a se descurca in viatza...Offf, tot ce vreti intelegeti...Oricum, vorba-i vorba, si viatza-i viatza, puse fata in fata cu o situatie de genul asta o sa vedeti care-i adevarul.
 
Old 20-07-04, 23:55   #49
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default

lunga chestia cu ce isi doreste o femeie. am vazut pe aici chestii adevarate despre fiecare dintre voi si caracteristice aniilor si stadiului la care va aflati. Santos unu la mana ... o femei poate sa isi doreasca marea cu sarea ... asculta de la mine ca mai repede o vrajeste unu dezghetat decat unul care ii curg banii de prin buzunare. In general ele au tendinta sa fuga de cei cu banii pentru ca ii considera neserosi si vagabonti. Bogdane si tu ai dreptate ca nici nu se uita dupa cei care nu au bani de suc sau de haine si asa mai departe. E foarte important daca nu esti o frumusete naturala (ceea ce cred ca sunt foarte putini oameni) sa fii bine ingrijit si curat si imbracat decent (ma refer cu cat de cat gust). Cea mai sigura reteta de a agata o femeie este sa fii tu insati. Stiu ca suna ca o replica dintr-un film dar asa este. Kitana si cu Sonnya va tot zic ca ele cauta \"ceva\" la un baiat ... dar nimeni dintre voi pana acum nu a stat sa le asculte. A si inca ceva ... NICI O FATA nu va accepta un CATELUS langa ea. Asa ca ori esti baiat si te comporti ca atare sau o freci la rece.
n0namee is offline  
Old 21-07-04, 00:36   #50
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

hmmm... ff multe chestii spuse bine in postu de mai sus...
mai ales faza cu B ya`self ...
EvLSant0S is offline  
Old 21-07-04, 00:47   #51
aicad

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 719
Member of:
[REDACTOR 4TUNING]
Default

of kitana daca ai stii cat de mult semeni cu cineva drag mie cand vorbesti asa... insa viatza o sa te schimbe vrand nevrand o sa vezi ca os -ti schimbe si unele principii, lucrul asta e inevitabil... o sa ajungi la un moment day si o sa te intrebi: ma cand a fost ultim ora cand m-am simtit bine si am fost fericita? SAU Cand a fost ultima oara cand am suferit? Inca nu ai trait destule... stii la varsta ta eu eram un copil care nu stia prea multe inca nu ma descoperisem complet... eram un copil care nu stia ce aia dragoste, ce e aia masina, ce e aia \"bani\" and shit.. eram foarte naiv dar nimeni nu avea treaba cu mine nici eu nu aveam... dar in 4 ani de liceu s-au schimbat atat de multe... incat daca iti arat poza de buletin nu ma recunsoti m-am schimbat enorm de mult o sa aflii tu asta pe pielea ta... si eu eram cu zambetul pe buze tot timpul acum sunt numai cand beau o bere,.. apropo
la mine e simplu ca sa am succes la fete tre sa beau o bere si sa fie donsoare la acceasi masa cu mine sigur ma aleg cu ceva berea aia ma s chimba super mult oricat de rau m-as simti e o vorba de prin lumea unda': Buna-i berea.. nu-i ca vinu'.. dar nici l.ba ca va.inu adica: una e sa agati o gagica si alta e sa faci ceva frumos cu ea

aaaa si bine ca mi-am adus aminte : intr-o relatie > 60% conteaza sexul/dragostea cum vrei sa-i spui... orice-ati spune voi intr-un tarziu o sa vedeti cat de mult conteaza acest lucru

offtopic un pic: citind pe posturile kitanei de pe acest topic, tind sa-mi schimb parerea despre ea poate cine stie o sa avem vre-odata norocul/ghinionul sa stam face 2 face
aicad is offline  
Old 21-07-04, 00:56   #52
tox

Stage 5
 
tox's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 846
Member of:
[Observator 4tuning]
[Opel]
[Street Zone]
Default

kitana da-mi un telefon si povesteste ca mi-e lene sa citesc romanu tau

cu taxa inversa, platesc io tot, sunt var cu FIZZ
tox is offline  
Old 21-07-04, 00:59   #53
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default

aicad tata ... ce drac ai mah de esti asa pesimist?

