Articole si stiri auto
Ghidul soferului
Istorie auto
Stiri auto
Bazar Auto
Masini second
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante si anvelope
Comunitate
Masina mea
Stiri auto
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante
Masina mea
Forum 4Tuning
>
Search Forums
Search Results
User Name
Remember Me?
Password
Register
Today's Posts
Search
Search Forums
Show Threads
Show Posts
Advanced Search
Go to Page...
Showing results 1 to 8 of 8
Search took
0.02
seconds.
Search:
Posts Made By:
paharuxxl
Forum:
Jante si Anvelope
10-10-11, 14:25
Replies:
553
Anvelope Ocazie S.h.
Views:
23,559
Posted By
paharuxxl
Re: Anvelope Ocazie S.h.
Salut,
2 bucati Dunlop Wintersport 3D 205/50/17 de iarna?
Daca nu, ce alte modele si in ce stare?
Merci
Forum:
Jante si Anvelope
02-09-11, 15:58
Replies:
627
VAND diverse anvelope, indiferent de mărime.
Views:
24,834
Posted By
paharuxxl
Re: VAND diverse anvelope, indiferent de mărime.
Salut,
Revin cu 205/50/R17 de iarna 4 bucati.
Merci
Forum:
Jante si Anvelope
19-08-11, 15:00
Replies:
1,216
Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
Views:
59,196
Posted By
paharuxxl
re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
nu caut un dot anume vreau doar sa nu fie copt cauciucul.
ideea este sa fie "de firma" cu minim 93V si cu profil cat mai mare :).
Forum:
Jante si Anvelope
19-08-11, 14:17
Replies:
1,216
Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
Views:
59,196
Posted By
paharuxxl
re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
atunci ne concetram pe setul pirelli. :) ce model? presupun ca la asa profil au dot cel putin 2008... este dificil sa imi trimiteti o poza cu ele?
merci
Forum:
Jante si Anvelope
19-08-11, 13:48
Replies:
627
VAND diverse anvelope, indiferent de mărime.
Views:
24,834
Posted By
paharuxxl
Re: VAND diverse anvelope, indiferent de mărime.
Salut,
Ceva bun pe 205/50/R17 de vara sau de iarna? 4 bucati.
Merci
Forum:
Jante si Anvelope
19-08-11, 13:05
Replies:
1,216
Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
Views:
59,196
Posted By
paharuxxl
re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
toate de iarna sau si de vara?
setul de 7.5mm ce este? galme, petice....? transport inclus?
sottozero cati mm mai are?
merci
Forum:
Jante si Anvelope
19-08-11, 11:05
Replies:
1,216
Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
Views:
59,196
Posted By
paharuxxl
re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!
Salut,
M-ar interesa 4 bucati de vara sau iarna 205/50/r17.
Preferabil de la 93V in sus.
Astept PM.
10x
Forum:
Arcuri, Amortizoare si Frane
26-06-10, 17:23
Replies:
316
Vand amortizoare KAYABA si seturi arcuri H&R
Views:
22,237
Posted By
paharuxxl
Re: Vand amortizoare KAYABA si seturi arcuri H&R
Salut,
Amortizoare KYB pentru Mazda 3 CD2.0 2007.
Merci
Showing results 1 to 8 of 8
Piese auto
-
Contact Us
-
www.4tuning.ro - totul despre masini si tuning
-
Archive
-
Termeni si conditii
-
Top
- Copyright 2026 4Tuning -