Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > Tuning Design - Virtual Tuning > Virtual Tuning 2D > Tutoriale & Help

Reply
 
Thread Tools
Old 04-08-07, 23:47   #721
69WRX

Stage 5
 
69WRX's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,205
Member of:
[Opel]
[2 Roti]
Default Re: HELP - cereri de poze

pai chiar voi ati zis ca nu conteaza de pe ce masina sunt jantele atata timp cat nu sunt brush(si astea sunt cazuri putine) voi ati zis si tot voi ati uitat ?
__________________

Iubiţi-vă BMW-urile vechi, că altele la fel nu se mai fabrică !!!

NU exista viata dupa kitul de M de la BMW !!!
69WRX is offline   Reply With Quote
Old 04-08-07, 23:53   #722
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: HELP - cereri de poze

Quote:
Originally Posted by 69WRX View Post
pai chiar voi ati zis ca nu conteaza de pe ce masina sunt jantele atata timp cat nu sunt brush(si astea sunt cazuri putine) voi ati zis si tot voi ati uitat ?
daca copiezi orice dupa o masina deja modificata virtual , fie ca e c/p sau brush . fie ca e janta sau spoiler iei ban la noi pe forum

Quote:
Originally Posted by Yackone View Post
asa fi rau
DA !!!
shantzu is offline   Reply With Quote
Old 05-08-07, 00:02   #723
69WRX

Stage 5
 
69WRX's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,205
Member of:
[Opel]
[2 Roti]
Default Re: HELP - cereri de poze

pai e chiar culmea...daca eu iau o janta dupa o masina fara sa stiu ca mai e pe alta masina imi iau ban asa aiurea ? cine a facut regula asta nu sa gandit la toate aspectele...de ex jantele dupa polo de la comentarii le-am luat dupa porsche da le-am mai vazut si pe alte masini ? asta inseamna ca tre sa astept un ban asa primit aiurea ?
69WRX is offline   Reply With Quote
Old 05-08-07, 00:19   #724
MARI_NSL

Stage 5
 
MARI_NSL's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 5,097
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[BMW]
[VW]
Wink Re: HELP - cereri de poze

Quote:
Originally Posted by 69WRX View Post
pai e chiar culmea...daca eu iau o janta dupa o masina fara sa stiu ca mai e pe alta masina imi iau ban asa aiurea ? cine a facut regula asta nu sa gandit la toate aspectele...de ex jantele dupa polo de la comentarii le-am luat dupa porsche da le-am mai vazut si pe alte masini ? asta inseamna ca tre sa astept un ban asa primit aiurea ?
salut . daca va uitati pe topicul comentarii lucrari . cu ceva pag mai inapoi . akolo unde a fost treaba cu cobra . ca a copiat spoilerul dp vt . Io am intrebat . daka avem voie sa copiem dp un vt doar jantele . Si GABI mi-a raspuns . a spus asa .DACA JANTELE NU FACUTE DIN BRUSH . AVEM VOIE SA COPIEM . NUMAI CELE FACUTE DIN BRUSH .NUE VOIE SA LE IEI . MAI RAR GASESTI ASA CEVA . salut
MARI_NSL is offline   Reply With Quote
Old 05-08-07, 00:36   #725
69WRX

Stage 5
 
69WRX's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,205
Member of:
[Opel]
[2 Roti]
Default Re: HELP - cereri de poze

exact asta ma chinuiam sa gasesc ce a zis gabi dar nu dadeam de postul asta...vroiam sa pun link...
69WRX is offline   Reply With Quote
Old 05-08-07, 00:44   #726
MARI_NSL

Stage 5
 
MARI_NSL's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 5,097
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[BMW]
[VW]
Default Re: HELP - cereri de poze

Quote:
Originally Posted by 69WRX View Post
exact asta ma chinuiam sa gasesc ce a zis gabi dar nu dadeam de postul asta...vroiam sa pun link...
cauat pe akolo . si gasesti cel mai bine ar fi sa mi zica Gabi odata . sa fie ceva sigur
MARI_NSL is offline   Reply With Quote
Old 05-08-07, 00:46   #727
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: HELP - cereri de poze

Quote:
Originally Posted by mari4speed View Post
[...] DACA JANTELE NU FACUTE DIN BRUSH . AVEM VOIE SA COPIEM . NUMAI CELE FACUTE DIN BRUSH .NUE VOIE SA LE IEI . MAI RAR GASESTI ASA CEVA [...]
Indeed ! .
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 05-08-07, 01:17   #728
69WRX

Stage 5
 
69WRX's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,205
Member of:
[Opel]
[2 Roti]
Default Re: HELP - cereri de poze

asa...m-am linistit
69WRX is offline   Reply With Quote
Old 07-08-07, 14:29   #729
Leul

Stage 5
 
Leul's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 524
Default Re: HELP - cereri de poze

Cam stricte regulile de la o vreme ... numa o masina pe zi , de faza ca nu ai voie sa iei alte chestii de pe masini VT si sa pui pe a ta stiam de mult , cu toate ca multi incalca aceasta regula ... e inevitabil ...
Leul is offline   Reply With Quote
Old 07-08-07, 14:53   #730
vlad_VSV

