Vali mc mate... daca era om ... nu-i zicea lu Hondaru` sa se duca la culcare... pe un ton din ala... de.. nu mai zic.. de acoloa pornit TOTUL...
aseara am vb cu razvan pe messenger...
insa nu a inteles nimic omu`...
l-a un moment l-a intrebat vali pe razvan.. daca ii place sa se certe... raspunsul a fost: Maybe i like to do that... so... oricum.. mie imi convine stresant nu am nimic inpotriva e decizia voastra.. eu am vrut doar sa-i iau apararea lu` vali.... peace
__________________
|