Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - MASINI

Bazar AUTO - MASINI Anunturi Auto - Vanzari-Cumparari Masini

Reply
 
Thread Tools
Old 23-03-11, 02:35   #1
rx7tt

Stage 3
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 103
Default Nissan Skyline R33-GTS

Ok, incerc si incerc sa tot vand masini, imi cer scuze fata de moderatori, dar incerc sa aduc driftingul in Romania cat mai accesibil pt buzunarul fiecaruia, cat pot si eu.
imi cer scuze pt toate topicurile postate asa una dupa alta
cineva imi va multumii oricum.

well, se vinde skyline R33-GTS
RB20e
non turbo, this car is a good runner and never let me down, starts frist time and drives perfect all electrics in working order, it has tax til june this year. it also come with a private number plate M63 UR X,Its a good runner it would be a shame to kill it off and break it down for parts.

Bad Points

Body work in need of a bit of tlc with dinks here and there and skuffs and a skrach idel track toy really but still a head turner on road.

No Exhaust fitted, you could find one on ebay for about £130 for a cheap option.

No Mot, Mot run out end of feb.

needs a b pella cover o/s as it got stolen

Apart from what I have listed on the bad points list, there is nout wrong with this skyline, i just need the space as iv just moved to a new house and have a few cars and need to free up some space hence the cheap price

With summer only round the corner this would be a perfect project starting point for modded up clean skyline shell


PRET: 2.500 EURO ( PRET FARA TRANSPORT)

rog seriozitate maxima,ms mult


Notă moderator:
Lasă date de contact!
Lasă şi date privind transportul şi locul īn care se află maşina!
Şi īncearcă să faci descrierile maşinilor, īn limba romānă!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	medir33gtst016.jpg
Views:	355
Size:	244.8 KB
ID:	1931224  
__________________

www.japanteam.ro - Romanian Drift Club - Lucrari Fibra - Conversii si Tuning

A.C Photographer5Stars - Photograful tau profesionist pentru orice eveniment

Last edited by andi_cimpean; 23-03-11 at 10:56.
rx7tt is offline   Reply With Quote
Old 24-03-11, 13:54   #2
69RUP

Stage 5
 
69RUP's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 426
Default Re: Nissan Skyline R33-GTS

Quote:
Originally Posted by rx7tt View Post
Ok, incerc si incerc sa tot vand masini, imi cer scuze fata de moderatori, dar incerc sa aduc driftingul in Romania cat mai accesibil pt buzunarul fiecaruia, cat pot si eu.
imi cer scuze pt toate topicurile postate asa una dupa alta
cineva imi va multumii oricum.

well, se vinde skyline R33-GTS
RB20e
non turbo, this car is a good runner and never let me down, starts frist time and drives perfect all electrics in working order, it has tax til june this year. it also come with a private number plate M63 UR X,Its a good runner it would be a shame to kill it off and break it down for parts.

Bad Points

Body work in need of a bit of tlc with dinks here and there and skuffs and a skrach idel track toy really but still a head turner on road.

No Exhaust fitted, you could find one on ebay for about £130 for a cheap option.

No Mot, Mot run out end of feb.

needs a b pella cover o/s as it got stolen

Apart from what I have listed on the bad points list, there is nout wrong with this skyline, i just need the space as iv just moved to a new house and have a few cars and need to free up some space hence the cheap price

With summer only round the corner this would be a perfect project starting point for modded up clean skyline shell


PRET: 2.500 EURO ( PRET FARA TRANSPORT)

rog seriozitate maxima,ms mult


Notă moderator:
Lasă date de contact!
Lasă şi date privind transportul şi locul īn care se află maşina!
Şi īncearcă să faci descrierile maşinilor, īn limba romānă!

Defapt masina este 999£ adica 1.145 E

http://www.driftworks.com/forum/drif...ery-cheap.html
69RUP is offline   Reply With Quote
Old 24-03-11, 13:57   #3
danielNEC
Mitsubishi Driver

Stage 3
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 127
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Nissan Skyline R33-GTS

) Incearca sa aduca drifting-ul in RO )

PS: Nici macar nu a avut bunul simt sa traduca... copy+paste si gata ne-a prostit )
danielNEC is offline   Reply With Quote
Old 24-03-11, 14:00   #4
rx7tt

Stage 3
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 103
Default Re: Nissan Skyline R33-GTS

danielNEC, te rog nu mai trage concluzii pripite,ok? fa tu munca voluntara daca ai chef, si atunci vezi cine este prostitu
daca-ti convine, bine, daca nu, te rog frumos nu comenta aberatii si trage concluzii pripite ne la locul lor.
eu sunt intermediar,papa si cale batuta.


PS: si masinile de la autovit, tot asa sunt...daca iti convine iei, daca nu, pa baiatule, dute tu unde oi vrea in germania sau franta, si iati-o singur...
rx7tt is offline   Reply With Quote
Old 24-03-11, 15:28   #5
danielNEC
Mitsubishi Driver

Stage 3
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 127
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Nissan Skyline R33-GTS

Dude.... CHILL. N-am nimic cu tine insa nu imi spune tu mie ca incerci sa aduci drifting-ul in RO. Si apropo nu imi faci nici o favoare mie ca si cumparator dornic sa ma avant in ale driftului daca iti pui adaos de peste 100% la o masina pe care ai gasito pe un forum. Tu nu ai nici un merit la faza asta. Ai gasit un anunt pe net si incerci sa vezi daca gasesti vreun bleg.

PS: Sunt curios cine iti va multumi si pentru ce!
__________________
give me fuel, give me fire, give me all which i desire... \m/
danielNEC is offline   Reply With Quote
Old 24-03-11, 18:20   #6
pro-aux

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,345
Default Re: Nissan Skyline R33-GTS

asta i-am zis si eu dar mi s-a sters postarea
daca le aduceai in romania puteai sa iti pui si 5000 la masina....asa , ca iei un anunt cu 1000 si il pui aici cu 2500 , si nu asiguri transport....ar fi culmea prostiei pentru oricine sa iti dea vreun ban cand poate sa vorbeasca personal si in banii ceruti de tine isi si aduce masina in tara fooooaaaarte linistit.
dar na, nu tu esti fraierul, chiar esti un baiat intreprinzator. sa vadem ce cretini exista sa dea 2500 pe o masina pe care o pot lua cu 1200
__________________
there is a replacement for displacement.....it's called turbo
pro-aux is offline   Reply With Quote
Old 24-03-11, 19:36   #7
69RUP

Stage 5
 
69RUP's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 426
Default Re: Nissan Skyline R33-GTS

Quote:
Originally Posted by pro-aux View Post
asta i-am zis si eu dar mi s-a sters postarea
daca le aduceai in romania puteai sa iti pui si 5000 la masina....asa , ca iei un anunt cu 1000 si il pui aici cu 2500 , si nu asiguri transport....ar fi culmea prostiei pentru oricine sa iti dea vreun ban cand poate sa vorbeasca personal si in banii ceruti de tine isi si aduce masina in tara fooooaaaarte linistit.
dar na, nu tu esti fraierul, chiar esti un baiat intreprinzator. sa vadem ce cretini exista sa dea 2500 pe o masina pe care o pot lua cu 1200
Si-a incercat norocul poate poate gaseste un fraier care vrea un skyline rupt pardon bun
69RUP is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -