Articole si stiri auto
Ghidul soferului
Istorie auto
Stiri auto
Bazar Auto
Masini second
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante si anvelope
Comunitate
Masina mea
Stiri auto
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante
Masina mea
Forum 4Tuning
>
Search Forums
Search Results
User Name
Remember Me?
Password
Register
Today's Posts
Search
Search Forums
Show Threads
Show Posts
Advanced Search
Go to Page...
Showing results 1 to 46 of 46
Search took
0.02
seconds.
Search:
Posts Made By:
GyKonTE
Forum:
Anunturi Auto Audi
03-12-12, 16:02
Replies:
4
De vanzare chiuloasa Audi A4 B7 pentru 170 de cai sau 140 de cai
Views:
503
Posted By
GyKonTE
Re: De vanzare chiuloasa Audi A4 B7 pentru 170 de cai sau 140 de cai
up ! ! ! !
Forum:
Anunturi Auto Audi
28-11-12, 09:34
Replies:
4
De vanzare chiuloasa Audi A4 B7 pentru 170 de cai sau 140 de cai
Views:
503
Posted By
GyKonTE
Re: De vanzare chiuloasa Audi A4 B7 pentru 170 de cai sau 140 de cai
up ! ! !
Forum:
Anunturi Auto Audi
20-11-12, 18:51
Replies:
4
De vanzare chiuloasa Audi A4 B7 pentru 170 de cai sau 140 de cai
Views:
503
Posted By
GyKonTE
Re: De vanzare chiuloasa Audi A4 B7 pentru 170 de cai sau 140 de cai
up ! ! !
Forum:
Anunturi Auto Audi
15-11-12, 14:18
Replies:
4
De vanzare chiuloasa Audi A4 B7 pentru 170 de cai sau 140 de cai
Views:
503
Posted By
GyKonTE
Re: De vanzare chiuloasa Audi A4 B7 pentru 170 de cai sau 140 de cai
up ! !
Forum:
Anunturi Auto Audi
12-11-12, 19:34
Replies:
4
De vanzare chiuloasa Audi A4 B7 pentru 170 de cai sau 140 de cai
Views:
503
Posted By
GyKonTE
De vanzare chiuloasa Audi A4 B7 pentru 170 de cai sau 140 de cai
Cum spune si titlul: de vanzare chiuloasa Audi A4 B7 pentru 170 de cai sau 140 de cai, merge si pe VW. Se poate vedea la proprietar in Berceni.
Pretul este de 300 euro.
Pentru detalii: 0722922526...
Forum:
Masini BMW de vanzare
02-07-10, 11:12
Replies:
24
Vand BMW 320d din 2004
Views:
1,816
Posted By
GyKonTE
re: Vand BMW 320d din 2004
uppppppp
Forum:
Masini BMW de vanzare
28-06-10, 08:59
Replies:
24
Vand BMW 320d din 2004
Views:
1,816
Posted By
GyKonTE
re: Vand BMW 320d din 2004
valabil
Forum:
Masini BMW de vanzare
25-06-10, 22:01
Replies:
24
Vand BMW 320d din 2004
Views:
1,816
Posted By
GyKonTE
re: Vand BMW 320d din 2004
up - 9000 anunt inca valabil!
Forum:
Masini BMW de vanzare
13-06-10, 20:13
Replies:
24
Vand BMW 320d din 2004
Views:
1,816
Posted By
GyKonTE
re: Vand BMW 320d din 2004
pret 9500
Forum:
Masini BMW de vanzare
09-06-10, 21:57
Replies:
24
Vand BMW 320d din 2004
Views:
1,816
Posted By
GyKonTE
re: Vand BMW 320d din 2004
up - i`am curatat jantele :)
Forum:
Masini BMW de vanzare
30-05-10, 22:12
Replies:
24
Vand BMW 320d din 2004
Views:
1,816
Posted By
GyKonTE
re: Vand BMW 320d din 2004
up up
Forum:
Masini BMW de vanzare
26-05-10, 21:42
Replies:
24
Vand BMW 320d din 2004
Views:
1,816
Posted By
GyKonTE
re: Vand BMW 320d din 2004
Chiar nu intereseaza pe nimeni o masina tzipla? - up
Forum:
Masini BMW de vanzare
21-05-10, 17:24
Replies:
24
Vand BMW 320d din 2004
Views:
1,816
Posted By
GyKonTE
re: Vand BMW 320d din 2004
Poze noi cu masina ..
Forum:
Masini BMW de vanzare
19-05-10, 20:06
Replies:
24
Vand BMW 320d din 2004
Views:
1,816
Posted By
GyKonTE
re: Vand BMW 320d din 2004
up up
Forum:
Masini BMW de vanzare
17-05-10, 21:45
Replies:
24
Vand BMW 320d din 2004
Views:
1,816
Posted By
GyKonTE
re: Vand BMW 320d din 2004
up up ..
Forum:
Masini BMW de vanzare
15-05-10, 09:39
Replies:
24
Vand BMW 320d din 2004
Views:
1,816
Posted By
GyKonTE
re: Vand BMW 320d din 2004
UP - dinou de vanzare.. astept oferte concrete, o sa pun si poze noi, acelasi numar de km ..
Forum:
Masini BMW de vanzare
12-04-10, 22:12
Replies:
24
Vand BMW 320d din 2004
Views:
1,816
Posted By
GyKonTE
re: Vand BMW 320d din 2004
se poate inchide .. multumesc frumos .
Forum:
Masini BMW de vanzare
28-03-10, 21:40
Replies:
24
Vand BMW 320d din 2004
Views:
1,816
Posted By
GyKonTE
re: Vand BMW 320d din 2004
up...
Forum:
Masini BMW de vanzare
24-03-10, 19:35
Replies:
24
Vand BMW 320d din 2004
Views:
1,816
Posted By
GyKonTE
re: Vand BMW 320d din 2004
valabil - pret discutabil.
Forum:
Masini BMW de vanzare
21-03-10, 19:21
Replies:
24
Vand BMW 320d din 2004
Views:
1,816
Posted By
GyKonTE
re: Vand BMW 320d din 2004
up up :P
Forum:
Masini BMW de vanzare
19-03-10, 12:50
Replies:
24
Vand BMW 320d din 2004
Views:
1,816
Posted By
GyKonTE
re: Vand BMW 320d din 2004
up - valabil
Forum:
Masini BMW de vanzare
16-03-10, 17:21
Replies:
24
Vand BMW 320d din 2004
Views:
1,816
Posted By
GyKonTE
re: Vand BMW 320d din 2004
up up
Forum:
Masini BMW de vanzare
14-03-10, 09:44
Replies:
24
Vand BMW 320d din 2004
Views:
1,816
Posted By
GyKonTE
re: Vand BMW 320d din 2004
Valabil - up
Forum:
Masini BMW de vanzare
11-03-10, 10:44
Replies:
24
Vand BMW 320d din 2004
Views:
1,816
Posted By
GyKonTE
re: Vand BMW 320d din 2004
up up - o masina care cere iubire :P
Forum:
Masini BMW de vanzare
09-03-10, 11:58
Replies:
24
Vand BMW 320d din 2004
Views:
1,816
Posted By
GyKonTE
re: Vand BMW 320d din 2004
multumesc frumos pentru aprecieri :)
Forum:
Masini BMW de vanzare
08-03-10, 17:07
Replies:
24
Vand BMW 320d din 2004
Views:
1,816
Posted By
GyKonTE
re: Vand BMW 320d din 2004
UP - o masina impecabila :)
Forum:
Masini BMW de vanzare
06-03-10, 19:26
Replies:
24
Vand BMW 320d din 2004
Views:
1,816
Posted By
GyKonTE
re: Vand BMW 320d din 2004
up up - pret discutabil :)
Forum:
Masini BMW de vanzare
04-03-10, 17:11
Replies:
24
Vand BMW 320d din 2004
Views:
1,816
Posted By
GyKonTE
Vand BMW 320d din 2004
Vand BMW 320d din 2004, masina este full, 4 geamuri electrice, piele in perfecta stare, navigatie, jante, cutie tiptronic, trapa, senzori ploaie, lumina, stopuri m, 138.000 Km foarte reali, nu bate,...
Forum:
Dezmembrari si Piese SH
20-12-09, 16:51
Replies:
6
dezmembrez sau vand VW CADDY 2005
Views:
735
Posted By
GyKonTE
Re: dezmembrez sau vand VW CADDY 2005
Buna ziua, ma intereseaza si pe mine cutia de viteze.. un pret.. pentru disel - 1,9 SDi
Forum:
CAR STYLING
03-06-07, 01:25
Replies:
8,964
Sticky:
Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
Views:
1,160,767
Posted By
GyKonTE
Re: Kitch Tuning .... part 2
?????!!!!!!!!
Forum:
CAR STYLING
10-11-06, 15:20
Replies:
8,964
Sticky:
Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
Views:
1,160,767
Posted By
GyKonTE
Re: Kitch Tuning .... part 2
Papuc RALLI :D .. si Noua Dacia Break sub acoperire...
Forum:
Dacia tuning
29-10-06, 14:49
Replies:
1,026
Renault R12 Gordini
Views:
315,766
Posted By
GyKonTE
Re: Renault R12 Gordini
http://cgi.ebay.com/Scalextric-Renault-GORDINI-R12-Fr-seventies-Slot-Car_W0QQitemZ300041746732QQihZ020QQcategoryZ4782QQrdZ1QQcmdZViewItem
Forum:
CAR STYLING
24-09-06, 15:28
Replies:
8,964
Sticky:
Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
Views:
1,160,767
Posted By
GyKonTE
Re: Kitch Tuning .... part 2
prietenii stiu de ce...
Forum:
LEGAL RACING BUCURESTI 16 Septembrie orele 20 - NOCTURNA
17-09-06, 02:00
Replies:
405
Sticky:
Legal Racing - SAMBATA 16 SEPTEMBRIE 2006 - NOCTURNA
Views:
56,663
Posted By
GyKonTE
Re: Legal Racing - SAMBATA 16 SEPTEMBRIE 2006 - NOCTURNA
eu am venit din partea opusa startului si acolo 2 jandarmi ne directionau spre partea cu calea ferata...
Forum:
LEGAL RACING BUCURESTI 16 Septembrie orele 20 - NOCTURNA
17-09-06, 01:35
Replies:
405
Sticky:
Legal Racing - SAMBATA 16 SEPTEMBRIE 2006 - NOCTURNA
Views:
56,663
Posted By
GyKonTE
Re: Legal Racing - SAMBATA 16 SEPTEMBRIE 2006 - NOCTURNA
dap.. despre cel de pe vacaresti e vorba... tu stiu ca stai pe metalurgiei pe la cultural, te`am recunoscut dupa masina..
Forum:
LEGAL RACING BUCURESTI 16 Septembrie orele 20 - NOCTURNA
17-09-06, 01:11
Replies:
405
Sticky:
Legal Racing - SAMBATA 16 SEPTEMBRIE 2006 - NOCTURNA
Views:
56,663
Posted By
GyKonTE
Re: Legal Racing - SAMBATA 16 SEPTEMBRIE 2006 - NOCTURNA
A fost seara accidentelor.. in drum spre cursa am vazut un accident cu un peugeot 106 care a intrat intr`un stalp.. i`a zburat motoru (care dupa parerea mea era foarte mare, nu cred ca era cel...
Forum:
CAR STYLING
29-08-06, 18:11
Replies:
8,964
Sticky:
Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
Views:
1,160,767
Posted By
GyKonTE
Re: Kitch Tuning .... part 2
toba super sport...
