Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > Painting - Airbrush - Viniyls

Painting - Airbrush - Viniyls Locul in care artistii isi expun cele mai reusite creatii in domeniul Painting, Airbrush si Viniyls.

Reply
 
Thread Tools
Old 15-02-07, 21:01   #1
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Film _ Realizarea unei Capote - Painting - Vantage Style

Un filmuletz, cu .. lucrarea unei capote..
Vantage Style ..
A vrut un cap de pitbull ...
asta a iesit..
Attached Files
File Type: wmv Vantage Style by EvLSkillz.Prod..wmv (24.43 MB, 430 views)
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 15-02-07, 21:10   #2
andrey2003
Dream Squad Member

Stage 5
 
andrey2003's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 3,234
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Dream Squad]
[FOTO]
[SKODA]
Default Re: Film _ Realizarea unei Capote - Painting - Vantage Style

Foarte frumos... Bravo Vantage... Bravo Anonymous... Bravo EvL*Skillz...

P.S. Noul DOG?
andrey2003 is offline   Reply With Quote
Old 16-02-07, 00:07   #3
hasky

Stage 5
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 473
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Film _ Realizarea unei Capote - Painting - Vantage Style

thx in mod special regizorului di desinerul 2d santos pt acest mic material asta a fost un mare cadou care mi l ai facut radu anticipat pt aniversarea schimbari de prefix )................. si hai sa le spunem si celor care se mai uita pe topicurile noastre si ne apreciaza sau nu ca pregatim pentru ei un filmulet mai amplu cu ce sa intamplat de cand uni dintre noi au inceput aceasta pasiune..................este un istoric al curselor si tuningului in romania incepand cu anul 1998 atunci cand am calkcat prima oara eu cel putin la curse............. as vrea sa fie acest filmulet un elogiu tuturor celor care au insemnat si au facut cate ceva pentru cursele si tuningul din romania, este o idee care ne framanta de mult pe noi cei de la vantage si acum cum am obisnuit pe toata lumea la evenimentele facute de noi si tot ce am desfasurat in domeniul auto venim cu aceasta idee intrazneata spunem noi, ce nu reusesc alti macar noi incercam )))..................multumesc pe aceasta cale tuturor prietenilor mei care au fost alaturi de mine de alungul acestei perioade fierbinti, si nu vreau sa par lacrimogen dar dupa ce se va finaliza acest film o sa mai las si pe alti mai tineri sa faca ceva in acest domeniu minunat , care a facut obiectul atator clipe frumose , prieteni legate etc dar si multor discordi mancatori etc...................cu alte cuvinte ma voi retrage de pe toate siteurile ca persoana si nu voi mai posta nimik........dar asta nu inseamna ca vom pleca din peisajul tuningului........ci doar vom fi mai retrasi multuimesc si poate uni o sa inteleaga decizia mea...........prin prisma unor fapte deja petrecute........
__________________
[SIGPIC][SIGPIC]
hasky is offline   Reply With Quote
Old 17-02-07, 00:30   #4
adibose

Stage 3
 
adibose's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 151
Member of:
[AUDI]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Film _ Realizarea unei Capote - Painting - Vantage Style

no comments...
adibose is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -