Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Masina mea Volkswagen

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 29-06-07, 12:00   #76
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: ~ Bora ~

pai mare tunNNing ce faci. modulator FM, ca nu te lasa taticul sa mergi cu femei in maisna )))


si cand credeam ca nu mai ma uimesti cu nivelul tau...
bogdan_wrc is offline  
Old 29-06-07, 12:48   #77
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: ~ Bora ~

frate sa fim seriosi...dai 2 mil pe modulator cand poti sa mai pui 1 mil si sa iei un mp3 si daca ai alocatie mai scoti alocatia pe 6 luni si iei niste boxe...banuiesc ca tub de bass nu te lasa sa iti iei, nu?
Ca nu te lasa sa faci tuning la masina arata ca nu e masina ta...parerea mea...daca am gresit spune
__________________
trafy-vr6 is offline  
Old 30-06-07, 01:59   #78
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: ~ Bora ~

Sunt taxiuri prin valcea si pe oriunde mai tunate decat Bora ta frate. Cand bagi primu milion de lei in masina sa ne anunti si pe noi. Parerea mea...nu mai merge cu masina o luna si strange banii de benzina ca tot ii faci ceva.
__________________

VW Corrado VR6 - new engine

"I started out with nothing and I still got most of it left"
www.midnightracersvl.blogspot.com
http://forum.midnightracers.ro
Kaluvr6 is offline  
Old 30-06-07, 02:02   #79
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: ~ Bora ~

tata zi`ne si noua ceva despre motorizare, dotari....sau e cheala?
trafy-vr6 is offline  
Old 30-06-07, 11:35   #80
Leul

Stage 5
 
Leul's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 524
Default Re: ~ Bora ~

voi sunteti mai prosti decat prevede legea sa mor io ... modulotoru e 700-1 mil ... nu mai comentez ca vad ca vorbesc cu paginile forumului nu cu useri acestuia ... haidi pa
Leul is offline  
Old 30-06-07, 12:04   #81
dubmaniacks

Stage 5
 
dubmaniacks's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,457
Default Re: ~ Bora ~

Quote:
Originally Posted by Leul View Post
voi sunteti mai prosti decat prevede legea sa mor io ... modulotoru e 700-1 mil ... nu mai comentez ca vad ca vorbesc cu paginile forumului nu cu useri acestuia ... haidi pa
BANNED!!! PLEASE BAN THIS CHILD!
dubmaniacks is offline  
Old 30-06-07, 12:06   #82
claudiu lucian
Ford Driver

Stage 5
 
claudiu lucian's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,523
Member of:
[FORD]
[VW]
[Street Zone]
Default Re: ~ Bora ~

Quote:
Originally Posted by Leul View Post
voi sunteti mai prosti decat prevede legea sa mor io ... modulotoru e 700-1 mil ... nu mai comentez ca vad ca vorbesc cu paginile forumului nu cu useri acestuia ... haidi pa
pai nu mai posta temutule leu, k si asa nu ai nici o legatura cu ce se intampla pe aici, nu e un nivel ft ridicat al tuningului dar makr unii fac eforturi mari k sa il ridice, insa nu vor reusi niciodata cand snt oameni k u p aici. ce vrei u sa arati defapt la masina asta? chiar nu inteleg, toti stim cum arata o bora stok.

Decat sa pierzi vremea p forum mai bine du-te si convingel p taticu k ai mai crescut si tre sa mai ai si unele legaturi cu fetele, k doar asa ai vazt si u prin cartier ca fac baietii.

Tu nu o sa ai niciodata o masina tunata, tu il asculti si vei fi dependent mereu de taticu...nu e nevoie de acordul lui sa schimbi ceva la masina..pur si simplu...strangi bani si schimbi! ! ! ai sa vezi k atunci cand isi va da seama k e mai bine decat inainte te va felicita.

si stemul audio nu se face cu un modulator fm, puterea motorului nu se creste cu un autocolant pe "T" si tuningu exterior nu se face cu markru p la nr de imatriculare.

P.S. mai bine rogi un moderator sa iti stearga sau sa iti inchida topicul pana vei avea ceva concret de spus..incarci serverul degeaba!

scuze de sinceritate!
claudiu lucian is offline  
Old 30-06-07, 12:11   #83
NightRider

Stage 5
 
NightRider's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 554
Member of:
[Moderators]
[Sun Racers]
[VW]
Default Re: ~ Bora ~

Quote:
Originally Posted by claudiu lucian View Post
pai nu mai posta temutule leu, k si asa nu ai nici o legatura cu ce se intampla pe aici, nu e un nivel ft ridicat al tuningului dar makr unii fac eforturi mari k sa il ridice, insa nu vor reusi niciodata cand snt oameni k u p aici. ce vrei u sa arati defapt la masina asta? chiar nu inteleg, toti stim cum arata o bora stok.

Decat sa pierzi vremea p forum mai bine du-te si convingel p taticu k ai mai crescut si tre sa mai ai si unele legaturi cu fetele, k doar asa ai vazt si u prin cartier ca fac baietii.

Tu nu o sa ai niciodata o masina tunata, tu il asculti si vei fi dependent mereu de taticu...nu e nevoie de acordul lui sa schimbi ceva la masina..pur si simplu...strangi bani si schimbi! ! ! ai sa vezi k atunci cand isi va da seama k e mai bine decat inainte te va felicita.

si stemul audio nu se face cu un modulator fm, puterea motorului nu se creste cu un autocolant pe "T" si tuningu exterior nu se face cu markru p la nr de imatriculare.

P.S. mai bine rogi un moderator sa iti stearga sau sa iti inchida topicul pana vei avea ceva concret de spus..incarci serverul degeaba!

scuze de sinceritate!

SUBSCRIU la ce a spus... :P...man..daca nu ai nimik de aratat, stai in banca ta pana ai, ca asa te faci de rusine sincer, si cand o sa ai ceva de aratat, nu o sa mai impresionezi pe nimeni, o sa vezi..:P
__________________
"I'm not insane, i'm perfectly normal, the world is insane..."

I drive a Bora with style :P
NightRider is offline  
Old 30-06-07, 14:11   #84
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: ~ Bora ~

subscriu si eu: la fel a incercat si tata sa imi faca la inceput cu tuningul.. dar uite am strans bani frumos, azi un mil , maine doua, pac mi-am comandat pe net stopuri , angel-eyes de toate! le-am primit si am dat banii p ele, nu mai avea ce sa zica!! si daca nu aveam banii.. era el obligat sa plateasca .. si c dak imi facea scandal ... produsele erau deja cumparate si le montasem! n-avea ce sa faca si acu se lauda p la prietenii lui ca ce masina frumoasa am facut si ce impunator am fost.. asa ar trebui sa faci si tu! daca chiar vrei sa asculti sfatul nostru, daca nu.. nu mai are rost sa "te lauzi" cu ce ai pt ca tu nu ti cont d c iti zicem prin urmare n-are rost sa prezinti !
__________________

dolb is offline  
Old 30-06-07, 15:26   #85
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: ~ Bora ~

eu te rog sa iti masori cuvintele ca nu ne cunoastem si mie ca poate iti fac o vizita pe acolo si iti arat cum ti`ar sta masina modificata. Te rog termina cu injuriile la adresa userilor. Mai bine te`ai pune in pat si ai citi o revista de specialitate inainte sa faci tu tuningu ala cu T si I rosu. Chiar nu inteleg de ce deschideti thread nou daca nu aveti nimic de aratat si mintiti lumea. Numai bafta la tunat
trafy-vr6 is offline  
Old 30-06-07, 16:51   #86
axxro

Stage 5
 
axxro's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 635
Member of:
[Old School Cars]
Default Re: ~ Bora ~

pe mine ma distreaza topicurile de gen......
pacat ca ocupa serverul, si abundenta acestor cunoscatori au facut, si fac in continuarea retragerea de pe forum a unor adevarati oameni care se pricep si care au realizat ceva.
axxro is offline  
Old 30-06-07, 19:56   #87
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: ~ Bora ~

exact....pe mine unu m`a distrat da adevaru e ca nu are ce cauta aici pt ca omu nu face misto cum credeam la nceput...omu e chiar nebun si crede ca noi toti gresim si el are dreptate. Frate nu ajungi departe in viata cu mentalitatea asta jur.
Kaluvr6 is offline  
Old 01-07-07, 11:44   #88
Leul

Stage 5
 
Leul's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 524
Default Re: ~ Bora ~

hai ma fa-mi vizita gata subscriu o sa vedeti ... nu mai postez aci ca e degeaba ...
Leul is offline  
Old 01-07-07, 14:36   #89
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: ~ Bora ~

pai normal ca degeaba cumetre ))),dp vremea lui dj victor si a regelui leu,am vazut cele mai tari modificari )) 1 tub de bass pe care il tzii in casa,un T si un I rosii dl oja lui mamica si restul numai tzin minte ))) succes in continuare!
SMocKey21 is offline  
Old 02-07-07, 08:36   #90
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: ~ Bora ~

si nu uita de renumitul AX CU CLAME ))) ma jur ca nu am ras atat demult....cand vroia el sa puna AX CU CLAME sport la masina.
si ne mintea ca a pus turbo de 150 de cai. dar fara soft...fara nimic.

mai bine il asculti pe taicatu si nu faci nimic fara acorudl lui. esti cam praf la gusturi si sigur iti bati joc de masina !!
__________________
Objects in the mirror tend to disappear

It will never have enough power until I can spin the wheels at the end of the straightaway in high gear
bogdan_wrc is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -