Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Anonymous Motorsport

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 31-10-08, 23:00   #76
f0cs

Stage 5
 
f0cs's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,033
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Inscrieri in club

merite...
f0cs is offline  
Old 31-10-08, 23:27   #77
DANY to Fast

Stage 5
 
DANY to Fast's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 484
Member of:
[Toyota]
[R volution]
Default Re: Inscrieri in club

Sunt masini si ele nu ? pai si a mea ce are ? si nu ati vazut focusu o sa il vedeti dar la alt club. Bafta discutie incheiata
DANY to Fast is offline  
Old 01-11-08, 14:31   #78
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Inscrieri in club

1 dacia rosie este o masina de VTM(daca nu sti ce inseamna este viteza pe traseu montan)si este o masina unicat cu motor de Renaul 5 ... se vede ca nu sti de capul tau .... cand esti pregatit sa imi dai un PM sa iti aduc o masina pt 1.6 GT))))))))) nu imi vine sa cred ...)))))) hay sa iti dau un filmulet cu o masina de la noi din club cu motor 1.5...)))))))))))))))))))))))))) hahaha... nu prea ai nimerit locul si clubul care sa provoci cu un 16GL)))))))))))))))))))))
ernest te rog pune filmuletul cu o masina 1.5 vs EVO IX ))))))))))))))))ambele masini ANONYMOUS

SA NU SE INTELEAGA GRESIT CA NOI SUFERIM ....NU SUFERIM ... DAR CAND SUNTEM ATACATI....FACEM URAT....
TOBA^ is offline  
Old 01-11-08, 14:42   #79
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Inscrieri in club

https://www.youtube.com/watch?v=_zAj6...eature=related )))))))))))
TOBA^ is offline  
Old 01-11-08, 14:44   #80
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Inscrieri in club

[www.youtube.com/watch?v=_zAj647ch8g&feature=related[/url] )))))))))))[/QUOTE]
TOBA^ is offline  
Old 01-11-08, 14:45   #81
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Inscrieri in club

https://www.youtube.com/watch?v=_zAj6...eature=related )))))))
TOBA^ is offline  
Old 01-11-08, 14:46   #82
Ernest

Stage 5
 
Ernest's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 835
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[BMW]
Default Re: Inscrieri in club

se vede prost dar era singura modalitate sa il fac sa il pun aici.. era mp4 si a fost facut 3gp de-aia se vede asa prost
Attached Files
File Type: 3gp raz vs czt.3gp (77.4 KB, 44 views)
Ernest is offline  
Old 03-11-08, 04:49   #83
11KPO
Mercedes Driver

Stage 5
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,398
Member of:
[MERCEDES]
[2 Roti]
[LANCIA]
Default Re: Inscrieri in club

salut pe toti baietii de la Anonymous Motorsport, respectele mele pentru Toba sa nu uitam si de Costin, RIP,Nadir, si multi alti membrii ai anonymous Motorsport care m-au ajutat la Craiova..... Ady slatina

am postat o poza pentru cei mai buni prieteni ai mei baietii de la Anonymous Motorsport
daca nu e locul ei aici scoteti-o multumesc mult

Last edited by EaGle; 03-11-08 at 14:04.
11KPO is offline  
Old 05-11-08, 03:18   #84
rathbone
Seat Driver

Stage 3
 
rathbone's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 95
Member of:
[SEAT]
Default Re: Inscrieri in club

Quote:
Originally Posted by B|shOp-VR6 View Post
In primul rand iti trebuie masina si permis.

Lasand gluma la o parte.. trebuie sa ai o masina care sa se incadreze la una din categoriile: show & shine, drag (402m), sound etc. Pentru inceput.. prezinta-ne masina pe care o ai si ce modificari ai la ea apoi iti spunem ce si cum.
pai ok, am un seat leon 2 fr tfsi ... 2000cmc / 200 cai .. masina o am de vreo 3 luni, deci momentan nu am pus nimic pe ea ca nu vreau sa-mi pierd garantia. am vrut sa-mi pun niste chestii pe ea si am fost avertizat daca fac asta imi pierd garantia ... deci nu stiu ce sa zic, cum credeti voi.masina o sa o modific in timp. astept un rasp. mersi
__________________
http://www.scenefz.ro/bitbucket/afa9a808a6f40bfe9a8b94a7e6ed6072.jpg
rathbone is offline  
Old 05-11-08, 11:51   #85
alexGTI
Audi Driver

Stage 5
 
alexGTI's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,118
Member of:
[VW]
[AUDI]
[RENAULT]
Default Re: Inscrieri in club

Quote:
Originally Posted by rathbone View Post
pai ok, am un seat leon 2 fr tfsi ... 2000cmc / 200 cai .. masina o am de vreo 3 luni, deci momentan nu am pus nimic pe ea ca nu vreau sa-mi pierd garantia. am vrut sa-mi pun niste chestii pe ea si am fost avertizat daca fac asta imi pierd garantia ... deci nu stiu ce sa zic, cum credeti voi.masina o sa o modific in timp. astept un rasp. mersi
garantia nu o pierzi daca modifici cateva chestii ... bine acum depinde si ce vrei sa modifici
alexGTI is offline  
Old 05-11-08, 12:29   #86
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Inscrieri in club

te asteptam pe forumul nostru .... si acolo poti scrie mai multe detalii despre tine,poze cu masina ta,planurile de viitor si de ce ai ales ANONYMOUS...
TOBA^ is offline  
Old 05-11-08, 22:06   #87
rathbone
Seat Driver

Stage 3
 
rathbone's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 95
Member of:
[SEAT]
Default Re: Inscrieri in club

Quote:
Originally Posted by alexGTI View Post
garantia nu o pierzi daca modifici cateva chestii ... bine acum depinde si ce vrei sa modifici
am vrut sa pun un filtru de aer k&n si un bov, si imi pierdeam garantia daca faceam asta
rathbone is offline  
Old 06-11-08, 13:06   #88
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Inscrieri in club

am vazut ca nu ai postat la noi pe forum (anonymous)... ce vrei tu sa faci intr-un club de Racing,Styling???daca nu vrei sa modifici masina...nici macar la exterior...???asteptam poze...si detalii...
TOBA^ is offline  
Old 06-11-08, 15:58   #89
rathbone
Seat Driver

Stage 3
 
rathbone's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 95
Member of:
[SEAT]
Default Re: Inscrieri in club

Quote:
Originally Posted by TOBA^ View Post
am vazut ca nu ai postat la noi pe forum (anonymous)... ce vrei tu sa faci intr-un club de Racing,Styling???daca nu vrei sa modifici masina...nici macar la exterior...???asteptam poze...si detalii...
nu am postat pt ca nu stiu unde .. nu prea ma pricep, mai bine imi lasi un id ceva, sau imi explici pas cu pas unde trebuie sa postez :P am zis ca masina o s`o modific in timp, abia mi-am cumparat`o, nu stiu, daca nu e destul de "tare" pt clubu vostru asta e, o sa incerc in alta parte. pe mine pur si simplu ma pasioneaza chestia asta cu tuningu si cursele si am zis sa incerc la voi ca am mai vbit cu santos, o cunosc si pe sora presedintelui, si am facut si eu niste legaturi. nu o sa ma apuc acum sa bag zeci de mii de euro in masina ca sa intru la voi in club, o sa fac in timp cate putin cate putin. mersi
rathbone is offline  
Old 06-11-08, 20:43   #90
Bmwaldo

Stage 5
 
Bmwaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 6,772
Default Re: Inscrieri in club

Quote:
Originally Posted by rathbone View Post
nu am postat pt ca nu stiu unde .. nu prea ma pricep, mai bine imi lasi un id ceva, sau imi explici pas cu pas unde trebuie sa postez :P am zis ca masina o s`o modific in timp, abia mi-am cumparat`o, nu stiu, daca nu e destul de "tare" pt clubu vostru asta e, o sa incerc in alta parte. pe mine pur si simplu ma pasioneaza chestia asta cu tuningu si cursele si am zis sa incerc la voi ca am mai vbit cu santos, o cunosc si pe sora presedintelui, si am facut si eu niste legaturi. nu o sa ma apuc acum sa bag zeci de mii de euro in masina ca sa intru la voi in club, o sa fac in timp cate putin cate putin. mersi
aici poti intra pt a te prezenta : http://www.anonymous.ro/forum/forumdisplay.php?f=14 . Mult succes
Bmwaldo is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -