Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini tunate

Reply
 
Thread Tools
Old 06-02-08, 22:06   #16
Black Skorpyo

Stage 2
 
Black Skorpyo's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 30
Default Re: Supercar(t) Mitsuoka Orochi

Nu-mi place chiar de loc sincer, si nu sunt inchis la minte ca doar si eu ma ocup de design, dar asta e chiar urata mah
Black Skorpyo is offline   Reply With Quote
Old 06-02-08, 23:02   #17
Vely

Stage 5
 
Vely's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 449
Default Re: Supercar(t) Mitsuoka Orochi

Orochi este un monstru din mitolologia japoneza, deci trebuia sa fie urat! Insa parca ar fi conceputa de Leepu, care e din Bangladesh
Vely is offline   Reply With Quote
Old 07-02-08, 16:17   #18
NUT_28
BMW Driver

Stage 2
 
NUT_28's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 38
Default Re: Supercar(t) Mitsuoka Orochi

ceva cu adevarat spectaculos....
NUT_28 is offline   Reply With Quote
Old 07-02-08, 19:03   #19
AK-ZER

Stage 5
 
AK-ZER's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 617
Default Re: Supercar(t) Mitsuoka Orochi

Quote:
Originally Posted by 4TuningRO View Post

Supercar(t) Mitsuoka Orochi

Informatia din acest text ii vor bucura pe japonezi. Pentru noi, e doar o meditatie. Pentru ca ei isi vor putea cumpara un Mitsuoka Orochi mai ieftin. Pretul acestei masini chiar urate, si o spunem cu toata sinceritatea, a scazut de la 111572$ la 87287$. Sigur, acum o sa va rog sa imi spuneti cam ce bolid v-ati putea lua la banii astia. Stiu, stiu...veti pune multe virgule intre marcile de masini. Pentru ca la 87287$ gasesti o MASINA, nu o caruta, fie ea si super...caruta.

Masina capteaza mai putina atentie decat Van Damme in prezent si e presarata cu metal la interior si 25% piele artificiala. E foarte posibil sa fie achizitionata de japonezi, mai ales ca i-a scazut pretul, dupa cum va relatam, la 87287$. Cred ca ne-ar trebui un maldar de foi sa scriem ce ne-am lua pe banii aia...Sau o singura fila, pe care sa scrijelim ferm: PORSCHE (ne-ajung?)...Suntem rai si criticam o masina la care s-a muncit. Totusi, mai bine donau banii decat sa-i investeasca in fabricarea unui automobil atat de ciudat, mai ales in partea frontala...Nu te uita prea mult la Orochi, ca te dor pe urma ochii!
Daca ai fi stiut cate ceva depre Mitsouka nu cred k ai fi fost suprins de "uratenia" masinii. Gusturile nu se discuta..cel putin nu atat incat sa arunci cu noroi in ea.. poate masina astea nu vrea sa aiba design a la Giugiaro. Articolul asta e mai mult pueril decat profesionist.. sunt si destule articole bune dar asteptam mai mult..
Numai bine!.. si la articole cat mai bune de acum incolo!
__________________
there was a time when cars were cars, and men were men who drove cars
AK-ZER is offline   Reply With Quote
Old 08-02-08, 20:18   #20
Black Skorpyo

Stage 2
 
Black Skorpyo's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 30
Default Re: Supercar(t) Mitsuoka Orochi

Quote:
Originally Posted by Vely View Post
Orochi este un monstru din mitolologia japoneza, deci trebuia sa fie urat! Insa parca ar fi conceputa de Leepu, care e din Bangladesh
He he si eu tot la Leepu m-am gandit
Black Skorpyo is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -