Quote:
Originally Posted by andreitentean
|
Auzi tu pui doar filmu in care nu am bujii??
Eu m-am dat de 8 ori
De 3 ori cand eram stock amandoi
Apoi ne-am dat cand nu aveam bujii si e filmu pus de tine si a castigat nadir
Apoi ne-am dat urmatoarea sapt si am castigat o data la sfarsitu lui a 3-a si o dat la sfarsitul treptei 4
Dar tu vorbesti in necunostinta de cauza
Am mai fost o cursa cand ne-am dat toti 3 pe ***** si am castigat pe plecare in fata la amandoi si s-a terminat tu primul loc,nadir 2 si eu 3.
Ultima cursa de pe **** eu cu 3 persoane nadir cu prietena am castigat detasat .
Daca vrei iti pot demonstra live dar nu il baga nadir,daca vrei cerei masina si ne dam noi 2 ca vad ca deja e ceva personal pt tine.
Eu cu Nadir nu am nici o ranchiuna tu se pare ca ai ceva cu mine.
Te astept la start
Te saluta,topitoru de bujii !