Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Reply
 
Thread Tools
Old 23-11-07, 15:44   #1
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default micutzu/pista/etc

https://www.youtube.com/watch?v=HbcoYKtTAM8 Am facut un film , 3 e30`uri burnout in acelasi timp + foc , etc .. in fine , ideea e ca am facut filmul asta in speranta ca cineva o sa-l vada,sa faca ceva in legatura cu toate treaba asta,e 2007,vine 2008 si in cacatul asta de tzara inca nu exista o PISTA unde sa poti face curse.. Filmul este dedicat lui Micutzu care si-a pierdut viata facand ceea ce-i placea lui mai mult, curse, fortat .. ilegale , ca in cadru legal nu ai cum sa faci curse in cacatul asta de tzara. Te rog frumos,si vorbesc la modul cel mai serios, sa pierzi 1 minut din viata ta, si sa dai si tu mass`ul asta mai departe,astfel incat sa afle toata lumea. mersi
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 23-11-07, 17:26   #2
andrey2003
Dream Squad Member

Stage 5
 
andrey2003's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 3,234
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Dream Squad]
[FOTO]
[SKODA]
Default Re: micutzu/pista/etc

Foarte frumos filmuletul.. dar in acelasi timp foarte trist..

Felicitari!!
andrey2003 is offline   Reply With Quote
Old 23-11-07, 18:29   #3
Tunelord

Stage 5
 
Tunelord's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 571
Member of:
[VW]
[2 Roti]
Default Re: micutzu/pista/etc

fff tare filmu...respect...da prea trist. pacat ca sa stins un om bun. si pentru asta are nevoie Romania de una sau mai multe piste... Pacat ca nu se face numik
Tunelord is offline   Reply With Quote
Old 23-11-07, 18:39   #4
2fast4u_DK

Stage 5
 
2fast4u_DK's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 847
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
Default Re: micutzu/pista/etc

Nu stiu kt de curand se va face pista si nu stiu dak se va face da un singur lucru nu vreau sa se stinga.......prietenia intre pasionatii din romania...vor mai fi astfel de incidente si nu le putem preveni da asta e viata..sa nu dispara niciodata pasiunea asta
__________________
2fast4u_DK is offline   Reply With Quote
Old 23-11-07, 22:16   #5
bXeg

Stage 3
 
bXeg's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 78
Default Re: micutzu/pista/etc

frumos filmuletul, trist, dar cu parere de rau spun k nu mi se pare normal ceea ce se intampla in minutul 2:10.
bXeg is offline   Reply With Quote
Old 23-11-07, 23:19   #6
26WRC

Stage 5
 
26WRC's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 3,159
Member of:
[Moderators]
[Opel]
[4Rally]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: micutzu/pista/etc

frumos realizat! felicitari!
ultimile minute sunt din filmul DOGului :P
26WRC is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 08:38   #7
browser

Stage 5
 
browser's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: micutzu/pista/etc

felicitari pentru film e bine venit poate asa o sa se faca pana la urma o pista !
browser is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 09:27   #8
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: micutzu/pista/etc

Quote:
Originally Posted by bXeg View Post
frumos filmuletul, trist, dar cu parere de rau spun k nu mi se pare normal ceea ce se intampla in minutul 2:10.

gandeste-o la rece, papucul facea la stanga,si deci, avea roshu,statea pe loc, nu reprezenta un pericol.. dp contrasens nu veneau masini ... deci e ok, ah , ca in film pare .. foarte... periculos si etc.. asta-i rolul filmelor ..
ia-o altfel.. sa gandesti atatea chestii .. in cateva .. milisecunde... spune multe despre tine ca sofer, drept urmare, nimeni n-a patit nimic
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 09:46   #9
HoricutzWSR
Virtual Tuner

Stage 5
 
HoricutzWSR's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,851
Member of:
[Design Team]
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: micutzu/pista/etc

foarte tare filmuletzu...ar trebui trimis la televiziuni..sa se dea pe post,ar avea prindere mai mare la public si autoritati
HoricutzWSR is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 12:52   #10
bXeg

Stage 3
 
bXeg's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 78
Default Re: micutzu/pista/etc

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S View Post
gandeste-o la rece, papucul facea la stanga,si deci, avea roshu,statea pe loc, nu reprezenta un pericol.. dp contrasens nu veneau masini ... deci e ok, ah , ca in film pare .. foarte... periculos si etc.. asta-i rolul filmelor ..
ia-o altfel.. sa gandesti atatea chestii .. in cateva .. milisecunde... spune multe despre tine ca sofer, drept urmare, nimeni n-a patit nimic
iti inteleg punctul de vedere si nu am nici cea mai mica indoiala k soferul este unul f bun, papucul intradevar statea pe loc dar pe celelalte benzi de pe contrasens mai erau masini, eo am vazut una cel putin. In alta ordine de idei, linie dubla continua etc.. unele reguli mai trebuiesc si respectate, nu as vrea sa zic k acolo se ingusteaza drumul si daca te incadrezi gresit pe banda din stanga drumului de facut la stanga si te hot sa mergi in fata vei fi fata in fata cu o masina care vine din contrasens. Oricum din curiozitate de pe B1 tv la orice ora din noapte dupa 2 am cred.. si uita`te sa vezi km cat de circulat este bulevardul, o masina in + acolo pe contrasens ar fi fost dezastru parerea mea.
bXeg is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 15:35   #11
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: micutzu/pista/etc

Quote:
Originally Posted by bXeg View Post
iti inteleg punctul de vedere si nu am nici cea mai mica indoiala k soferul este unul f bun, papucul intradevar statea pe loc dar pe celelalte benzi de pe contrasens mai erau masini, eo am vazut una cel putin. In alta ordine de idei, linie dubla continua etc.. unele reguli mai trebuiesc si respectate, nu as vrea sa zic k acolo se ingusteaza drumul si daca te incadrezi gresit pe banda din stanga drumului de facut la stanga si te hot sa mergi in fata vei fi fata in fata cu o masina care vine din contrasens. Oricum din curiozitate de pe B1 tv la orice ora din noapte dupa 2 am cred.. si uita`te sa vezi km cat de circulat este bulevardul, o masina in + acolo pe contrasens ar fi fost dezastru parerea mea.
ai perfecta dreptate, insa la fel de bine putea sa cada un meteorit pe intercontinental si sa nenoroceasca totul pe la universitate si altele.
important e un singur lucru,a facut-o .. a iesit cu bine din ea.
god speed
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 16:22   #12
Oxide

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,173
Member of:
[Moderators]
Default Re: micutzu/pista/etc

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S View Post
ai perfecta dreptate, insa la fel de bine putea sa cada un meteorit pe intercontinental si sa nenoroceasca totul pe la universitate si altele.
important e un singur lucru,a facut-o .. a iesit cu bine din ea.
god speed
Exact. Toti il iau pe 'daca' in gura.

Felicitari pentru filmulet , e superb.

Last edited by Oxide; 26-07-08 at 18:44.
Oxide is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 17:08   #13
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: micutzu/pista/etc

Romania are nevoie de o pista.....
ERY is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 17:20   #14
TR_00_ANN

Stage 5
 
TR_00_ANN's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 410
Default Re: micutzu/pista/etc

felicitari pentru film.....ideea cu pista e bine venita si am o parere de rau pentru ca Micutu nu mai este printre noi
TR_00_ANN is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 22:38   #15
VWluci

Stage 5
 
VWluci's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 952
Member of:
[Echipa de sprijin]
[4Rally]
[VW]
Default Re: micutzu/pista/etc

felicitari, foarte bine ca se sprijina miscare...
VWluci is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -