View Single Post
Old 17-04-06, 07:25  
CT-XX-CDA

Stage 3
 
CT-XX-CDA's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 91
Member of:
[Black Widow Club]
Default Re: Xtreme Club Emotion

In ultima vreme ma roade un gand, si am sa vi-l zic si voua celor din club ptr ca altfel m-asi simti vinovat fata de voi. Am luat hotararea de a iesi din club acum ceva vreme ptr ca numai am confortul necesar, nu ma mai simt bine cand la intalniri vin si persoane cu, care eu nu vorbesc, la urma urmei este un club al prieteniei, nu al dushmaniilor. Nu pot sa mai continui sa va zic ca nu mai am timp sa vin la intalniri, m-asi "gainatza" pe mine daca asi continua cu textul asta. Deci motivul pentru care parasesc clubul e cel de mai sus, si nu ma intereseaza daca acel cineva se simte satisfacut sau nu! -cred ca asta a urmarit-
V-am spus acest lucru din corectitudine fata de voi ceilalti care ati fost si sunteti adevarati. Daca in viitor ma voi alatura altui club, nu asi vrea ca cineva sa ma arate cu mana si sa zica mai stiu eu ce, deci eu zic ca sunt destul de motivat sa iau aceasta decizie.
Dupa cum vedeti sunt anonim acum.
Va multumesc frumos si va pupa tata !!!
CT-XX-CDA is offline   Reply With Quote