Forum:
CAR STYLING
24-08-06, 10:28
Replies:
8,964
Sticky:
Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
Views:
1,160,767
Posted By
GyKonTE
Re: Kitch Tuning .... part 2
Opel astra Bertone.. in costinesti... mai avea si extrem de multe abtipilde cu sparco.. dar nu am mai stat sa pozez... (se observa pe oglinzi)
Forum:
Masina mea Oltcit
28-07-06, 20:25
Replies:
12
eh` .. a venit si momentul ei.. :)
Views:
2,010
Posted By
GyKonTE
Re: eh` .. a venit si momentul ei.. :)
Da sunt de vanzare.. scuze, eram prea ofticat, ca sa`mi dau seama ce mai scriu...
deci il bag la bazar... ca n-are ce cauta aici :rolleyes2 ..by bodyspeed
Forum:
Masina mea Oltcit
28-07-06, 13:55
Replies:
12
eh` .. a venit si momentul ei.. :)
Views:
2,010
Posted By
GyKonTE
Re: eh` .. a venit si momentul ei.. :)
cutie in 4 trepte frantza..
Forum:
Masina mea Oltcit
27-07-06, 20:06
Replies:
12
eh` .. a venit si momentul ei.. :)
Views:
2,010
Posted By
GyKonTE
Re: eh` .. a venit si momentul ei.. :)
A venit ziua la care nu ma asteptam niciodata :(( , dintr`un motiv care nu conteaza electromotoare koma frantuzesc 2 (originale), carburator solex original (sigilii din fabrica), motor 140.000 km...
Forum:
Masina mea Oltcit
13-07-06, 14:24
Replies:
12
eh` .. a venit si momentul ei.. :)
Views:
2,010
Posted By
GyKonTE
Re: eh` .. a venit si momentul ei.. :)
Si cum mesteream eu la masina (dadeam jos de prin bord sa imi fac si eu kilometraju si turometru) apare Mos Craciun... ma roaga sa ii dau husele mele (niste huse gri care au fost p un cielo - vai...
Forum:
Masina mea Oltcit
12-07-06, 20:15
Replies:
12
eh` .. a venit si momentul ei.. :)
Views:
2,010
Posted By
GyKonTE
Re: eh` .. a venit si momentul ei.. :)
Sa nu uit.. sa imi spuneti si mie va rog care e treaba cu plastofixu.. ce e, si unde gasesc, ca sa pot vopsi partea de jos a bordului, am inteles ca daca dau direct cu spray se crapa bordu.. se...
Forum:
Masina mea Oltcit
12-07-06, 19:37
Replies:
719
Oltcit 12TRS - B 94 VYP
Views:
97,608
Posted By
GyKonTE
re: Oltcit 12TTRS - B 94 VYP
Husele tale.. imi plac f mult :P cam pe unde se pot gasi? :)
Forum:
Masina mea Oltcit
12-07-06, 19:12
Replies:
12
eh` .. a venit si momentul ei.. :)
Views:
2,010
Posted By
GyKonTE
Re: eh` .. a venit si momentul ei.. :)
Am tot timpul din lume ... chiar nu am nimic altceva de facut, ideea e ca nu prea am bani, si nici nu cunosc prea multe :oops: tata a fost pasionatu... ma rog incerc la maxim sa nu o abandonez, i`am...
Forum:
Masina mea Oltcit
12-07-06, 17:58
Replies:
12
eh` .. a venit si momentul ei.. :)
Views:
2,010
Posted By
GyKonTE
eh` .. a venit si momentul ei.. :)
Am terminat liceul.. am picat bacul :D am toate atuurile sa ma apuc de masina...
Masina: Oltcit Club 1982, motor + cutie + tot (inclusiv faruri, si stopuri) franta...
Masina este nemiscata de 5...
Showing results 1 to 46 of 46
Piese auto
-
Contact Us
-
www.4tuning.ro - totul despre masini si tuning
-
Archive
-
Termeni si conditii
-
Top
- Copyright 2026 4Tuning -