Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto

Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto Spuneti-va problemele si noi vom incerca sa le dam de cap. Avem oameni care se pricep si oameni care au nevoie de sfaturi. Asa ca postati. Avem oameni care au experienta si sunt dispusi sa ajute.

Reply
 
Thread Tools
Old 29-07-09, 19:44   #1
marius2212

Stage 1
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 19
Thumbs up repar orice autoturism peugeot

Daca aveti probleme cu marca peugeot va stau la dispozitie atat cu piese de origine cat si SH va ajut cu sfaturi cum sa va reparati masinile singuri . deci apelati cu incredere .
marius2212 is offline   Reply With Quote
Old 06-08-09, 00:10   #2
turbojack


Stage 5
 
turbojack's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,768
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[PEUGEOT]
Default Re: repar orice autoturism peugeot

Repari punti de 206?
turbojack is offline   Reply With Quote
Old 09-08-09, 07:16   #3
marius2212

Stage 1
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 19
Default Re: repar orice autoturism peugeot

Ce probleme ai cu puntea deobicei daca ai circulat cu masina cu rulmenti cu uzura excesiva nu prea mai ai ce sa mai faci la punte decat sa o inlocuiesti .daca vrei te ajut cu o punte de spate numai sa-mi dai seria de caroserie sa vad ce tip de punte ai pe spate .
marius2212 is offline   Reply With Quote
Old 03-09-11, 21:02   #4
domnu_basescu

Stage 2
 
domnu_basescu's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 31
Default Re: repar orice autoturism peugeot

salut .am un peugeot 406 si dintr-o data mi sau aprins toate beculetele la bord si a inceput sa mearga intrerupt.e benzina 2000cmc.si numai incarca...i-am pus baterie buna si merge intrerupt,,tot nu incarca.ma poti ajuta?
domnu_basescu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -