Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Reply
 
Thread Tools
Old 04-02-07, 12:51   #91
Pastiluta

Stage 3
 
Pastiluta's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 138
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

Quote:
Originally Posted by CT-05-UST View Post
stati calmi in cluj acum ...militieni au facut razia ca sa isi fac norma pe vreo 3 luni si au plecat toti in concediu de acum aplicati legea junglei cel mai tare ramane in picioare ....so go go go )
Haha oricum nu are mah ce sa iti fak k adevarati oameni cu masini aia se duk la curse adevarate nu unde se intalnesc 20 ,25 de oameni cu niste masini un pik mai frumoase sa sufere pe adevaratii "maniaci ai soselelor" nu i-a prins is nu o sa ii prinda niciodata k aia sunt tampiti si nu opresc la politie mai ales dak ai masina furioasa rau nu stai la Loganu lor de 2 lei ii dai mai departe. ABIA ASTEPT SA MA BAG SI YO CU EI
__________________
MY LIFE IS SHORT BUT BRILIANT.
YOUR IS LONG AND BORING
Pastiluta is offline   Reply With Quote
Old 04-02-07, 12:54   #92
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

Quote:
Originally Posted by DACIA-Wrc View Post
mustang mach one, una ii sa stai 8-10 masini, asta ii sa fie 100 de masini cu muzica la maxim , cerculete linii si urlete.

solo24 sustin ideea ta cu protestu, sincer imi place treaba cu luni in haine de oaie :P
pai gigi ... asta zic si eo ...
in puii mei ... pt 8-10 masini te kci asa pe tine ???
daca eram 20-30 de masini acolo care faceam si tam-tam ... mai itnelegeam sa ne ia repede la poze si sa ne pandeasca precum ... hotii de babe

3 masini dupa curu' nostru ...


ps: in the end: ca stiu ca se uita pe 4tuning capatanile de creta ... pipi pe voi
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 04-02-07, 12:56   #93
Pastiluta

Stage 3
 
Pastiluta's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 138
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

[QUOTE=
ps: in the end: ca stiu ca se uita pe 4tuning capatanile de creta ... pipi pe voi [/QUOTE]

tare fara faza
Pastiluta is offline   Reply With Quote
Old 04-02-07, 13:39   #94
draculas


Stage 5
 
draculas's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,079
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

ma tot uit aici si ma minunez ,toti va plangeti ca militieni fac abuzuri dar dovada unde-i ? in loc sa mai puneti un stiker pe masina mai bine mereti si luativa cate un reportofon sa-l aveti in masina pregatit si dupa aia postati aici si trimiteti la radiouri la tv la cine vreti dar sa nu uitati sa-l intrebati pe militian cine e de la ce sectie pentru ca are obligatia sa va spuna si asa cu nume adresa sectiei si daca se poate si CNPU incepeti sa postati aici si sa trimiteti inregistrarile , voi ce credeti caa militieni nu se uita pe aici si nu citesc (care stiu sa citeasca) si cand se vor prinde de manevra ca pot fi inregistrati oricand no sa mai incerce sa faca pe desteptii si sa se bata cu pumnu in pept ca iei e legea , ce avocatii nu ar manca si iei o pita ) datii in judecata pe jegosii aia pentru ca dupa cum vad eu mai e putin si va amendeaza pentru ca mergeti cu masina si poluati atmosfera

Last edited by draculas; 04-02-07 at 13:42.
draculas is offline   Reply With Quote
Old 04-02-07, 13:50   #95
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

asta e dovada k suntem o tzara conform standardelor UE,buhaha, , nush cum la voi se fac razii de genu asta k la noi in tg-jiu nu prea vezi politzie in strada decat in mijlocul intersectiilor si atunci dirijeaza dupa semafor dar in rest se fac liniutze la greu si nu vezi picior de politzai pe zona pt k nu sunt pregatitzi sa intervina si dak e sa intervina si ei nu apare degat un logan , max 2 inrest nimik si potzi fugii linistit oricum sunt multzi militzieni care fac pe ai draq si se cred zmei dar dak cunosti legea si te dai la ei o dau la pace (unii sunt chiar incapatzanatzi ) ...... respect !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 04-02-07, 14:05   #96
andreiuuu

