Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > PROMOTII pe 4TuningRO

PROMOTII pe 4TuningRO PROMOTII si REDUCERI acordate de firmele de tuning celor care spun "Am citit pe 4Tuning"

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 17-12-07, 03:48   #31
LoVeRiK

Stock
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1
Smile Re: Promotie Dragster Audio

Salut am si eu o intrebare..am un subwoofer JBL de 250 RMS si boxele dupa spate de 100 W v-as ruga sa imi sugerati si mie un amplificator care ar fi bun pt subwooferu ala cam ce putere..marca si pret.Multumesc
LoVeRiK is offline  
Old 17-12-07, 08:28   #32
Dragster

Stage 5
 
Dragster's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 788
Member of:
[Racing Syndicate]
[Honda]
[Competitor CNCA]
Default Re: Promotie Dragster Audio

Quote:
Originally Posted by LoVeRiK View Post
Salut am si eu o intrebare..am un subwoofer JBL de 250 RMS si boxele dupa spate de 100 W v-as ruga sa imi sugerati si mie un amplificator care ar fi bun pt subwooferu ala cam ce putere..marca si pret.Multumesc
Sal.
Daca doriti sa cumparati un produs comercializat de noi am avea mai multe variante!
In functie de bugetul tau!:avem la 510 ron
avem la 669 ron
avem la 1309 ron
Pe fiecare dintre aceste amplificatoare poti lega toate trei boxele!
Depinde cu ce doresti sa te alegi calitate sau putere.
Dragster is offline  
Old 10-07-09, 13:01   #33
alexvaio

Stock
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 5
Default Re: Promotie Dragster Audio

Salut! As dori sa imi cumpar un head-unit Alpine. Puteti va rog sa imi sugearati un model anume si un pret. Eu m-am gandit la Alpinde CDE - 105 Ri. Ar fi o alegere buna?
alexvaio is offline  
Old 10-07-09, 19:34   #34
Dragster

Stage 5
 
Dragster's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 788
Member of:
[Racing Syndicate]
[Honda]
[Competitor CNCA]
Default Re: Promotie Dragster Audio

Quote:
Originally Posted by alexvaio View Post
Salut! As dori sa imi cumpar un head-unit Alpine. Puteti va rog sa imi sugearati un model anume si un pret. Eu m-am gandit la Alpinde CDE - 105 Ri. Ar fi o alegere buna?
Salut, vad ca esti din Arad! Alpine CDE-105 Ri este o alegere buna, daca vrei sa te ajut cu achizitionarea lui treci pe la mine pe la magazin. Str. Oituz nr 7, tel 0724309799.
Dragster is offline  
Old 14-07-09, 23:50   #35
alexvaio

Stock
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 5
Default Re: Promotie Dragster Audio

Ok. Cand am puterea financiara voi veni. Mai am o intrebare. Am primit cadou un Clarion DXZ379RMP, nou, mai mult ca sigur ca are si garantia in cutie, dar l-am pus pe masina astazi in lipsa altuia. Ar fi posibilitatea unui schimb plus diferenta de bani. Chiar daca pretul pentru Clarion este mai mic decat ar valora. Intreb, fiindca eu vreau neaparat sa imi cumpar un Alpine si in felul acesta ar fi efortul financiar mai mic si as putea sa il cumpar mai repede.

Cu stima,
Alex.
alexvaio is offline  
Old 15-07-09, 08:34   #36
Dragster

Stage 5
 
Dragster's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 788
Member of:
[Racing Syndicate]
[Honda]
[Competitor CNCA]
Default Re: Promotie Dragster Audio

Quote:
Originally Posted by alexvaio View Post
Ok. Cand am puterea financiara voi veni. Mai am o intrebare. Am primit cadou un Clarion DXZ379RMP, nou, mai mult ca sigur ca are si garantia in cutie, dar l-am pus pe masina astazi in lipsa altuia. Ar fi posibilitatea unui schimb plus diferenta de bani. Chiar daca pretul pentru Clarion este mai mic decat ar valora. Intreb, fiindca eu vreau neaparat sa imi cumpar un Alpine si in felul acesta ar fi efortul financiar mai mic si as putea sa il cumpar mai repede.

Cu stima,
Alex.
Imi pare rau dar schimburi nu fac! Mai ales ca eu nu comercializez Clarion, + nu pot da factura/bon la client pe aparat. Salutare.
Dragster is offline  
Old 15-07-09, 15:25   #37
alexvaio

Stock
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 5
Default Re: Promotie Dragster Audio

Atunci, am sa vin cand voi strange destui bani. Eu neaparat vreau un Alpine! Numai bine! Salut!
alexvaio is offline  
Old 15-09-10, 18:07   #38
daryiyus

Stage 5
 
daryiyus's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 978
Member of:
[VW]
Default Re: Promotie Dragster Audio

Revin cu inca o intrebare: pentru moment m-ar interesa niste difuzoare(in usi) + amplificator pentru un golf 4, in usile din spate nu exista boxe deci ii posibil ca nici cablurile sa nu fie trase.
Momentan nu pot sa ajung la tine la magazi( masina in service) o sa o am decat peste 2-3 sapt... te rog sa imi spui un pret la o instalatie medie pentru a avea timp sa imi strang banii.
Pe vitor mai urmeaza si un tub de bass...dar momentan bugetu ii destul de limitat.
Mersi mult
daryiyus is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -