Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto

Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto Spuneti-va problemele si noi vom incerca sa le dam de cap. Avem oameni care se pricep si oameni care au nevoie de sfaturi. Asa ca postati. Avem oameni care au experienta si sunt dispusi sa ajute.

Reply
 
Thread Tools
Old 08-07-06, 21:14   #1
Bizonul

Stage 5
 
Bizonul's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 2,955
Default Caut si eu un electrician auto

exact cum zice si titlul, am nevoie de un baiat care sa se priceapa la electrica..asta bineinteles sa fie din Bucuresti
ma ajuta cineva?
Bizonul is offline   Reply With Quote
Old 08-07-06, 22:12   #2
tarnafes

Stage 5
 
tarnafes's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 2,049
Member of:
[Nissan]
Default Re: Caut si eu un electrician auto

Quote:
Originally Posted by Bizonul
exact cum zice si titlul, am nevoie de un baiat care sa se priceapa la electrica..asta bineinteles sa fie din Bucuresti
ma ajuta cineva?
Ce masina ai si ce an ?
tarnafes is offline   Reply With Quote
Old 08-07-06, 22:37   #3
Bizonul

Stage 5
 
Bizonul's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 2,955
Default Re: Caut si eu un electrician auto

vw golf 2 '87
Bizonul is offline   Reply With Quote
Old 08-07-06, 23:40   #4
tarnafes

Stage 5
 
tarnafes's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 2,049
Member of:
[Nissan]
Default Re: Caut si eu un electrician auto

O batranica deci.Astia la serviceuri mari nu se baga.Iti recomand pe unul dar e in buftea.Cum ajungi in buftea la statia de la posta in spatele statiei e un service auto.Nu e cine stie ce dar e un anumea nea Gabi electricianul care papa instalatii electrice la masini.Dai o fuga pana acolo luni si poate ai noroc.Bafta.Daca nu te descurci dami un pm sa iti dau nr meu de tel sa te indrumez luni.
tarnafes is offline   Reply With Quote
Old 09-07-06, 09:59   #5
Bizonul

Stage 5
 
Bizonul's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 2,955
Default Re: Caut si eu un electrician auto

k, ms mult pentru raspuns dar este putin cam departe de mine....o sa mai caut si prin cartier, dar ramane in continuare un UP pentru cine se pricepe si ma poate ajuta
__________________
Nu am lasat scoala sa imi afecteze educatia
Bizonul is offline   Reply With Quote
Old 24-04-07, 10:15   #6
anaval

Stage 2
 
anaval's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 34
Default Re: Caut si eu un electrician auto

am nevoie si eu de un electrician auto pt masina din poza mi-am montat un casetofon cu statie si mi-a zapacit instalatia electrica cine ma poate ajuta sunt recunoscator se_show@yahoo.com mentionez ca nu pot merge cu masina pt ca nu are semnalizare stop pe frina multumesc
anaval is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -