Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Reply
 
Thread Tools
Old 23-11-10, 17:43   #1
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default 4Tuning sustine realizarea primului circuit omologat FIA din Romania. Ajuta-ne si tu!

Dupa multi ani de asteptare, impatimitii sporturilor cu motor au un prilej de bucurie - este in plan construirea primului parc auto din Romania, cu un circuit auto omologat FIA. Acesta va fi situat in Bucuresti si va permite organizarea mai multor tipuri de competitii. Ajuta-ne si tu, completand chestionarul de mai jos!

https://www.4tuning.ro/alte-stiri-aut...a-ne-7836.html

Proiectul pentru constructia primului parc auto din Romania a demarat!



In Bucuresti va fi construit un complex auto destinat competitiilor cu motor. Aici va fi amenajat un circuit auto-moto omologat FIA/FIM si unul de karting. Pe acestea se vor putea tine intreceri cronometrate, curse de circuit, drag racing, motocross, karting, drift, etc. Primul parc destinat sporturilor cu motor va fi desfasurat pe o suprafata de peste 34 de hectare!


Parcul va oferi conditii pentru o diversitate de activitati: scoli de pilotaj, competitii oficiale, antrenamente, intreceri amicale, evenimente publice sau corporative si, in general, sport si distractie pentru soferi si motociclisti, profesionisti sau amatori, pentru adulti si copii.



Daca iubesti sporturile cu motor si vrei sa se construiasca un astfel de parc auto in Romania, te rugam sa completezi ACEST CHESTIONAR. Dureaza 2 minute si nu sunt necesare date personale sau date de contact. In plus, completand acest chestionar, poti contribui la realizarea proiectului, spunandu-ti parerea.



Da mai departe acest chestionar tuturor prietenilor tai si sprijina si tu alaturi de 4Tuning realizarea acestui proiect mult-asteptat de toti impatimitii auto!



Asadar, toti iubitorii de automobilism si motociclism vor avea un loc in care sa se poata intrece sau asista la competitii auto / moto, in deplina legalitate. In plus, sa speram ca acest proiect va atrage cat mai multe competitii internationale pe meleagurile noastre.
__________________

A.C.S NO SPEED LIMIT ROMANIA
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
Old 25-11-10, 10:24   #2
squid

Stage 5
 
squid's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,059
Member of:
[BMW]
[2 Roti]
[Street 4 Cars]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 4Tuning sustine realizarea primului circuit omologat FIA din Romania. Ajuta-ne si

Done!
Sper sa fie cu folos.
squid is offline   Reply With Quote
Old 25-11-10, 14:03   #3
OchoSB

 
OchoSB's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 243
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: 4Tuning sustine realizarea primului circuit omologat FIA din Romania. Ajuta-ne si

Me too! doamne ajuta
OchoSB is offline   Reply With Quote
Old 26-11-10, 05:04   #4
MaliBuGTI

Stage 4
 
MaliBuGTI's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 169
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Pole Position Racers]
Default Re: 4Tuning sustine realizarea primului circuit omologat FIA din Romania. Ajuta-ne si

Am completat si eu chestionarul si sper sa o faca cat mai multi vizitatori ai forumului 4tuning si nu numai.
MaliBuGTI is offline   Reply With Quote
Old 26-11-10, 07:56   #5
Tyfu
CITROEN Driver

Stage 4
 
Tyfu's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 252
Member of:
[CITROEN]
Default Re: 4Tuning sustine realizarea primului circuit omologat FIA din Romania. Ajuta-ne si

Done si la mine! Sa speram ca o sa se intample.
Tyfu is offline   Reply With Quote
Old 26-11-10, 09:12   #6
SweetBoy

Stage 5
 
SweetBoy's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 322
Member of:
[DACIA]
Default Re: 4Tuning sustine realizarea primului circuit omologat FIA din Romania. Ajuta-ne si

Am completat si eu chestionarul.. sper sa fie de folos
SweetBoy is offline   Reply With Quote
Old 26-11-10, 10:22   #7
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: 4Tuning sustine realizarea primului circuit omologat FIA din Romania. Ajuta-ne si

Facuta si treaba asta, chiar daca prezint urme de scepticism cu privire la sensibilitatea autoritatilor cu privire la sentimentele noastre.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 26-11-10, 12:15   #8
Andreea13
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Andreea13's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,114
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
Default Re: 4Tuning sustine realizarea primului circuit omologat FIA din Romania. Ajuta-ne si

si eu si eu !
Andreea13 is offline   Reply With Quote
Old 02-12-10, 11:26   #9
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: 4Tuning sustine realizarea primului circuit omologat FIA din Romania. Ajuta-ne si

Am completat si eu, dar am foarte multe indoieli in legatura cu realizarea proiectului...
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 12-12-10, 06:58   #10
XSW

Stage 5
 
XSW's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 760
Default Re: 4Tuning sustine realizarea primului circuit omologat FIA din Romania. Ajuta-ne si

Ar fi ceva sa se realizeze, potentiali "clienti" par sa fie din ce in ce mai multi.

Multa bafta,
Octav
XSW is offline   Reply With Quote
Old 30-12-10, 14:33   #11
andreigame

Stage 5
 
andreigame's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,999
Member of:
[Old School Cars]
Default Re: 4Tuning sustine realizarea primului circuit omologat FIA din Romania. Ajuta-ne si

completat...
andreigame is offline   Reply With Quote
Old 03-01-11, 12:50   #12
tune_AKj

Stage 5
 
tune_AKj's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 442
Member of:
[Opel]
Default Re: 4Tuning sustine realizarea primului circuit omologat FIA din Romania. Ajuta-ne si

completat
tune_AKj is offline   Reply With Quote
Old 23-02-11, 21:56   #13
Dan101

Stage 3
 
Dan101's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 133
Member of:
[4Rally]
Default Re: 4Tuning sustine realizarea primului circuit omologat FIA din Romania. Ajuta-ne si

Am completat si eu , sper sa fie de folos , Doamne Ajuta !
Dan101 is offline   Reply With Quote
Old 25-02-11, 09:30   #14
b-power

Stage 4
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 298
Member of:
[Opel]
Default Re: 4Tuning sustine realizarea primului circuit omologat FIA din Romania. Ajuta-ne si

Daca proiectul a demarat prin noiembrie anul trecut, acum dupa 3 luni in ce stadiu se afla?? Cumva tot in "stadiu" de proiect?
b-power is offline   Reply With Quote
Old 04-04-11, 00:21   #15
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Cool Re: 4Tuning sustine realizarea primului circuit omologat FIA din Romania. Ajuta-ne si

am dat si eu o completare ! ce o fi o fi !
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -