Forum: Masina mea Daewoo
26-08-10, 11:34
|
|
Replies: 466
Views: 43,665
Re: Espero low-rider
@ B99SAA pamflet sa zici cui vrei tu si cui iti permite din familia ta, esti un copil si nu imi bat capul cu tine. Se face tuning pe masina lu inger? Deci hai sa o luam logic: pe masina lu inger in...
|
Forum: Zona tehnica BMW
25-08-10, 19:52
|
|
Replies: 9
Views: 792
|
Forum: Masina mea Daewoo
25-08-10, 19:42
|
|
Replies: 466
Views: 43,665
Re: Espero low-rider
pe threadu asta se accepta doar parerile pro sau cum, daca cineva are o parere contra nu este bine venit? In momentul cand faci un thread de genu asta public, trebuie sa accepti si sa fi constient ca...
|
Forum: Masina mea Daewoo
25-08-10, 19:05
|
|
Replies: 466
Views: 43,665
Re: Espero low-rider
au au ce bine arata ce? in realitate a vazut cineva masina? rugina e sefa la inger pe masina! inger mai bine faci un upgrade la service la REMAT, sunt profesionisti baietii de acolo.... :twisted:
|
Forum: Zona tehnica BMW
25-08-10, 19:00
|
|
Replies: 2
Views: 10,307
Re: programare cheie e39
da merge programata in felul urmator:
- intri in masina, inchizi usa la sofer
- pui contactul, dupa care il iei
- scoti cheia din contact
- apasa butonul pt descuiat si tine-l apasat
-...
|
Forum: Zona tehnica BMW
25-08-10, 18:51
|
|
Replies: 9
Views: 792
|
Forum: Zona tehnica BMW
25-08-10, 18:49
|
|
Replies: 6
Views: 1,357
|