Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 27 of 27
Search took 0.02 seconds.
Search: Posts Made By: paulikp96
Forum: Masina mea Dacia 14-06-12, 11:53
Replies: 431
Views: 60,781
Posted By paulikp96
Re: Solenza B 68 BMD

pai nu trebuia mah sa arat si cine-i nea cornel ...pardon..don' sofer? :)) hai ca ne-a iesit...akm sa-i punem si furtunele vietii si dupaia testele :twisted:
Forum: Masina mea Dacia 29-05-12, 16:42
Replies: 431
Views: 60,781
Posted By paulikp96
Re: Solenza B 68 BMD

astazi terminam :P. ma rog......doar jumate
Forum: Masina mea Oltcit 11-04-12, 14:24
Replies: 426
Views: 45,899
Posted By paulikp96
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD

veneai dp bulevard si ai facut la dreapta prin fata la iris eu eram in statie

si asta de dragu vremurilor trecute :D
Forum: Masina mea Oltcit 10-04-12, 16:06
Replies: 426
Views: 45,899
Posted By paulikp96
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD

bn ca s-a intors....era aiurea peisaju fara ea...akm cateva ore ai trecut prin fata pe la Auchan :D si de dimineata am stat sa fac lectura la stickerele dp luneta =)))
Forum: Masina mea Dacia 14-01-12, 08:03
Replies: 431
Views: 60,781
Posted By paulikp96
Re: Solenza B 68 BMD

nu-i asa ca nu prea dai atentie la ce-i in curtea ta? ;)
Forum: Masina mea Dacia 13-01-12, 19:29
Replies: 431
Views: 60,781
Posted By paulikp96
Re: Solenza B 68 BMD

un mic teaser cu ce va urma....la masina s-au reglat tachetii si se repara gresilele din trecut...asta ca un mic update.:-P
Forum: Masina mea Dacia 21-07-11, 13:31
Replies: 431
Views: 60,781
Posted By paulikp96
Re: Solenza B 68 BMD

Ar fi aratat mai bine cu niste jante roz cu buza polishata nu? :rolleyes2 Si vulpea spunea ca e de ca*t Focus 2008 cu jante cu buza alba atunci cand ea se dadea cu Fiesta 2004 cu jante roz.
Akm...
Forum: Masina mea Dacia 07-07-11, 19:28
Replies: 431
Views: 60,781
Posted By paulikp96
Re: Solenza B 68 BMD

misto banc =)) nu dadeai u bmd-ul, sunt sigur
Forum: Masina mea Dacia 19-06-11, 18:54
Replies: 431
Views: 60,781
Posted By paulikp96
Re: Solenza B 68 BMD

Spune-mi si mie ce diferenta se simte intre injectoarele astea si cele de 1.6 cand ele sunt setate din ECU sa bage acelasi debit de benzina?

si offtopic: Pe ce motor ai vazut tu sa se scoata 20-30...
Forum: Masina mea Dacia 19-06-11, 16:35
Replies: 431
Views: 60,781
Posted By paulikp96
Re: Solenza B 68 BMD

Schimbatul injectoarelor cu cele de 1.6 nu prea are rost. Dupa cum au spus si ceilalti cele de 1.4 pot baga destula benzina cat sa innece motorul si cum a spus si Andrei lipsa de putere la ture mari...
Forum: Masina mea Dacia 17-06-11, 16:52
Replies: 431
Views: 60,781
Posted By paulikp96
Re: Solenza B 68 BMD

ce 750 bre? asta in visele ei frumoase cand era fata mare:lol:
ieri ne-am frecat menta sa ne gandim ce dreak sa-i facem ca avea relatiul undeva la 2000-2200rpm si dadea rateuri de ziceai ca nu e...
Forum: Masina mea Dacia 03-06-11, 18:26
Replies: 431
Views: 60,781
Posted By paulikp96
Re: Solenza B 68 BMD

din cate am inteles de la el a schimbat-o si a schimbat si toate rolele.
Forum: Masina mea Dacia 03-06-11, 16:59
Replies: 431
Views: 60,781
Posted By paulikp96
Re: Solenza B 68 BMD

prea multe replici acide care nu-si au rostul. marea majoritate isi duc masinile la ateliere si dupa se dau mari cunoscatori. sunt curios cati dintre voi a vazut un bad boy look inainte de...
Forum: Masina mea Dacia 02-06-11, 17:18
Replies: 83
Views: 14,819
Posted By paulikp96
Re: NBI-u...adica supernova

ce arcuri ai pe ea? cele stock bagate la cuptor si comprimate?
Forum: Masina mea Dacia 18-04-11, 19:47
Replies: 431
Views: 60,781
Posted By paulikp96
Smile Re: Solenza B 68 BMD

si noi am vazut mai multe si arata ca un c*r, zici ca e neterminata. dar ma rog... fiecare cu gusturile lui, nu mi-o lua in nume de rau, daca te-a deranjat exprimarea sa ma anunti pt ca sunt cam...
Forum: Masina mea Oltcit 18-04-11, 19:45
Replies: 426
Views: 45,899
Posted By paulikp96
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD

pentru evacuare ar trebui sa-i ceri lui AnDr3y-SoLenZa nr. de telefon al lui Tavi de la ALL CUSTOM. lucreaza foarte bine si la pret bun
Forum: Masina mea Dacia 08-04-11, 16:06
Replies: 431
Views: 60,781
Posted By paulikp96
Re: Solenza B 68 BMD

nu cred ca ar avea dc sa se lege in legatura cu capota. in mod normal se iau de tine daca ai farurile colantate sau daca ai pleoape. legea nu prevede nimic in legatura cu prelungirea capotei deci din...
Forum: Masina mea Oltcit 22-03-11, 17:37
Replies: 426
Views: 45,899
Posted By paulikp96
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD

ce mai e nou cu micuta?lipseste de cv vreme de la locul unde o vedeam de obicei
Forum: Masina mea Dacia 18-03-11, 11:32
Replies: 431
Views: 60,781
Posted By paulikp96
Re: Solenza B 68 BMD

e din cauza pozelor facute nasol in realitate nu arata asa ciudat + ca inca nu s-a ashezat masina din cate vad :P
Forum: Alte Anunturi Piese 15-03-11, 15:37
Replies: 0
Views: 318
Posted By paulikp96
unde pot gasi?

unde pot sa gasesc furtunul de la filtrul de aer pt dacie (cel incercuit) si un ochelar dreapta ca cel din poza?de preferat in Bucuresti
Forum: Masina mea Dacia 14-03-11, 19:01
Replies: 431
Views: 60,781
Posted By paulikp96
Re: Solenza B 68 BMD

Tavi nu ma refeream la tine.Tu ai facut o treaba de milioane . am fost azi cu masina si imi plc la nebunie.
Forum: Masina mea Oltcit 14-03-11, 18:51
Replies: 426
Views: 45,899
Posted By paulikp96
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD

vezi ca zi a venit unu cu un matiz B 53 SEL care era parcat in fata ta a tras un sut in nr dp fata si un scuipat pe parbriz. tovarasi de-ai tai?
Forum: Masina mea Dacia 13-03-11, 15:48
Replies: 431
Views: 60,781
Posted By paulikp96
Re: Solenza B 68 BMD

nu era cine stie ce problema si daca nu calculai. catalizatoare gasesti pe toate gardurile+ca nu inteleg dc esti asa intepat pt o greseala care ar fi facut-o el pe masina lui, dar dupa cum vezi ai...
Forum: Masina mea Oltcit 11-03-11, 21:53
Replies: 426
Views: 45,899
Posted By paulikp96
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD

acum arata cam ciudat masina . pe o parte are semnalul portocaliu iar pe cealalta are semnalul clar.ai gasit alte lupe mai bune? PS: draguts si oltcit-ul tau julaikos. nice and cleen
Forum: Masina mea Oltcit 11-03-11, 15:06
Replies: 426
Views: 45,899
Posted By paulikp96
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD

am vrut sa ne bagam in seama cu tn dar am vazut ca ai treaba si am zis sa nu stam pe capul tau :))
Forum: Masina mea Oltcit 05-03-11, 19:46
Replies: 426
Views: 45,899
Posted By paulikp96
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD

merci ca m-ai luminat si pe mine:D
Forum: Masina mea Oltcit 04-03-11, 11:35
Replies: 426
Views: 45,899
Posted By paulikp96
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD

frumoasa rau masinuta. te-am prins ai fost ieri si azi parcat langa Str Buhusi.am stat cu cativa priteni vre-o juam de ora la ea. app am o intebare: u ai frane pe fata?
Showing results 1 to 27 of 27

 
- Copyright 2026 4Tuning -