Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   Dacia Loco Pe Sticla B-69- TAU (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/15561-dacia-loco-sticla-69-tau.html)

B-69-TAU 26-07-05 00:11

371 Attachment(s)
cateva poze cu masina la intanlirea de la academie
niste poze cu tau de la brasov.......
poze le la concursul de la brasov si de la cota 1400...
POZE CU FETZELE DE USI PE FATA
fetzele de usi pe spate ....

da acum atasez pozele de la filmari sper sa va placa.....

cateva din pozele de la salon....

B-69-TAU 26-07-05 00:13

1 Attachment(s)

Hondarul 26-07-05 00:34

Urmezi acelasi drum ca orice posesor de Dacie care vrea sa iasa in evidenta:

prelungiri de spoilere, pleoape, praguri GTI si cap de toba...

Custom si tuning inseamna sa fii diferit, sa iesi in evidenta, sa te remarci prin propriile idei si conceptii. Ce ai facut tu singur la exterior ??? Nu-mi dau seama, ca vad acelasi kit de dacie pe multe masini romanesti.

Nu zic ca este frumos sau urat, ci ca este un design comun si lipsit de imaginatie. Este masina ta si e normal s-o faci cum vrei tu, insa tine cont si de cuvantul UNIC sau PERSONALITATE.

Bafta !!!

EvLSant0S 26-07-05 00:38

te-ai gandit vreodata la niste jante ?
eu zic ca ... daca nu puneai .. tot ce-ai pus pana acum pe ea ..
si puneai in schimb niste jante frumoase .... cauciuc-profil mic mic mic ...
ieseai mai bine ...
doar o parere ...

B-69-TAU 26-07-05 00:48

vreau jante dar nu prea gasesc si in 3 prezoane cam greu!

Skillzu 26-07-05 01:48

ok..dak trecem peste chestia k e facuta k mai toate daciile...imi exprim parerea(parerile):lasata..aproape de pamant..si pe fata si pe spate.....scoate chestiile alea nichelate de pe aripi,bari,stopuri,jentzile vopsite alb..fara capace,masca fatza:scoasa emblema si taiata acolo und ee emblema..stii la ce ma refer...parerea mea...

p.s.:ai grija de ea :wink:

p.p.s:zici k ai luat-o shi ai facut singur paint-job-ul...si acum are si barile albe....atunci dc scrie pe ea k e de vanzare(ma vinde)....???ai avut intentia sta sau ce?(((eram daor curios))) :roll:

Veve 26-07-05 23:50

e cam kifla ma... prea comuna... chiar daca are B in fatza la numar sau PH mi-e tot una... prea incarcata... incearca 1 singura culoare nu 92187389127918... (no offence.. e o simpla parere)

CataNOS 27-07-05 00:04

Zi-mi si mie daca se aude bine wooferul ala de 125 w RMS te rog..

Incearca sa scapi de vinyluri, de chestiile alea cromate d p aripi si sa ii pui niste jante. nik mai mult.

Bafta!

B-69-TAU 27-07-05 00:52

se aude super bine iti tremura tot in masina, in oglinda nu te poti uita fara sa ametesti! :D dar daca ai tot dacie trebuie sa umbli la nr de pe spate, eu i-am pus mocheta si nu mai am probleme si sa nu aiba joc pobagajul cand i-l inchizi adik sa fie cat mai inchis! in rest super

CataNOS 27-07-05 00:55

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B-69-TAU\"
se aude super bine iti tremura tot in masina, in oglinda nu te poti uita fara sa ametesti! :D dar daca ai tot dacie trebuie sa umbli la nr de pe spate, eu i-am pus mocheta si nu mai am probleme si sa nu aiba joc pobagajul cand i-l inchizi adik sa fie cat mai inchis! in rest super

Mersi! imi iau si io unu`, k am ramas cu o statie p cap si nu am c face cu ea.

Bafta!

Trainer 27-07-05 18:03

E prea comuna,fara supare da sunt zeci de mii de dacii.Daca vrei tuning mai bine fa ceva cu sistemul ala de franare de *** sji cu jantele in 3 prezoane.Pune discuri ventilate de Reno 18 Turbo,de la dezmembrari ceva ,poti sa iti faci modificare de la 3 la prezoane,pe spate punte tot de Reno 18,sau nu sjtiu ce se mai potriveste din gama Reno,si acolo tuning. *** alea de le ai pe acuma pe ea,nu te ajuta la franare deloc.Da fiecare face cum vrei.Uita-te la SGM si la altii ca el ce inseamna o Dacie modificata.

cosmineloo 04-08-05 08:59

mda.....inca o dacie cu motor pe folie.............si numarul lor a ajuns in acest moment la......23475374957 de membrii pasionatzi de kitch-urile lor hand made. dar sa nu uitam ca si alte treburi se kiama hand made.
WAKE UP MY FRIEND! IESHI CAT MAI POTZI DIN SFERA PENIBILULUI!!!

HAI SI ACUM SARITZI PE MINE!

B-69-TAU 04-08-05 11:21

frate daca era sa ma iau dupa fiecare comunist ramas in viata dupa revolutie care acum spune ca era mai bine cu ceausescu mai bine lasa! ce vreti voi? am inteles e parerea voastra, corect! dar cand va aud
Quote:

da frate tot jos de pe masina, ce e aia?
lasa frate ca e dacia mea si o iubesc si mie imi place asa cum e! eu merg cu placere cu ea si nu plec nicaieri fara ea! asa ca nu voi scoate nimic de pe ea..... clar!

B-69-TAU 04-08-05 11:27

intrati aici sa vd ultimile poze sunt facute ieri
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=9768

Race 04-08-05 16:50

Eu nu inteleg ce vrei tu de fapt.Ai cerut pareri,ti s-au spus pareri.Daca vroiai ca toata lumea sa scrie numai de bine trebuia sa pui numele topicului \"intrati sa-mi laudati Dacia\".
Sunt si eu de parere ca ar trebui sa iesi din sfera penibilului.Ti-ai batut joc de masina.Poate ca e mult pana la Craciun si nu mai ai rabdare sa astepti sa impodobesti bradul...


All times are GMT +2. The time now is 05:34.

- Copyright 2024 4Tuning