Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Masina mea Dacia

View Poll Results: ce parere avetzi de dacia mea?
dragutza 697 58.97%
merge 270 22.84%
naspha 215 18.19%
Voters: 1182. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-04-06, 10:24   #346
claubogd

Stage 1
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 15
Default Re: Prima Dacie Berlina Din Rom. Intr Un Videoclip!!

Bravo TAU-le tocmai vroiam sa-mi vand masina (dacia model ca si al tau),dar m-am cam razgandit-nu am citit tot (poate ai mai spus undeva) ....cam cat ai bagat in ea???-nu vreau sa te copiez dar am nishte idei si nush cam cum stau preturile...asa .....ca punct de plecare.In rest felicitari si abia astept videoclipu...tineo tot asa
claubogd is offline  
Old 11-04-06, 12:36   #347
B-69-TAU

Stage 5
 
B-69-TAU's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,730
Member of:
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
Default Re: Prima Dacie Berlina Din Rom. Intr Un Videoclip!!

Quote:
Originally Posted by claubogd
Bravo TAU-le tocmai vroiam sa-mi vand masina (dacia model ca si al tau),dar m-am cam razgandit-nu am citit tot (poate ai mai spus undeva) ....cam cat ai bagat in ea???-nu vreau sa te copiez dar am nishte idei si nush cam cum stau preturile...asa .....ca punct de plecare.In rest felicitari si abia astept videoclipu...tineo tot asa
ai raspunsul in pm!
B-69-TAU is offline  
Old 11-04-06, 17:03   #348
tao13

Stage 3
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 161
Default Re: Prima Dacie Berlina Din Rom. Intr Un Videoclip!!

BabyBlue: Eu zic sa nu fi rautacios shi daca e ceva zici simplu nu imi place nu sa incepi cu povesti shi romane.... Hadios

Last edited by BabyBlue_EVO; 11-04-06 at 17:07.
tao13 is offline  
Old 12-04-06, 12:27   #349
SirNenea

Stage 5
 
SirNenea's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,079
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Observator 4tuning]
[DACIA]
Default Re: Prima Dacie Berlina Din Rom. Intr Un Videoclip!!

felicitari tau si sper sa ridici dacia cat mai sus
SirNenea is offline  
Old 12-04-06, 12:33   #350
SirNenea

Stage 5
 
SirNenea's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,079
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Observator 4tuning]
[DACIA]
Default Re: DACIA ALB-NEGRU? FARA MANERE?

scuze mai inteles gresit eu ma bucur cand vad un posesor de dacia ca baga bani in masina dar nu e nici o problema nu o sa ne mai intalnim pe forum
__________________
NU FURAȚI, GUVERNUL URĂȘTE COMPETIȚIA!!!


SirNenea is offline  
Old 12-04-06, 12:34   #351
SirNenea

Stage 5
 
SirNenea's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,079
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Observator 4tuning]
[DACIA]
Default Re: DACIA ALB-NEGRU? FARA MANERE?

si cine zice ca nu sunt iubit in cta stai u linistit ca nu am nevoie sa ma iubeasca un necunoscut care nici nu stie cum arat
si stai linistit ca sunt fff iubit in cta
SirNenea is offline  
Old 12-04-06, 12:58   #352
k4r4
Old School Cars

Stage 5
 
k4r4's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 700
Member of:
[Old School Cars]
[DACIA]
Default Re: DACIA ALB-NEGRU? FARA MANERE?

eu nu prea vad o dacie facuta sport...mai degraba ceva in genu dub style...vopsea speciala...jante babane...un ICE sa-tzi cada ochii shi sa-ti sara plamanii...ceva de genu asta...dar mai bine iau alta masina
__________________
It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation.
k4r4 is offline  
Old 12-04-06, 19:28   #353
SirNenea

Stage 5
 
SirNenea's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,079
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Observator 4tuning]
[DACIA]
Default Re: DACIA ALB-NEGRU? FARA MANERE?

Quote:
Originally Posted by B-69-TAU
in afara faptului ca nici nu vezi modificarile la masina te trezesti vb singur, in locul tau mi-as tine gura!
1. aripi modificate( uita-te mai atent si vezi ce lipseste)
2. intradevar nu am inca jantele schimbate dar pana atunci uite-te la cauciucuri!
3. doar vopseaua o vezi tu ca este schimbata? la capota vezi ceva diferit? poate usor preungita( eeee oricum nu se vede, nu?)
4. la plafon nu vezi nimic in afara de faptu ca este negru? ( ia vezi lipseste si de aici ceva?)
5. la masca aia mica intre faruri ai vazut ceva?(norma ca nu)
6. desenul pe capota nu face parte din tuning? pt tine ce inseamna tuning? muzica si volan!

te rog eu frumos daca tot esti asa de invidios lasa-ne frate te rog eu.... chiar nu vreau sa iti vad posturie aici cu cat de mult te oftici tu, fa un bine te rog eu! nu vezi ce iubit esti tu in ct?
nu am nimic cu tine dar nu mai incerca sa ma ataci prin sarcasmul tau...... merci.....
1 eu vad ca a disparut semnalizarea de pe aripa
2 nu se vede asa de bine dar presupun ca ai cauciucuri cu balon mic
3 da alea le-am observat de mult stai linistit
4 parca sa zic ca lipseste antena
5 da ca e vopsita si ca are plasa sa zic pe romaneste si ca a disparut emblema dacia
6 masina ta am urmarit-o de la prima pagina si am apreciat masina de la bun inceput si eu nu am zis ca e urata ci doar ca mie nu imi place atata tot scuze daca te-am ofensat cu ceva si iti doresc tot bine din lume
p.s. eu stau la caminele agronomiei daca vrei sa imi zici ceva fao te rog in faza si poate cu ocazia asta voi vedea si eu masina live astept un p.m. peste vreo 2 sapt ca eu maine plec acasa ca imi iau vacanta si nu am cum k?
SirNenea is offline  
Old 12-04-06, 19:54   #354
fiat500

Stage 5
 
fiat500's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 431
Member of:
[Nissan]
Default Re: DACIA ALB-NEGRU? FARA MANERE?

a ieshit bine mashina...singurul dezavantaj este k e....dacie, oricum felicitari pt ce ai facut...
la motor??faci ceva??ai facut?vei face?
fiat500 is offline  
Old 12-04-06, 20:42   #355
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: DACIA ALB-NEGRU? FARA MANERE?

cata_tm: fii mai relaxat in afirmatiile pe care le faci, pentru ca "ulciorul nu merge de multe ori la apa" (sper sa intelegi aluzia), mai ales ca tu esti si recidivist.

SirNenea: acelasi lucru este valabil si pentru tine, pentru ca nici tu nu esti ingeras.

Si pentru toti cei care citesc acest thread: intelegeti, o data pentru totdeauna, ca cel care-si prezinta masina, modificata sau nu, scumpa sau nu, ruginita sau nu (etc.), nu o prezinta ca sa faceti voi remarci de genu' "a iesit misto, pacat ca e Dacie" (a se vedea mesajul lui fiat500).

Acel om care e in stare sa bage cateva zeci de milioane intr-o Dacia, sau intr-un Oltcit, NU E TAMPIT, ci doar curajos.Acel om, din partea mea, are tot respectul pentru ca l-a tinut matzu' s-o faca!

Continuati
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline  
Old 12-04-06, 23:21   #356
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: DACIA ALB-NEGRU? FARA MANERE?

Quote:
Originally Posted by k4r4
eu nu prea vad o dacie facuta sport...mai degraba ceva in genu dub style...vopsea speciala...jante babane...un ICE sa-tzi cada ochii shi sa-ti sara plamanii...ceva de genu asta...dar mai bine iau alta masina
ia si vezi :

https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/5961-dacia-sport-turbo-pil.html

https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/5998-ext-dacia-nova.html

Cat despre Tau - tot respectul ! cum a zis si Gabi, e un om curajos !
Al3xius is offline  
Old 13-04-06, 00:56   #357
SirNenea

Stage 5
 
SirNenea's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,079
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Observator 4tuning]
[DACIA]
Default Re: DACIA ALB-NEGRU? FARA MANERE?

ok gabi stai linistit ca nu mai injur dar adevarul e ca el ma provocat si daca eu am zis ceva cel indreptatit este TAU sa imi zica nu altcineva nu dar promit sa nu mai injur niciodata
SirNenea is offline  
Old 13-04-06, 12:33   #358
MANTUS

Stage 5
 
MANTUS's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 366
Default Re: DACIA ALB-NEGRU? FARA MANERE?

bai ce aveti cu omul???? Ati uitat ca suntem in Romania? Fiecare face cum ii place, si dupa posibilitati ($$$), asa ca BAFTA in continuare
MANTUS is offline  
Old 13-04-06, 15:45   #359
B-69-TAU

Stage 5
 
B-69-TAU's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,730
Member of:
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
Default Re: DACIA ALB-NEGRU? FARA MANERE?

Quote:
Originally Posted by Gabi
cata_tm: fii mai relaxat in afirmatiile pe care le faci, pentru ca "ulciorul nu merge de multe ori la apa" (sper sa intelegi aluzia), mai ales ca tu esti si recidivist.

SirNenea: acelasi lucru este valabil si pentru tine, pentru ca nici tu nu esti ingeras.

Si pentru toti cei care citesc acest thread: intelegeti, o data pentru totdeauna, ca cel care-si prezinta masina, modificata sau nu, scumpa sau nu, ruginita sau nu (etc.), nu o prezinta ca sa faceti voi remarci de genu' "a iesit misto, pacat ca e Dacie" (a se vedea mesajul lui fiat500).

Acel om care e in stare sa bage cateva zeci de milioane intr-o Dacia, sau intr-un Oltcit, NU E TAMPIT, ci doar curajos.Acel om, din partea mea, are tot respectul pentru ca l-a tinut matzu' s-o faca!

Continuati
merci gabi, esti un baiat de milioane!
saptamana viitoare sper sa revin cu poze cu masina cu jantele puse!
B-69-TAU is offline  
Old 13-04-06, 16:13   #360
zarisk

Stage 3
 
zarisk's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 108
Wink Re: Prima Dacie Berlina Din Rom. Intr Un Videoclip!!

cool TAU-le ,BRAVO TZIE AI "LUCRAT" MAJINA BINE JI AI APARUT JI-NTRU-N VIDEOCLIP T APRECIEZ FRATE,DA' AKU P BUNE PUNE-I NIJTE JANTE KLUMEA.AJA PT SUFLETZELU' TAU!
zarisk is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -