Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini tunate

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 13-07-07, 13:38   #31
vasiabikeru

Stock
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 5
Default Re: LAMBORGHINI COUNTACH DE VANZARE !!!

ce-ai patit ma? n-are voie lumea sa aiba o jucarie? poate cineva vrea sa aiba o masina care arata ca un bugati da nu vrea sa o dea de stalp k nu o mai poate opri? care e problema? Si in plus nu vorbeam de replici amarate...ci de masini care sunt identice cu originalul...nu o distingi de original...
vasiabikeru is offline  
Old 13-07-07, 13:40   #32
ameer

Stage 4
 
Join Date: May 2007
Posts: 271
Default Re: LAMBORGHINI COUNTACH DE VANZARE !!!

Quote:
Originally Posted by vasiabikeru View Post
ce-ai patit ma? n-are voie lumea sa aiba o jucarie? poate cineva vrea sa aiba o masina care arata ca un bugati da nu vrea sa o dea de stalp k nu o mai poate opri? care e problema?
Hai ca n-am chef sa ma cert si cu tine. Vreti sa pareti ceea ce nu sunteti si nu veti fi niciodata!
ameer is offline  
Old 13-07-07, 13:42   #33
vasiabikeru

Stock
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 5
Question Re: LAMBORGHINI COUNTACH DE VANZARE !!!

Nu vreau sa par nimic...ci pur si simplu imi plac cum arata..de ce nu as putea sa am asa cva? k este lume incuiata la minte care crede k dak ai ceva o faci pt k vrei sa pari interesant, nu pt k iti place lucrul ala...bv we..
Si de unde stii k nu o sa fiu niciodata? am 20 d ani...am timp sa devin orice...asa k nu are nici un rost sa spui asa cva...
vasiabikeru is offline  
Old 13-07-07, 13:45   #34
ameer

Stage 4
 
Join Date: May 2007
Posts: 271
Default Re: LAMBORGHINI COUNTACH DE VANZARE !!!

Quote:
Originally Posted by vasiabikeru View Post
Nu vreau sa par nimic...ci pur si simplu imi plac cum arata..de ce nu as putea sa am asa cva? k este lume incuiata la minte care crede k dak ai ceva o faci pt k vrei sa pari interesant, nu pt k iti place lucrul ala...bv we..
Pai tu vrei sa minti pe cei din jur ca ai un lamborghini sau ferrari sau aston martin... E ca si cum ai avea falsuri, dc tot iti faci o masina falsa, ia-ti si un tricou MIKE si un ceas Rolecs sa ai la mana... Hai ca eu nu ma mai cert cu nici unul dintre desteptii care sustin ca fac o masina falsa din pasiune. Daca ai fi avut catusi de putin pasiune sau creier nu ai fi facut asa ceva.
Am incheiat discutia
ameer is offline  
Old 14-07-07, 04:15   #35
skat

Stage 2
 
skat's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 44
Default Re: LAMBORGHINI COUNTACH DE VANZARE !!!

mestere, eu zic ca daca ai avea o replica "amarata" dinasta te`ai da prin orash toata ziua cu ea, asa ca nu te mai lua de lume aiurea. Poate mie chiar imi place un tricou MIKE sau un ceas Rolecs cum arata. Fiecare isi ia ce`i place. Din ce ai zis pana acuma se vede ca te imbraci de la NIKE numai ca scrie NIKE pe eticheta si mai putin conteaza cum arata
skat is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -