Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 14 of 14
Search took 0.02 seconds.
Search: Posts Made By: Bmw \\\ M
Forum: Focsani 20-08-10, 22:07
Replies: 3,539
Views: 200,580
Posted By Bmw \\\ M
Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Deci asta este ultimul meu post aici la voi a-m intrebat ceva si voi a-ti sarit cu niste chestii care le pot numii aberatii.
Daca am un bmw nu inseamna ca sunt in infumurat si cand vad un logan...
Forum: Focsani 20-08-10, 11:26
Replies: 3,539
Views: 200,580
Posted By Bmw \\\ M
Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Detin si conduc un E36.
Si vorba lui valitataye sa terminam eu doar am zis o parare treaba mea ce am vazut frumos la loganul acela.
Forum: Focsani 20-08-10, 10:43
Replies: 3,539
Views: 200,580
Posted By Bmw \\\ M
Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Sau GYM nu stiu exact, ai poze cu el?:D
Forum: Focsani 20-08-10, 10:38
Replies: 3,539
Views: 200,580
Posted By Bmw \\\ M
Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

A-m trecut intr-o zi pe la voi prin Focsani si a-m vazut un logan albastru cred ca gyn avea la nr nu am vazut prea bine .. Are cineva poze cu el ca mi-a placut.
Forum: Tot ceea ce nu poate fi incadrat 26-07-10, 23:26
Replies: 10
Views: 1,846
Posted By Bmw \\\ M
Re: ID-urile vedetelor

Chiar sunteti puerili..., dar ma rog asa e romanu nu are ce pune pe masa dar este "mistocar".
Forum: Tot ceea ce nu poate fi incadrat 26-07-10, 22:46
Replies: 10
Views: 1,846
Posted By Bmw \\\ M
Re: ID-urile vedetelor

Bun sTaILLL, haide-ti in continuare cu id-urile :)

Pt. ID-u` lui Fernando vorbiti cu Madalin :))
Forum: Tot ceea ce nu poate fi incadrat 26-07-10, 21:50
Replies: 10
Views: 1,846
Posted By Bmw \\\ M
ID-urile vedetelor

M-am gandit sa fac aces topic in speranta sa ma ajutati si voi ca sa descoperim cat mai multe ide id-uri de vedete de la noi din tara dar si din afara:)
Trupa Senzual Sorina & Alexa ID :...
Forum: Masina mea BMW Seria 5 22-07-10, 11:59
Replies: 958
Views: 100,986
Posted By Bmw \\\ M
Re: E39 - un DUH

Masina este bestiala nu mai zic de culoare :X
P.S. incearca sa aplici o folie speciala pe faruri .
Forum: Masina mea BMW Seria 3 20-07-10, 17:50
Replies: 1,145
Views: 169,075
Posted By Bmw \\\ M
Forum: Masina mea BMW Seria 3 20-07-10, 17:42
Replies: 248
Views: 28,556
Posted By Bmw \\\ M
Re: E30 - URSUL!!!

Simplu si de efect,bravo!
Forum: Masina mea BMW Seria 3 20-07-10, 17:40
Replies: 6,598
Views: 1,271,341
Posted By Bmw \\\ M
Re: E30 - [B 89 EvL] de la 12v la 32v - 340i V8 M60B40 ( wip )

Tare ursul,dar si tu de dai foarte bine cu el ;)
Forum: Masina mea BMW Seria 3 20-07-10, 17:36
Replies: 1,145
Views: 169,075
Posted By Bmw \\\ M
Re: E36 - Coupe - Low is a lifestyle -

Low low de-a dreptul ,bravo.Ai grija cu drumurle astea de tot...
Forum: Masina mea BMW Seria 3 20-07-10, 17:33
Replies: 328
Views: 29,270
Posted By Bmw \\\ M
Re: E30 - 325

Foarte frumos ursul tau :X
Forum: Masina mea BMW Seria 3 20-07-10, 17:30
Replies: 1,592
Views: 174,896
Posted By Bmw \\\ M
Re: E36 - coupe tex

Foarte frumoasa pisica ta ,bravo ai facut ceva de bun gust .
Showing results 1 to 14 of 14

 
- Copyright 2026 4Tuning -