Forum: Masina mea Volkswagen
23-10-10, 22:35
|
|
Replies: 116
Views: 19,414
|
Forum: Masina mea Volkswagen
23-10-10, 21:36
|
|
Replies: 116
Views: 19,414
|
Forum: Masina mea Volkswagen
23-10-10, 13:55
|
|
Replies: 116
Views: 19,414
|
Forum: Freehand - Desene de mana
15-10-10, 14:18
|
|
Replies: 10
Views: 1,124
Re: Desenele mele - ¨˜¨˜”°º• L E O •º°”˜¨˜¨
mersi mult pentru sfaturi...intradevar mai am de lucrat...principala problema este ca am avut probleme cu mana dreapta am fost operat...tije complicat...iar desenele de mai sus sunt primele care am...
|
Forum: Freehand - Desene de mana
12-10-10, 19:31
|
|
Replies: 10
Views: 1,124
|
Forum: Freehand - Desene de mana
24-09-10, 14:50
|
|
Replies: 735
Views: 99,649
Re: Desenele mele- silviun95
felicitari! frumos lucrat...ai fi putut incerca o nuanta mai deschisa la culoarea masinii dadea mai bine dar arata bestial si asa:D
|
Forum: Freehand - Desene de mana
23-09-10, 14:12
|
|
Replies: 10
Views: 1,124
|
Forum: Freehand - Desene de mana
19-09-10, 17:43
|
|
Replies: 10
Views: 1,124
|
Forum: Freehand - Desene de mana
19-09-10, 17:26
|
|
Replies: 10
Views: 1,124
|
Forum: Freehand - Desene de mana
19-09-10, 16:08
|
|
Replies: 10
Views: 1,124
Desenele mele - ¨˜¨˜”°º• L E O •º°”˜¨˜¨
Salut tuturor! De mult ma tot uit pe acest forum la desenele realizate si am decis in sfarsit sami prezint si eu o parte din desene. Pentru inceput va las un link cu blogul meu (...
|