Forum: Jante si Anvelope
16-12-10, 09:56
|
|
Replies: 5
Views: 549
Re: -
nu le mai am....le-am dat
|
Forum: Jante si Anvelope
16-12-10, 09:51
|
|
Replies: 5
Views: 549
-
- - -----
|
Forum: Jante si Anvelope
24-11-10, 10:30
|
|
Replies: 5
Views: 549
Re: CUMPAR ANVELOPE PE 12 DE IARNA
am 4 anvelope de iarna pt Tico noi (eticheta pe ele).
Sunt 145/70R12 Hankook.
As prefera sa le dau pe toate 4 (la set).
Mai am 2 anvelope de vara tot pt Tico noi Kumho.
0740814768
|