\"eram un copil care nu stia ce aia dragoste\"

acum esti om matur sa inteleg? zi ce e dragostea ca doar ai crescut acum si esti baiat mare! si faza cu berea. hmmm ... exact ce ziceam eu mai inainte. te dezinhiba si te lasa sa fii cum ai fi tu in mod normal.
n0namee is offline  
Old 21-07-04, 01:19   #54
aicad

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 719
Member of:
[REDACTOR 4TUNING]
Default

pai chiar rei sa-ti spun ce e aia dragoste sau ce-a fost pentru mine?
Bine fac sacrificiul asta: Dragostea e atunci cand nu mai poti de nerabdare sa-ti vezi iubita, cand regreti amarnic ca trebuie sa te desparti de ea chair si pana a doua ziii, cand tii pe cineva in bratze si nu-ti mai trebuie nimic altceva, cand o sorbi din priviri si parca ai vrea sa te contopesti... cand te uiti alea si orikum ar arata: obosita, cu riduri, cu cearcane, cu rimelul intins tot iti vine s-o sorbi din priviri,.. dragostea e atunci cand megi cu persoan iubita pe strada si nimic ce e in jur nu mai conteaza, dragostea e tunci cand o umpli de pupici si-i spui c-o iubesti de 12000 de ori si o tii in brate si parca nu-ti ai vine sa-i dai drumul, dragostea e atuci cand ai face orice sa fii langa ea, ai afce ORICE sa se simta bine, ai face orice sa te iubeasca la fel de mult si sa simta aceleasi lucruri pe care le simti si tu. Dragostea e atunci cand totul se destrama si iubita ta nu mai e a ta si pur si simplu totul din jurul tau isi pierde valoarea si nimc nu mai conteaza si te lupti si faci tot posibilul s-o aduci inapoi si abia cand vezi ca NU mai e nici o sansa si iti amintesti tot cea fost intre voi TOT absolut tot si plangi si si te simit ultimul om de pe pamant, abia atunci poti sa spui ca iubesti.... Asta e 10% din ceea ce inseamna dragostea prietene.....

ps: eu sunt dezinhibat deobicei, berea aia ma face sa fiu happy oricear fi
aicad is offline  
Old 21-07-04, 01:27   #55
strengaritza

Stage 3
 
strengaritza's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 156
Member of:
[CSR]
Default

ma..e greu sa unosti o persoana din cateva randuri....poate are chef de caterinca..si il iei drep..stiu io ce...
tre'sa recunosc ca citind forumul..la \"ce am avut si ce-am perdut\"..mi-am schimbat putin parerea despre baieti....pt ca eu pana acum nu am auzit baieti care sa sufere...asa mult timp...pt mine...\"baiat\" insemna...ceea ce vedeti voi\"fata\"..un insensibil care nu iubeste...numa la vrajala.....
pe bune ca am ramas impresionata..la modul placut...dar sa nu credeti prin asta ca ma bucur ca suferiti...nu!..chiar imi doresc sa treceti peste chestiile astea neplacute....si sa intalniti o persoana care va merita...
referitor la ceea ce scria kitana.....sunt si eu numai cu 3 ani mai mare..insa garantat ca o sa isi schimbe din principii....atatea te invata viatza..si totusi eu recunosc ca sunt o copila...nu degeaba mi-am pus strengaritza....asta sunt..mai am si eu multe de invatat...sa iti dau un exemplu....ieri am avut una din cele mai aiurea experiente....
nu e o chestie de love story..e vb de cineva drag mie....o profa... plangeam si mi se rupea sufletul ca pleaca..insa in acelasi timp eram fericita pt ca asa era mai bine pt ea..am stat si m-am gandit...cat de egoist poti fi....si totusi...a trebuit sa-mi iau inima in dinti sa o felicit...ca a plecat de la noi...si o sa fie persoana dupa care mi va parea cel mai rau..din toti anii de scoala... si nu as fi crezut ca pot face asta....
sau cu un tip cu care m-am inteles super mai bine de un an de zile..pur si simplu stateam in fata lui...si i-am zis..stii ca asta e ultima data cand ne mai vedem..nu?...cand pierzi pe cineva drag,...incepi sa experimentezi din sensul cuv\"niciodata\"
pur si simplu..intr-o zi ti se schimba totul..in roz...te indragostesti..totul e superb...iar intr-o clipa sa distruge totul in cel mai rau mod posibil..si atunci.....
atatea cvezi in viata asta...te crucesti...si ti-e mila..insa e cel mai nasol cand le vezi pe propria piele...
un lucru am invatat din \"larga mea experienta de viata\"...sa nu zici de nimeni nimik....\"ca io nu\"..pt ca toate ti se intorc..nu uita..roata merge roata..\"
un fel de never say never......
are grija Doamne Doamne....sa ne invatam minte...o sa vezi pe parcurs...viecare zi aduce ceva nou....
p.s. un castel de nisip contruit cateva zile bune....se poate sparge cat ai clipi....
se poate spune mult mai mult
strengaritza is offline  
Old 21-07-04, 01:32   #56
strengaritza

