Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto

Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto Spuneti-va problemele si noi vom incerca sa le dam de cap. Avem oameni care se pricep si oameni care au nevoie de sfaturi. Asa ca postati. Avem oameni care au experienta si sunt dispusi sa ajute.

Reply
 
Thread Tools
Old 27-02-06, 21:26   #1
zapp_ecko

Stage 3
 
zapp_ecko's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 125
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
Default BMW E21 rechin 320

Am si eu niste interbari, nu am inca 18 ani dar intentionez sa imi cumpar de la un amic un Rechin, sa il trec pe numele meu+ sa schimb numerele sa ii pun numere preferentale. Parintii mei sustin ca nu ar terbui sa o cumpar fiindca nu o sa pot sa trec de rar, itp si alte chestii de genul asta si ca o sa stau cu fieru in spatele blocului. Vreau sa stiu ce verifica cei de la rar, ce se intampla la itp(daca terbuie spaga pe undeva) si mai ales cam care sunt pasii care trebuie facuti pt a o cumpara. Tin sa precizez ca motorul si cutia au fost schimbate insa masina are un look care lasa de dorit.
__________________
Opel Vectra B I500 2.5 V6 194 with new and brutal transmision
https://vimeo.com/4627013
zapp_ecko is offline   Reply With Quote
Old 13-03-06, 22:45   #2
anaval

Stage 2
 
anaval's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 34
Default Re: BMW E21 rechin 320

In primul rind iti testeaza directia articulatia rezistenta la frina aspectul cred ca conteaza mai putin dar conteaza dar parerea mea este sa nu o iei fiind f veche si nu are nici macar itp ul facut sa te bucuri si tu de ea nu cred ca merita iar acum este mai greu sa iei itp ul pe bani pt ca am inteles ca iti pozeaza masina dar nu cred ca este imposibil dar nu merita Din ce an este?mai bine un ursulet sunt masini reusite mi a placut la nebunie am avut si eu la 18 ani una
anaval is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -