Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 32 of 32
Search took 0.03 seconds.
Search: Posts Made By: yoctz
Forum: Iasi 14-09-11, 10:24
Replies: 6,631
Sticky: Poll: Cafeneaua Ieşenilor
Views: 443,416
Posted By yoctz
Re: Cafeneaua Ieşenilor

Merge cineva la BRASOV weekendul asta la king of europe ? (asta in caz ca se mai tine) daca da postati va rog care cum merge cand se pleaca .
O zi buna la toti !
Forum: Iasi 29-06-11, 21:00
Replies: 6,631
Sticky: Poll: Cafeneaua Ieşenilor
Views: 443,416
Posted By yoctz
Re: Cafeneaua Ieşenilor

ala e whater transfer ... si nu stiu daca se face la iasi undeva mersi oricum de informatii
Forum: Iasi 28-06-11, 16:29
Replies: 6,631
Sticky: Poll: Cafeneaua Ieşenilor
Views: 443,416
Posted By yoctz
Re: Cafeneaua Ieşenilor

dar totusi am vazut borduri si trimuri in folie carbon 3m ...... multumesc oricum de raspuns
Forum: Iasi 28-06-11, 14:40
Replies: 6,631
Sticky: Poll: Cafeneaua Ieşenilor
Views: 443,416
Posted By yoctz
Re: Cafeneaua Ieşenilor

salut la toata lumea as vrea sa ma indrumati spre cineva care ar putea sa mi colanteze bordul si restul de plastic din masina in special cu carbon
va multumesc astept pareri
Forum: Anunturi Auto Opel 22-06-11, 10:05
Replies: 752
Views: 30,563
Posted By yoctz
Re: vand ceasuri voltmetru si presiune ulei..calibra,vectra

se dau cu snezorul de presiune ulei ?
Forum: Masina mea Opel 15-03-11, 11:48
Replies: 473
Views: 90,935
Posted By yoctz
Re: Maşina mea: OPEL CALIBRA - PSD-ul

dupa ce am citit tot topicul am zic numai ca ma inclin in fata ta .... felicitari pentru tot
Forum: Iasi 06-03-11, 11:31
Replies: 348
Views: 21,201
Posted By yoctz
Forum: Iasi 06-03-11, 10:27
Replies: 348
Views: 21,201
Posted By yoctz
Re: Club auto nou in Iasi ?

azi nu ne vedem si noi mai pe lumina?daca ne mai intalnim?
Forum: Iasi 04-03-11, 16:32
Replies: 348
Views: 21,201
Posted By yoctz
Re: Club auto nou in Iasi ?

am un prieten cu garaj care i place sa surubaiasca,, care mi a pus mie motorul sus
Forum: Iasi 04-03-11, 14:50
Replies: 348
Views: 21,201
Posted By yoctz
Re: Club auto nou in Iasi ?

salut maine ma duc pana la garaj la el si vb
Forum: Iasi 02-03-11, 20:26
Replies: 348
Views: 21,201
Posted By yoctz
Re: Club auto nou in Iasi ?

eu o mirinda :)
la seminte inca e open:))
Forum: Iasi 02-03-11, 18:01
Replies: 348
Views: 21,201
Posted By yoctz
Re: Club auto nou in Iasi ?

au acum plec :D
Forum: Iasi 02-03-11, 13:12
Replies: 348
Views: 21,201
Posted By yoctz
Re: Club auto nou in Iasi ?

se mai intampla ceva azi ?
Forum: Iasi 28-02-11, 19:17
Replies: 348
Views: 21,201
Posted By yoctz
Re: Club auto nou in Iasi ?

imi cer scuze ca am zis ca vin si nu am fost acolo dar am avt niste probleme la munca si am fost plecat din iasi dar saptaman asta voi veni si eu daca se mai poate
scuze inca o data
va salut
Forum: Iasi 17-02-11, 09:08
Replies: 652
Views: 81,749
Posted By yoctz
Re: Prezentare Membri Noi

nu nu stau in tudor
Forum: Iasi 14-02-11, 14:58
Replies: 652
Views: 81,749
Posted By yoctz
Re: Prezentare Membri Noi

Sal si eu ma plimb de mult pe forumul asta si am zis sa ma prezint si eu
Bogdan din BT student in IS opel calibra c20ne schimbat recent c20xe.
Va salut
Forum: Iasi 14-02-11, 14:47
Replies: 348
Views: 21,201
Posted By yoctz
Re: Club auto nou in Iasi ?

1 pt club daca mai e loc
Forum: Anunturi Auto Opel 03-02-11, 08:23
Replies: 129
Views: 4,895
Posted By yoctz
Forum: Anunturi Auto Opel 25-01-11, 08:39
Replies: 11
Views: 459
Posted By yoctz
Re: Cumpar Opel Calibra

pai scrie frate ca vrei caroserie nu masina iti zic ca vand masina intrebi pret si apoi zici ca vrei numai caroseria cum sa ti dau caroseria daca masina e intreaga si inmatriculata
Forum: Anunturi Auto Opel 24-01-11, 15:03
Replies: 11
Views: 459
Posted By yoctz
Re: Cumpar Opel Calibra

fa o oferta si cedem daca e ok
ca la ce preturi sunt acum unul cere x unul y nu stiu ce sa mai cred
Forum: Anunturi Auto Opel 24-01-11, 08:52
Replies: 11
Views: 459
Posted By yoctz
Re: Cumpar Opel Calibra

am un opel calibra '93 imatriculat ro .... in acte c20ne dar cu motor c20xe nu la m mai omologat ca am itp pana in a 11 2012 si este timp si mai am si un sfi de rezerva complet bonus daca te...
Forum: Zona tehnica Opel 19-01-11, 08:25
Replies: 5
Views: 1,378
Posted By yoctz
Re: Probleme c20xe

mutam fain de sfaturi si pana la urma cred ca o sa fie facut tot si adus pe 0 daca tot il desfac...
Forum: Zona tehnica Opel 18-01-11, 08:38
Replies: 5
Views: 1,378
Posted By yoctz
Re: Probleme c20xe

masina nu pierde ulei prin alte parti am verificat.... si semeringurile au fost puse bine .... dar acum ma gandesc la ghidurile la supape daca mecanicul si -a facut bine treaba? e posibil sa fie de...
Forum: Zona tehnica Opel 17-01-11, 09:11
Replies: 5
Views: 1,378
Posted By yoctz
Probleme c20xe

Buna la toti,
problema mea sta astfel ,,, am un opel calibra care initial a fost c20NE si am schimbat motorul cu un c20xe .... in momentu schimbului s-a planat chiloasa , rectificat scaune supape...
Forum: Anunturi Auto Opel 12-01-11, 13:27
Replies: 86
Views: 3,488
Posted By yoctz
Re: dezmembrez opel calibra v6 170 cp

salut... mai ai fetele de portiera ? daca da as vrea sa vad poze si sa zici un pret
ms.
Forum: Anunturi Auto Opel 06-01-11, 09:49
Replies: 3
Views: 268
Posted By yoctz
Forum: Anunturi Auto Opel 31-12-10, 10:42
Replies: 3
Views: 268
Posted By yoctz
Re: Cumpar scaune pt opel calibra !!!

bogdan_volinschi id de mess ,, astept oferte
Forum: Anunturi Auto Opel 30-12-10, 15:32
Replies: 3
Views: 268
Posted By yoctz
Cumpar scaune pt opel calibra !!!

Nu tin neaparat sa fie cele originale de calibra .... poate fi orice alt model rabatabil care se potriveste numai sa nu aiba scheletul , sinele rupte , sa nu scartaie sau sa joace spatarul

Notă...
Forum: Anunturi Auto Opel 16-12-10, 11:18
Replies: 65
Views: 3,757
Posted By yoctz
Re: Dezmembrez Astra F GSI

sal scaunele mai sunt? da add msg cretzulyca_19
Forum: Motoare 22-11-10, 08:46
Replies: 2
Views: 405
Posted By yoctz
Forum: Motoare 19-11-10, 08:42
Replies: 2
Views: 405
Posted By yoctz
Forum: Motoare 17-11-10, 10:12
Replies: 2
Views: 405
Posted By yoctz
VAND MOTOR C20xe calibra (SFI)

Salut,
dupa cum spune si titlul vand motor opel calibra c20xe
motorul e ok tehnic .... se poate asigura si montaj in Iasi
se da cu instalatie , ecu , si restul ce trebuie pt. montaj fara C.V....
Showing results 1 to 32 of 32

 
- Copyright 2026 4Tuning -