Stage 3
 
andreiuuu's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 110
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

DECI ALTE TREBURI MAI IMPORTANTE NU AU AVUT !!! ii urez mare succes celor care au ramas fara carnet sa si l recupereze cat mai repede prin orice metoda... : ( nasol fara carnet
andreiuuu is offline   Reply With Quote
Old 04-02-07, 14:13   #97
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

eu ashtept sa vina la mine k am telefonu pregatit .. d inregistrat ... si dupa aia direkt la shtiri
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 04-02-07, 19:09   #98
solo24

Stage 5
 
solo24's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 405
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

in cat timp ar iesi niste "harti" pt un protest.....si cam cat ar costa?
ca poate facem unu
solo24 is offline   Reply With Quote
Old 04-02-07, 19:19   #99
2FAST

Stage 5
 
2FAST's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 408
Member of:
[Speed Daemons]
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

Quote:
Originally Posted by Radu.A View Post
huo !!! nu mai are voie omu sa aiba un sticker, un filtru de aer sport , un eleron ceva ce inseamna asta ? oricum ciptuningu nu-l depisteaza
e bataie de joc !!!!!!! nu mai stiu ce sa faca k sa ia permise
ei nu stiu sa citeasca bine chiar crezi ca macar stiu ce e ala ciptuning
2FAST is offline   Reply With Quote
Old 04-02-07, 19:20   #100
Speed Fly

Stage 3
 
Speed Fly's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 168
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

ar fi o idee si asta.. numai k toata treaba treb f bine organizata sa nu ne facem de ras :P sa fim macar 500 de insi aqm k vom fi mai multzi cu atat mai bine
Speed Fly is offline   Reply With Quote
Old 04-02-07, 19:26   #101
solo24

Stage 5
 
solo24's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 405
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

Quote:
Originally Posted by Speed Fly View Post
ar fi o idee si asta.. numai k toata treaba treb f bine organizata sa nu ne facem de ras :P sa fim macar 500 de insi aqm k vom fi mai multzi cu atat mai bine
daca e am fi mult mai multi
ca ar putea sa vb si cu pers cu motociclete sa dea zvon ca si ei ar veni daca e
sa fim ff mult pers,masini motoare de toate
sa fim vreo cateva sute de masini si cateva sute de motoare
sa fie ceva mare,de amploare
solo24 is offline   Reply With Quote
Old 04-02-07, 19:44   #102
Speed Fly

Stage 3
 
Speed Fly's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 168
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

asa da solo24 .. dar nu cred k va avea lok prea curand un asemenea eveniment... nustiu treb multa " publicitate " facuta pt asa ceva si in acelasi timp si un raspuns din partea cat mai multor pers care vor fi de fatza k sa avem o baza, sa stim macar orientativ un numar de participantzi si in functzie de el sa luam decizia finala de a incepe sau nu protestu
Speed Fly is offline   Reply With Quote
Old 04-02-07, 20:10   #103
CosmoZ@

Stage 2
 
CosmoZ@'s Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 57
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

zicetzi unde.. cand.. shi noi venim!!
CosmoZ@ is offline   Reply With Quote
Old 04-02-07, 20:22   #104
Speed Fly

Stage 3
 
Speed Fly's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 168
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

Comoz@ .. mom era doar o discutzie, o propunere, nimik stabilit si sigur uff deja vad k a aparut si primu voluntar
Speed Fly is offline   Reply With Quote
Old 04-02-07, 20:24   #105
CosmoZ@

Stage 2
 
CosmoZ@'s Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 57
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

voi stabilitzi ca voi suntetzi la centru la Bucarest... shi dup-aia noi venim! :P
CosmoZ@ is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -