Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 19-09-06, 20:50   #346
BLinKY

Stage 5
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 564
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Quote:
Originally Posted by DolusD View Post
Mai , uitatzi cum sta treaba ! La o fata mai mica ii spui o poveste ca sa o bagi in pat iar aia mai mare itzi spune "nu-mi spune mie povesti si hai in pat" (era un banc misto dar adevarat).......!
buna ideea
acu p bune, ale mari is mai usor de agatat, ale mici se mai incapataneaa)
BLinKY is offline   Reply With Quote
Old 19-09-06, 21:10   #347
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Incapatzanate e putin zis cand vine vorba de sex , se feresc de sex ca draq de tamaie si dupa ce duci munca de convingere timp de cateva luni o sa observi ca nu se mai satura de sex si o sa facetzi sex numai ziua (ca nu o lasa tasu cu masa sa umble noaptea ca doar e mica) ,e bine intr-un fel ca poti umbla noapte si tu fara sa te streseze femeia la cap adik fetitza ) ) )
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 24-09-06, 04:06   #348
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Quote:
Originally Posted by Trixi View Post
....and why not????
hmmm... las k iti povestesc eu de ce
so... trixi... mai mari sau mai mici ?
aleks is offline   Reply With Quote
Old 24-09-06, 12:40   #349
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Sa ne gandim putzin ,daca esti alcoolizat peste limita la unchef si te combin cu o pustoaica de 16 ani care e si aia cam matholita si o freci pai nu mai scapi frate de ea asa usor , o sa te sune sa va intalnitzi , sa vb ,etc.... ca doar e copil si nu o duce capu ca tu ai vrut o aventura pecand astea mari se prind repede daca e aventura sau pe bune ! respect !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 24-09-06, 14:15   #350
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

si ce rau ne pare noua de fetitzele matolici! nu? ))
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 24-09-06, 14:49   #351
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
hmmm... las k iti povestesc eu de ce
so... trixi... mai mari sau mai mici ?
...eu zic k cu fetele mai mici e mult mai usor sa te descurci,pe cind cu una mai in virsta citeodata habar n-ai cum stai...si nu e exclus k la un moment dat sa te trezesti, k de fapt ea te conduce,si nici macar nu ti-ai dat seama ...dar cum se zice,ceva ptr ceva...depinde acum,ce-ti doreste inimioara...
daca ma gindesc bine,din ce in ce sunt mai multe fete/femei care au o viata sau o atitudine neobisnuita ptr virsta lor...am vazut fete tinere,kre asa aratau k m-as fi impuscat daca asa aratam eu dupa nastere...sau unele care la 17 ani p linga scoala deja intretin o casa,sau chiar si o surioara....de femei,iara poti sa zici, k mai nou iti este f greu sa iti dai seama ce virsta au...k si la 35 d ani,unele arata d parca ar fi pustoaice dar in mod cert,cum trec anii,femeile devin din ce in ce mai pretentioase...in toate privintele,in rest nu prea mai sunt valabile tiparele vechi!!!
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 25-09-06, 07:02   #352
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
hmmm... las k iti povestesc eu de ce
so... trixi... mai mari sau mai mici ?
chair trixi...mai maricei ... sau mai micuti ?
si daca da ... da-ne niste limite de varste in ambele cazuri
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 26-09-06, 21:58   #353
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Tre` sa fi putzin narod ca sa te conduca o femeie indiferent de varsta si la urma urmei daca nu stii u sa te descurci cu o fata mai mare las` ca stie ea sa se descurce cu tine (crede-ma ca stiu ce zic) si in plus alea mai mari stiu meserie frate ,dupa o noapte cu una cu de vreo 30 ani dormi a 2-a zi dus ) ) ) pecand cu una mai mica si fara experientza ai sanse sa faci vreo criza de sciatica ca nu te lasa naroada decat deasupra , etc.....hai ca zice lumea ca-s maniac (nu ca n-ar avea dreptate ) ) ) ) ) da la varsta mea nu vad decat sex , inca nu am de gand sa stau o viatza numai cu una ) heheheh !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 27-09-06, 08:20   #354
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

hehe ... ce bine e sa o lasi din cand in cand si pe ea deasupra
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 27-09-06, 10:50   #355
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Quote:
Originally Posted by DolusD View Post
Tre` sa fi putzin narod ca sa te conduca o femeie indiferent de varsta si la urma urmei daca nu stii u sa te descurci cu o fata mai mare las` ca stie ea sa se descurce cu tine (crede-ma ca stiu ce zic) si in plus alea mai mari stiu meserie frate ,dupa o noapte cu una cu de vreo 30 ani dormi a 2-a zi dus ) ) ) pecand cu una mai mica si fara experientza ai sanse sa faci vreo criza de sciatica ca nu te lasa naroada decat deasupra , etc.....hai ca zice lumea ca-s maniac (nu ca n-ar avea dreptate ) ) ) ) da la varsta mea nu vad decat sex , inca nu am de gand sa stau o viatza numai cu una ) heheheh !
...in principiu,bine vorbesti !!!in schimb,la faza cu condusul,vezi,sa nu o patesti... in privinta asta,fii mereu suspicios,k nu stii d unde sare iepurele...
probabil ai vazut si tu multe cazuri,cind unul dintre amicii tai parca si-a pierdut mintile,din moment ce a inceput ceva mai "serios" cu vre-una...si cind ai incercat sa vb cu el,sa sara la tine...banuiesc k intelegi dsp ce vb...si stiu k esti convins k tie nu t-i se poate intimpla.....dar cam toti o patim,in oarecare masura...
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 28-09-06, 00:28   #356
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

cu tipele pretentioase, de ziceai tu k dak sunt mai mari e mai greu sa te descurci...
hmmm... poate imi incerc norocul si nu mor strangulat, ce crezi?
aleks is offline   Reply With Quote
Old 29-09-06, 00:12   #357
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

bag d seama,k ai d gind sa faci experimente p "teren minat" asta cred...dar nu prea cred k ai "muri strangulat"
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 30-09-06, 13:43   #358
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Quote:
...in principiu,bine vorbesti !!!in schimb,la faza cu condusul,vezi,sa nu o patesti... in privinta asta,fii mereu suspicios,k nu stii d unde sare iepurele...
probabil ai vazut si tu multe cazuri,cind unul dintre amicii tai parca si-a pierdut mintile,din moment ce a inceput ceva mai "serios" cu vre-una...si cind ai incercat sa vb cu el,sa sara la tine...banuiesc k intelegi dsp ce vb...si stiu k esti convins k tie nu t-i se poate intimpla.....dar cam toti o patim,in oarecare masura...
Ai perfecta dreptate , acu 2 zile era sa ma iau cu un tovaras bun la bataie pt ca lameru s-a combinat cu o gasca pe care o mai f*t inca vreo 3 pe langa (100%) si i-am zis cum sta treaba si era sa ne dam in cap unu la altu ! oricum mai bine nu te bagi in viatza nimanui pt ca daca el e orbit de ea nu o sa te creada pe tine niciodata !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 30-09-06, 16:36   #359
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

zi ca el si fa ca tine ... ! fwte-o ..make a picture si o sa te creada
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 30-09-06, 19:03   #360
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

I-am aratat poze cu pwla in gura si o zis ca nu e ea (imi venea sa-l omor) , o prins-o cu unu in masina ,era pe jumatate dezbracata si la mintzit ca-i era cald si etc......ce draq sa-i fac ? sa-l iau de mana si sa-i arat cum ii fwte altu femeia ??? nici atunci nu ar crede pt ca i-ar zice proasta ca a violato mai sunt si dobitoci de astia pe Pamant
DolusD is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 20:52.


- Copyright 2024 4Tuning