Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Colt Legislativ

Reply
 
Thread Tools
Old 22-07-07, 19:24   #1
tricabmw

Stage 2
 
tricabmw's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 36
Default cum inmatriculez o masina in Bulgaria ????

avand in vedere taxa de la noi vreau sa inmatriculez in bulgaria o masina ! stiti pe cineva care face treaba asta ? sau cum se face ?
tricabmw is offline   Reply With Quote
Old 22-07-07, 19:42   #2
teddy

Stage 5
 
teddy's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,804
Default Re: cum inmatriculez o masina in Bulgaria ????

iti faci firma acolo, e ieftin.
teddy is offline   Reply With Quote
Old 22-07-07, 21:58   #3
tricabmw

Stage 2
 
tricabmw's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 36
Default Re: cum inmatriculez o masina in Bulgaria ????

detalii mai multe imi poti da ? pe net nu am gasit decat o firma de consultanta sa fac asa ceva si de mai bine de o sapt nu-mi da nici un semn de viata ! asa ca va rog mai multe detal;ii sau dati-mi pe careva sa faca treaba asta !
tricabmw is offline   Reply With Quote
Old 14-04-09, 21:17   #4
deutz89

Stock
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 2
Smile Re: cum inmatriculez o masina in Bulgaria ????

Inmatriculez masini in bulgaria e mult mai ieftin ca la noi detalii la nr de tel:0742136449 sau la Andrei_Brinaru@yahoo.com
deutz89 is offline   Reply With Quote
Old 08-11-09, 13:16   #5
tonyyyy

Stock
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 6
Default Re: cum inmatriculez o masina in Bulgaria ????

iti inmatriculez masina,iti asigur transport pe platforma ,platesc toate actele la notar,asigurarea este valabila 1 an de zile in 600 euro,daca nu ai nevoie de platforma restul te costa 450 de euro ,am cele mai mici preturi



date de contact: emaile boss.coco@gmail.com

0767626755


in pretul de 450 de euro sint incluse:
toate taxele de inmatriculare:taxa de mediu,rarul,impozitul anual,nr matricole,talonul matricol si cartea masinii,asigurarea obligatorie rca pe un an de zile,carte verde,procura pe termen nelimitat si contract de vinzare cumparare

toate cheltuielile cu inmatricularea autoturismului si actele notariale sint incluse in pretul de 450 euro


datre contact: 0767626755

emaile : boss.coco@gmail.com
tonyyyy is offline   Reply With Quote
Old 17-12-09, 17:35   #6
kosfunny

Stage 3
 
kosfunny's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 124
Default Re: cum inmatriculez o masina in Bulgaria ????

Ce bine ar fi daca ar exista si membrii cu vechime si cu un nr considerabil de posturi pe forum care sa ofere servicii de genul asta. Oportunisti care sa iti intermedieze o astfel de inmatriculare gasesti peste tot. Mai greu e sa le probezi seriozitatea. Si asta pt ca exista marele risc ca bulgarul sa radieze mesina si rog sa nu ma contrazica nimeni pentru ca cunosc personal patiti. Bulgarul e tatic pe langa roman la d-alea necurate mai ales ca la ei coruptia e mult mai inchegata decat la noi!
__________________
Consultanta daune auto si asistenta despagubiri

http://amdauna.ro
kosfunny is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -