Thread
:
Ce masina credeti ca este?
View Single Post
25-02-07, 22:39
PH86MIN
Stage 5
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,406
Member of:
[
2 Roti
]
[
4Rally
]
Re: Ce masina credetzi ca este?
sa va pun si eu un fier,sa va vad acu
,si k sa ma laud m am plimbat si cu una d asta,era a lu varmiu dar din pacate nu o mai are k s a dat d 3 ori peste kp cu ea
)))...platon u e posibil sa o stii k ti am mai zis d ea,dar nu sufla
Attached Thumbnails
PH86MIN
View Public Profile
Send a private message to PH86MIN
Find More Posts by PH86MIN