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,341
Member of:
[Moderators]
[Fiat]
[2 Roti]
Default Re: HELP - cereri de poze

si ce propui ?
vlad_VSV is offline   Reply With Quote
Old 07-08-07, 15:09   #731
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: HELP - cereri de poze

Quote:
Originally Posted by Leul View Post
Cam stricte regulile de la o vreme ... numa o masina pe zi , de faza ca nu ai voie sa iei alte chestii de pe masini VT si sa pui pe a ta stiam de mult , cu toate ca multi incalca aceasta regula ... e inevitabil ...
cum adica e inevitabil ?
numai pt voi "marii tuneri' sunt stricte toate regulile , mai aveti si topicuri cu poze, va dam siteuri cu tutoriale , siteuri cu poze de calitate si multe altele , va raspundem la orice intrebare . . .
voi aveti idee cum am invatat noi vt ? (ma refer la cei mai vechi)
nu aveti idee , daca venea unu cu ceva diferit toata lumea sarea pe el sa ne arata si noua cum a facut , ( pe digimods erau cam o treime din tutorialele care sunt acum ) , era un singur site de unde luam poze , si un singur "tutorial" activ , dadi, care cred ca ii era frica sa intre pe forum cand stia cat are de scris si explicat
cu ce te deranjeaza ca pui doar o lucrare pe zi ? esti atat de bun incat faci 2 lucrari de nota 10 intr-o zingura zi ?
a pus ady eos-ul ,a-ti sarit de cur toti ca sunt putine modificari , dar voi nu sunteti in stare sa faceti o asha ceva ...
nu mai zic nimic . . . nici macar 2 jante nu sunteti in stare sa puneti klumea ,cred ca daca ma uit pe ultimele 2 pagini de la comentarii lucrari peste jumate au jentile strambe

P.S. scuzati greselile de ortografie dar ma grabesc
shantzu is offline   Reply With Quote
Old 07-08-07, 16:03   #732
vlad_VSV

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,341
Member of:
[Moderators]
[Fiat]
[2 Roti]
Default Re: HELP - cereri de poze

Quote:
Originally Posted by shantzu View Post
cum adica e inevitabil ?
numai pt voi "marii tuneri' sunt stricte toate regulile , mai aveti si topicuri cu poze, va dam siteuri cu tutoriale , siteuri cu poze de calitate si multe altele , va raspundem la orice intrebare . . .
voi aveti idee cum am invatat noi vt ? (ma refer la cei mai vechi)
nu aveti idee , daca venea unu cu ceva diferit toata lumea sarea pe el sa ne arata si noua cum a facut , ( pe digimods erau cam o treime din tutorialele care sunt acum ) , era un singur site de unde luam poze , si un singur "tutorial" activ , dadi, care cred ca ii era frica sa intre pe forum cand stia cat are de scris si explicat
cu ce te deranjeaza ca pui doar o lucrare pe zi ? esti atat de bun incat faci 2 lucrari de nota 10 intr-o zingura zi ?
a pus ady eos-ul ,a-ti sarit de cur toti ca sunt putine modificari , dar voi nu sunteti in stare sa faceti o asha ceva ...
nu mai zic nimic . . . nici macar 2 jante nu sunteti in stare sa puneti klumea ,cred ca daca ma uit pe ultimele 2 pagini de la comentarii lucrari peste jumate au jentile strambe

P.S. scuzati greselile de ortografie dar ma grabesc
ca bine zici,ma voi astia,in loc sa tat comentati atata de reguli si nu mai stiu io ce , mai bine invatati sa puneti o janta corect,cum zice si shantzu ca nici aia nu stiti si tat voi sariti cu gura cand una face o lucrare buna, "ah bre, da unde-i tuningu' ?" ,ce sa iti povestesc,cam stricte reguli pt voi "astia mari" ne scuzati ......uite-te ma cum reuseste un destept sa ne agite... ....

ps: un' te grabesti ma ? )))...sa scrii ?
__________________
vlad_VSV is offline   Reply With Quote
Old 07-08-07, 16:13   #733
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: HELP - cereri de poze

Quote:
Originally Posted by vlad_VSV View Post
ca bine zici,ma voi astia,in loc sa tat comentati atata de reguli si nu mai stiu io ce , mai bine invatati sa puneti o janta corect,cum zice si shantzu ca nici aia nu stiti si tat voi sariti cu gura cand una face o lucrare buna, "ah bre, da unde-i tuningu' ?" ,ce sa iti povestesc,cam stricte reguli pt voi "astia mari" ne scuzati ......uite-te ma cum reuseste un destept sa ne agite... ....

ps: un' te grabesti ma ? )))...sa scrii ?
m-am dus pana la tata la servici sa imi dea nishte bani ... si vroiam sa ajung repede sa nu se razgandeasca
shantzu is offline   Reply With Quote
Old 07-08-07, 18:17   #734
Leul

Stage 5
 
Leul's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 524
Default Re: HELP - cereri de poze

nu ma dar eu nu am mai auzit de forumuri in care sa fie regula sa se posteze o masina de la user pe zi ! Ti-a dat banii ?
Leul is offline   Reply With Quote
Old 07-08-07, 18:35   #735
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: HELP - cereri de poze

la noi pe forum asta e regula . . .
nu iti convine nu mai activa la noi pe forum
da ,mi-a dat banii
shantzu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -