Re: Vand Dacia 1310 '97
up....portbagajul a fost reparat in cuptor
34 mil / sau schimb cu opel corsa b, astra,sau alte masini neinmatriculate/inamtriculate, + diferenta din partea mea
poze noi...scuze ca nu este spalata
__________________
Golf mk2 Gti 16v
|