Stage 3
 
strengaritza's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 156
Member of:
[CSR]
Default

inca ceva..dragostea asta....mai ales la varsta asta..se stie ca e relativa...adik te indragoostesti de mori...si dupa un timp trece brusc...ceea ce insemna toata viatza ta te poate dezgusta,..sau sa ti se para....inutil..neutru..0

si..faza cu materialismul..e bine sa stii unde ti-e locul..de obicei daca ma duc la un suc cu vreun tip...mi-l platesc...nu ma fac pe mine 30 000.....si nici carecumva sa aiba respectivu' pretentii..ca vez'Domne ti-o luat un suc....
imi pare rau ca am obs ca unele kolege..pt un suc..sar pe masa...sorry....
un ex,,ca ieseam cu un tip...ma ducea vb aia..la suc..si au aflat niste cutre din klasa...si au zis..bine tuh...tot te scoate asta la suc(il cunosteau)..dar lui nimik?....el nu crezi ca zice\"mie nu-mi dai nimik?\"
pt un suc...ete fleosc!......jenant....
strengaritza is offline  
Old 21-07-04, 02:14   #57
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default

hmmmm ... aicad daca tu ai simtit asa ceva si nu doar te minti pe tine e foarte frumos. acum nu vreau sa fiu rautacios da si eu am fost acolo si multi dintre prietenii mei si toate astea asa cum vin asa se duc.fulgerator. si intodeauna e loc de mai bine.

strengaritza ... omu cat traieste invata ... asa ca si kitana invata si tu inveti. eu incerc din rasputeri sa mor cel putin asa zic ai mei! si cu masina si acum vreau sa imi iau si motor si la ski extrem si vreau sa ma dau si cu parapanta si la alpinism asa ca m-am plicitisit de invatat. :P
n0namee is offline  
Old 21-07-04, 02:32   #58
strengaritza

Stage 3
 
strengaritza's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 156
Member of:
[CSR]
Default

kool..eu pana acumm-am coborat cu coarda ..a fost super....
pe cand is mai mare ma gandesc sa fac un bungee jumpin'
cu parapanta....poate cat de curand daca merg in excursie....ce sa zic.....tre sa le faci cu capsi sa nu exagerezi....

aicad ar trebui sa mai vada si partea faina a vietii.....sa nu maipriveasca totul din unghiul ala pesimist....iui..enervant....tre sa ...ai un pic de ncredere si speranta....
nu lene sa ma intind la tst....scuze de ortografie
strengaritza is offline  
Old 21-07-04, 02:48   #59
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"aicad\"
pai chiar rei sa-ti spun ce e aia dragoste sau ce-a fost pentru mine?
Bine fac sacrificiul asta: Dragostea e atunci cand nu mai poti de nerabdare sa-ti vezi iubita, cand regreti amarnic ca trebuie sa te desparti de ea chair si pana a doua ziii, cand tii pe cineva in bratze si nu-ti mai trebuie nimic altceva, cand o sorbi din priviri si parca ai vrea sa te contopesti... cand te uiti alea si orikum ar arata: obosita, cu riduri, cu cearcane, cu rimelul intins tot iti vine s-o sorbi din priviri,.. dragostea e atunci cand megi cu persoan iubita pe strada si nimic ce e in jur nu mai conteaza, dragostea e tunci cand o umpli de pupici si-i spui c-o iubesti de 12000 de ori si o tii in brate si parca nu-ti ai vine sa-i dai drumul, dragostea e atuci cand ai face orice sa fii langa ea, ai afce ORICE sa se simta bine, ai face orice sa te iubeasca la fel de mult si sa simta aceleasi lucruri pe care le simti si tu. Dragostea e atunci cand totul se destrama si iubita ta nu mai e a ta si pur si simplu totul din jurul tau isi pierde valoarea si nimc nu mai conteaza si te lupti si faci tot posibilul s-o aduci inapoi si abia cand vezi ca NU mai e nici o sansa si iti amintesti tot cea fost intre voi TOT absolut tot si plangi si si te simit ultimul om de pe pamant, abia atunci poti sa spui ca iubesti.... Asta e 10% din ceea ce inseamna dragostea prietene.....

ps: eu sunt dezinhibat deobicei, berea aia ma face sa fiu happy oricear fi
aicad... shit man .. that was like.. so fuckin` DEEP , imi pare bine ca am trecut si eu prin \"Dragostea e atunci cand nu mai poti de nerabdare sa-ti vezi iubita, cand regreti amarnic ca trebuie sa te desparti de ea chair si pana a doua ziii, cand tii pe cineva in bratze si nu-ti mai trebuie nimic altceva, cand o sorbi din priviri si parca ai vrea sa te contopesti... cand te uiti alea si orikum ar arata...\" pacat ca mai mult am suferit decat am castigat.. oricum a fo` exp. de viatza si mi-a placut... pe mine berea ma moleseste si in accelasi timp ma face sa ma simt bine.. caterink nesimtita :P poate vii cu noi sambata in Princess bere and shit :P te asteptam now that you... peace
EvLSant0S is offline  
Old 21-07-04, 05:40   #60
BogdanSHA

Stage 5
 
BogdanSHA's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 573
Default

Dragostea adevarata este atunci cand viata ei devina mai importanta decat propria-ti viata.
BogdanSHA is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 06:36.


- Copyright 2024 4Tuning