Thread
:
Concurs: cel mai frumos brad - inscrieri
View Single Post
25-12-07, 23:43
Psycho
2 Roti
Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,062
Member of:
[
Super Moderators
]
[
Observator 4tuning
]
[
PARTICIPANT CURSE
]
[
DACIA
]
[
Echipa de sprijin
]
[
2 Roti
]
Re: Concurs: Cel mai frumos brad - inscrieri
Sarbatori fericite tuturor .. hai ca sparg eu gheatza
nu am stiut daca avem voie sa editam poza si am pus una originala si una editata adica cu color fix ..
bradul este natural + cadouriile dedesupt am uitat sa le iau
Attached Thumbnails
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand
Psycho
View Public Profile
Send a private message to Psycho
Visit Psycho's homepage!
Find More Posts by Psycho