Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - MASINI

Bazar AUTO - MASINI Anunturi Auto - Vanzari-Cumparari Masini

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 27-10-07, 12:00   #1
Zeneca

Stage 3
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 116
Lightbulb Smart ForFour din Olanda

Se aduc la comanda Smart-uri din Olanda.

Modele 2006 si 2007

Km. putzini (5.000 - 20.000)

Ideale pt oras si nu numai...
Se mai pot aduce si alte marci/modele

Pentru orice detalii: 0740.013.515 ADI
Zeneca is offline  
Old 29-10-07, 15:38   #2
Zeneca

Stage 3
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 116
Default Re: Smart ForFour din Olanda

Fiind ani de fabricatie recentzi masinile mai sunt inca in garantie...
Zeneca is offline  
Old 01-11-07, 17:58   #3
Zeneca

Stage 3
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 116
Default Re: Smart ForFour din Olanda

nu va inghesuitzi!!!
este pentru toata lumea
Zeneca is offline  
Old 01-11-07, 23:07   #4
Speed Fly

Stage 3
 
Speed Fly's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 168
Default Re: Smart ForFour din Olanda

hm .. nist pzoe ai cu maisnile ? si al ce pretzuri sunt ?
Speed Fly is offline  
Old 02-11-07, 21:15   #5
spike

Stage 2
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 30
Default Re: Smart ForFour din Olanda

Da-mi privat daca vrei ceva preturi si daca ai poze.
merci
spike is offline  
Old 04-11-07, 14:32   #6
Zeneca

Stage 3
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 116
Default Re: Smart ForFour din Olanda

Dupa cum am zis masinile se aduc la comanda....

Adica ele sunt de vanzare la parcuri auto (din ce am inteles) in Olanda. Nu le-a cumparat omul si acum le vinde. Daca cineva vrea, vorbeste cu Adi si omul se duce in Olanda, cumpara masina si o aduce in tzara (cam asa am intzeles eu ca sta treaba). Daca cumparatorul doreste, poate merge si el sa vada si sa-si aleaga exact ce masina vrea de acolo si se intoarce la volan. Probabil in acest caz o sa va coste si mai putzin comisionul...

Adik tipul asta Adi e un fel de intermediar. El cumpara masina si o aduce in Ro. NU va ganditzi ca e vre-un "meseriash" care da tzepe. Tipul e super cinstit si super de treaba. Dati si voi un tel (ca nu-i asa scump) si vorbitzi cu omul. El va poate lamuri in toate aspectele. L-as ruga sa raspunda aici dar n-are net...

Pretzurile sunt foarte bune din ce mi-a explicat el. Trebuie sa-i spunetzi cam ce vretzi (km, dotari, an, alte alea) si tot el poate sa faca o estimare. Clar este ca el stie exact de unde sa ia masinile si ca nu cere vre-un comision exagerat pt toata afacerea. In aceeasi ordine de idei, poze cu masinile de-acolo nu exista. Dar sunt bune si intregi avand in vedere ca sunt in garantizie. Parerea mea... Iar cine nu stie cum arata un Smart ForFour poate sa dea un search si o sa fie ultra lamurit.
Zeneca is offline  
Old 09-11-07, 09:57   #7
l8m8alwayz

Stage 3
 
l8m8alwayz's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 108
Default Re: Smart ForFour din Olanda

adi asta nu cumva o vrea shi banii pe mashina inainte..sau hai nah macar jumate + ,, taxe de drum ,, sincer acum o fi omu de incredere (lol) dar nu are shanse sa`shi gaseasca clientzi in felul asta,cel mai sigur baga nishte bani in ele,le aduce in tzara shi dup`aia le vinde aici unde vine omu shi`o vede...ca dupa cum ai mentzionat ca`s super tari pretzurile sigur se vor da ca painea calda ^^
__________________
Hope God likes me !
l8m8alwayz is offline  
Old 09-11-07, 10:40   #8
no01else

Stage 1
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 10
Default Re: Smart ForFour din Olanda

ai pm, astept raspuns, ms
no01else is offline  
Old 10-11-07, 16:04   #9
Zeneca

Stage 3
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 116
Default Re: Smart ForFour din Olanda

@l8m8alwayz
Nu cred ca vrea bani inainte, chiar cred ca daca vrei sa-ti aduca masina iti da el cateva mii de euro doar cu buletinul ca sa ai cu ce sa cumperi zaruri de agatzat la oglinda, mileuri de pus pe bord, stickere cu meteoritzi si coada de rechin care se aprinde si sa-ti mai ramana bani si de GPL pt dieselul pe care l-ai comandat.

De ce sa vrea bani?? El traieste pentru placerea de a servi, si se duce sa ia masini pt altzii doar ca sa se plimbe prin parcurile auto din Europa... Iar in legatura cu bagatul de bani si vandutul aici i-am propus si eu sa cumpere niste cazane si multe spray-uri, spoilere M3 si alte dotari de top si sa le vanda la fraieri... A zis ca se mai gandeste.

On topic: Tipul face asta de catziva ani si pana acum n-am auzit de clientzi nemultzumitzi. Dimpotriva multora le place pt ca pot merge cu el, cu masina sa-si alega ce vor. Ca daca mergi cu autocar/tren sau alte mijloace nu prea ai cu ce sa te plimbi pe la parcuri auto... Omul nu e nici mecanic nici samsar de targ si nici nu are de ce sa aduca masini sa bage bani in ele... El aduce ce vrea clientul daca gaseste, daca nu, ghinion...
Zeneca is offline  
Old 14-11-07, 12:17   #10
Zeneca

Stage 3
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 116
Default Re: Smart ForFour din Olanda

Puteti vorbi cu omul si daca va intereseaza alte masini...
Am dat anuntul pt Smart ca de-astea a gasit el acum la preturi bune...
Zeneca is offline  
Old 11-03-08, 17:20   #11
Zeneca

Stage 3
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 116
Default Re: Smart ForFour din Olanda

Inca valabil pentru Smart sau ce alte masini va mai doriti din mareatza Uniune Ieuropeana
Zeneca is offline  
Old 11-03-08, 18:58   #12
ionut_cluj

Stage 5
 
ionut_cluj's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,724
Default Re: Smart ForFour din Olanda

Quote:
Originally Posted by l8m8alwayz View Post
adi asta nu cumva o vrea shi banii pe mashina inainte..sau hai nah macar jumate + ,, taxe de drum ,, sincer acum o fi omu de incredere (lol) dar nu are shanse sa`shi gaseasca clientzi in felul asta,cel mai sigur baga nishte bani in ele,le aduce in tzara shi dup`aia le vinde aici unde vine omu shi`o vede...ca dupa cum ai mentzionat ca`s super tari pretzurile sigur se vor da ca painea calda ^^
cred ca glumesti daca te astepti ca cineva sa-ti aduca tie masina la comanda fara sa dai macar un avans. Pai daca e asa, adu-mi si mie un Aston Martin DB9 Volante, ca n-am condus inca. Nu-ti dau nici un ban, ma dau cu el juma de zi si dup-aia zic ca nu-l vreau ca n-are cupholder in spate.
ionut_cluj is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -